Seriale

Littlefinger ma przejebane, wg mnie Brań już wie, że to LF stał za zamachem na jego życie...
 
Ostatnim razem, gdy Targaryenowie ze smokami spalili Lannisterów i Reach na polach ognia, to król północy się poddał. W tym samym odcinku Dany żądała tego samego od Jona.
 
Szukam serialu gdzie małżeństwo na początku gubi syna i później próbuje go ojciec po iluś latach odnaleźć (serial chyba z francji?) Zaginiony, czy coś w tym stylu? Ktoś czai? No i główne pytanie gdzie mogę go obejrzeć :)
 
Nie mam pojęcia jak trafiłem na serial Legion, ale nie żałuję. Początek to totalny mindfuck, potem jest wiele zwrotów akcji, nie bez powodu też FX współpracował z Marvelem. Mimo że tylko 8 odcinków, to ponoć jest zielone światło na kolejny sezon i krótko - czekam!
 
Szukam serialu gdzie małżeństwo na początku gubi syna i później próbuje go ojciec po iluś latach odnaleźć (serial chyba z francji?) Zaginiony, czy coś w tym stylu? Ktoś czai? No i główne pytanie gdzie mogę go obejrzeć :)
 
Myślicie, że Jaime przeżyje? Dla mnie to by było logiczne, ale tutaj wyglądało to w sumie jakby szedł na dno, a ciężko mu będzie wypłynąć w pełnym rynsztunku. Chociaż wiadomo, to serial..
Smokowi raczej nic nie będzie. Bardzo dobrze, że Danusia wraca do gry, bo robiło się to zbyt jednostronne.
Przez chwile myślałem, że Jon i Dany wyjdą za rękę z tej jaskini, takie się miłosne napięcie tam zrobiło :crazy:
 
Myślicie, że Jaime przeżyje? Dla mnie to by było logiczne, ale tutaj wyglądało to w sumie jakby szedł na dno, a ciężko mu będzie wypłynąć w pełnym rynsztunku. Chociaż wiadomo, to serial..
Smokowi raczej nic nie będzie. Bardzo dobrze, że Danusia wraca do gry, bo robiło się to zbyt jednostronne.
Przez chwile myślałem, że Jon i Dany wyjdą za rękę z tej jaskini, takie się miłosne napięcie tam zrobiło :crazy:
ale do wody z nim wpadl ktos jeszcze i na pewno bedzie scena jak podaje mu reke i go wyciaga
 
Nieźle Sansa się wkurwiła na to, że Arya jest dobrą wojowniczką. Zazdrosna ruda cipa.
Myślicie, że LF będzie próbował zamordować Brana, po to aby ten go nie wydał?
 
Nieźle Sansa się wkurwiła na to, że Arya jest dobrą wojowniczką. Zazdrosna ruda cipa.
Myślicie, że LF będzie próbował zamordować Brana, po to aby ten go nie wydał?
Czy ja wiem czy zazdrosna, bardziej zdziwiona. A co do LF to budują napięcie między nim, a Starkami od zeszłego sezonu. Nie jest chyba w stanie zaskoczyć Brana czymkolwiek.
 
jak piszesz spoiler to pisz co do odcinka, ktory omawiasz, ja np nie wiedzialem tego co napisales.
To tylko moje zdanie, możliwe nawet, że mylne. Głównym podejrzanym w książkach był Joffrey...

Po prostu słowa: "Chaos is a ladder" są słowami LFa, stąd też moje przypuszczenia.
 
To tylko moje zdanie, możliwe nawet, że mylne. Głównym podejrzanym w książkach był Joffrey...

Po prostu słowa: "Chaos is a ladder" są słowami LFa, stąd też moje przypuszczenia.
W książkach co rusz były podpowiedzi, kto za tym stoi i jak bardzo LF pociąga za sznurki.
 
Nieźle Sansa się wkurwiła na to, że Arya jest dobrą wojowniczką. Zazdrosna ruda cipa.
Myślicie, że LF będzie próbował zamordować Brana, po to aby ten go nie wydał?
Usmialem sie z tej sceny. Wszyscy Starkowie odpierdalaja na niezlym poziomie oprocz rudej szamty. Ta mina kiedy sobie uswiadomila, ze jest chujowa :D
 
Usmialem sie z tej sceny. Wszyscy Starkowie odpierdalaja na niezlym poziomie oprocz rudej szamty. Ta mina kiedy sobie uswiadomila, ze jest chujowa :D
Skąd ta nienawiść do Sansy? Jedyna jest w miarę normalna + niezła z niej partia.
 
Jak dotąd najlepszy odcinek. W końcu Danny postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Tego oczekiwałem. Złoto spalone, więc Cercei ma problem. Za dużo szczęścia miał ten Bronn. Smok w mgnieniu oka zionie swoim płomieniem niszcząc wszystko w promieniu kilku metrów, a ten tylko odskoczył, padł i nic. Słabo. Nie do tego mnie przyzwyczaiła GoT. Dodatkowo jeszcze zdążył uratować Jaime'a. Lubię Bronna, ale mogli go poświęcić. Trochę lepiej by to wyglądało.

Skąd ta nienawiść do Sansy? Jedyna jest w miarę normalna + niezła z niej partia.

Też za nią nie przepadam. Od początku jest tylko marionetką. Reszcie Starków owszem pomagano, ale musieli sami brać życie w swoje ręce, a ta tylko była sterowana przez innych. Dopiero w 6 sezonie przejęła trochę inicjatywę. W książce to samo.
 
Jak dotąd najlepszy odcinek. W końcu Danny postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Tego oczekiwałem. Złoto spalone, więc Cercei ma problem. Za dużo szczęścia miał ten Bronn. Smok w mgnieniu oka zionie swoim płomieniem niszcząc wszystko w promieniu kilku metrów, a ten tylko odskoczył, padł i nic. Słabo. Nie do tego mnie przyzwyczaiła GoT. Dodatkowo jeszcze zdążył uratować Jaime'a. Lubię Bronna, ale mogli go poświęcić. Trochę lepiej by to wyglądało.



Też za nią nie przepadam. Od początku jest tylko marionetką. Reszcie Starków owszem pomagano, ale musieli sami brać życie w swoje ręce, a ta tylko była sterowana przez innych. Dopiero w 6 sezonie przejęła trochę inicjatywę. W książce to samo.
przeciez zlota nie stracili, bylo juz w zamku, gdy zaatakowala deanerys.
 
przeciez zlota nie stracili, bylo juz w zamku, gdy zaatakowala deanerys.
Jamie eskortował złoto i jedzenie, które zostało spalone więc nie dotrze do Królewskiej przystani. Dług nie zostanie spłacony, również nie będzie złota na najemną armię.
 
Nie wiem czy było.
Ciekawa teoria dotycząca Brana i jego roli w całym serialu (oryginalnie pochodząca z reddita i jest na pewno znana tym co interesowali się takimi rzeczami wcześniej)

 
@Ludwiczek @Tar-Ellendil cos chlopaki slabo ogladacie ;)
ok 36 min podjezdza do ten lysy zdrajca i mowie jaimiemu, ze cale zloto jest juz bezpieczne za bramami krolewskiej przystani
nie dziekujcie ;)
Oglądałem w piątek w słabej jakości więc musiało mi umknąć, jeśli złoto jest bezpieczne to sytuacja się trochę zmienia.
 
Back
Top