Seriale

Czyli Dorne już w dużej mierze odpada, statków Danusia nie ma. Ciekawe czy Jon się dowie o tym przed dotarciem na smoczą skałę, jeżeli tak, to będzie miał mocną kartę przetargową aby nie ugiąć kolana i nadal pozostać Królem Północy. Ciekawe czy Baelish zdąży odpowiednio namącić w głowie Sansy do czasu powrotu Snowa. Chociaż ciekawe, czy jakikolwiek powrót będzie miał miejsce.
 
Czyli Dorne już w dużej mierze odpada, statków Danusia nie ma. Ciekawe czy Jon się dowie o tym przed dotarciem na smoczą skałę, jeżeli tak, to będzie miał mocną kartę przetargową aby nie ugiąć kolana i nadal pozostać Królem Północy. Ciekawe czy Baelish zdąży odpowiednio namącić w głowie Sansy do czasu powrotu Snowa. Chociaż ciekawe, czy jakikolwiek powrót będzie miał miejsce.
Jestem ciekawy jak Jon zareaguje na Dany, w końcu między Starkami a Smokami było sporo nienawiści i na dodatek o niej już się roznoszą wieści, że pali ludzi żywcem. Oczywiście inaczej by to wyglądało, gdyby się dowiedział o swoim prawdziwym pochodzeniu. Wyjechał przed powrotem Brana, więc jeszcze przez dłuższy czas się o tym nie dowie.
 
miało być tak pięknie dla Dany, a tu taki chuj! Euron dobry wariat, rozjebał ich w pył. Coś czuję, że Dany jest zbyt miękka dla zwykłych ludzi, za słabo wykorzystuje smoki+ta kusza. Zapowiada się w chuj dobry sezon.
 
To są te odcinki, po któryś się krzyczy...
tenor.gif

1:0 dla Cercei. Dornijska armia zniszczona. Zobaczymy jak Danny na to zareaguje i jak będzie przebiegać rozmowa ze Snowem. O porozumienie będzie raczej ciężko. Oboje mają inne cele. Cercei przygotowana na smoki, ale czy taka jedna kusza wystarczy. Ciężko trafić w ruchomy latający cel, a są ich 3. W dodatku długo się taką broń musi przeładowywać. No chyba, że mają więcej takich.
 
@lugasek @Cactus i inni

poratujecie jakimś linkiem do nowego odcinka GOT? Nie ma znaczenia czy lektor czy napisy, ważne żeby jakość przyzwoita była.

Z góry dzięki
 
Nie rozumiem jakim cudem Euron podpłynął niezauważony. Nie znam się na bitwach morskich, ale podejrzewam, że
jeśli warunki pogodowe sprzyjają to raczej trudno o atak z zaskoczenia. Poza tym sam odcinek dla mnie strasznie nudny. Tylko ostatnie 10 minut było ciekawe. A scena w której widzimy powrót Fetora mega.
 
Nie rozumiem jakim cudem Euron podpłynął niezauważony. Nie znam się na bitwach morskich, ale podejrzewam, że
jeśli warunki pogodowe sprzyjają to raczej trudno o atak z zaskoczenia. Poza tym sam odcinek dla mnie strasznie nudny. Tylko ostatnie 10 minut było ciekawe. A scena w której widzimy powrót Fetora mega.
Nie wiem czy widziałeś, ale zanim się pojawił jego statek to była taka dziwna mgła pewnie magiczna. Co to dla niego rozbić kilka swoich byłych statków.
 
Nie rozumiem jakim cudem Euron podpłynął niezauważony. Nie znam się na bitwach morskich, ale podejrzewam, że
jeśli warunki pogodowe sprzyjają to raczej trudno o atak z zaskoczenia. Poza tym sam odcinek dla mnie strasznie nudny. Tylko ostatnie 10 minut było ciekawe. A scena w której widzimy powrót Fetora mega.
Euron to pirat, więc ataki z zaskoczenia to w zasadzie jego praca. Do tego te żagle są czarne pewnie nie przez przypadek - w przypadku pochmurnej, ciemnej nocy okręty z takimi żaglami są zapewne dostrzegalne w ostatniej chwili.
 
Last edited by a moderator:
Euron to pirat, więc ataki z zaskoczenia to w zasadzie jego praca. Do tego te żagle są czarne pewnie nie przez przypadek - w przypadku pochmurnej, ciemnej nocy okręty z takimi żaglami są zapewne dostrzegalne w ostatniej chwili.

Nie umiesz użyć jak cała reszta opcji spoiler?
 
Last edited by a moderator:
o mordo, dziekowka za pamiec ;) a sprawdzisz, czy moze wstawili 6? bo w pn wychodza dwa pod rzad, mialbym akurat na wieczor, pozdro i dzieki za pozytywne zaskoczenie ;)
Spoko, żaden problem :beer: 6 jeszcze nie wleciał, więc wstawiłem na razie sam 5 :) i tak jest szybciej niż tydzień temu, to może i 6 można się spodziewać niedługo.
 
Spoko, żaden problem :beer: 6 jeszcze nie wleciał, więc wstawiłem na razie sam 5 :) i tak jest szybciej niż tydzień temu, to może i 6 można się spodziewać niedługo.
no wczoraj mialem ogladac na zywo i zasnalem, a u mnie co znam warezy jeszcze nie wskoczyl zaden, takze dzieki ;)
 
@Cactus a mialbys moze the office z lektorem na poczatku moze 1 sezon? widze wszyscy tu zachwalaja.

Myślę, że bez dobrej znajomości angielskiego serial traci z 30% na wartości. Oglądając z lektorem to już w ogóle porażka. Uczcie się języków, na prawdę wiele nie trzeba, a oglądanie seriali/filmów to najprostszy i najbardziej przystępny sposób by to robić.
 
Myślę, że bez dobrej znajomości angielskiego serial traci z 30% na wartości. Oglądając z lektorem to już w ogóle porażka. Uczcie się języków, na prawdę wiele nie trzeba, a oglądanie seriali/filmów to najprostszy i najbardziej przystępny sposób by to robić.
umiem angielski, ogladam seriale bez napisow jesli nie ma, ale potrzebuje czegos lekkiego do zasniecia z lektorem, nie moge zasnac w ciszy, a ogladac po ang ciagle umysl pracuje bo nie uzywam go na codzien, wiec nie zasne, myslac, chodzi mi, zeby wlaczyc cos lekkiego, odwrocic sie do sciany posluchac chwile i zasnac.
 
halibut mowil, ze ogladal je na comedy central, a tam chyba wszystko z lektorem leci? nie wiem mam tv ;)ale czasem u rodzicow widzialem, to wszystko po polsku.

Rzeczywiście, Comedy Central kiedyś puściło The Office - 3 pierwsze sezony z lektorem. Ale to musiała być stacja, mieli jaja żeby puszczać It's Always Sunny in Philadelphia, czyli serial równie genialny co Biuro, no i Arrested Development i Chłopaków z baraków.
U mnie Biuro sobie spokojnie leży na zewnętrznym dysku, jakieś 250 GB :)
 
Last edited:
Myślę, że bez dobrej znajomości angielskiego serial traci z 30% na wartości. Oglądając z lektorem to już w ogóle porażka. Uczcie się języków, na prawdę wiele nie trzeba, a oglądanie seriali/filmów to najprostszy i najbardziej przystępny sposób by to robić.
Ja z CC pamiętam, że musiało być lektorem, a i tak szczerze mówiąc jakoś tak się wkminiałem, że pamiętam głosy aktorów, a już na pewno Szefa :D Tak czy inaczej lektorzy w CC starali się robić 150% komedii z komedii. Co innego komedia na Polsacie czy jedynce ;) Zresztą w Office gra aktorów, miny, sytuacje sprawiają, że i bez dźwięku mógłbym chyba to oglądać :D
 
Skończyłem The Leftovers, wszystkie 3 sezony poszły w tydzień. 1 i 2 sezon bardzo dobre mega się wkręciłem dzięki nim i ciężko ocenić, który był lepszy ale napewno oba były bardzo dobre. 3 sezon mnie zawiódł wiało nudą ogólnie nie był jakiś super słaby ale w porównaniu z 1 i 2 było dużo gorzej , a samo zakończenie też nie było powalające zabrakło mi w tym wszystkim po prostu jakiegoś zęba.
 
Jak ja wam zazdroszczę mordki, że Biuro dopiero przed Wami. Cieszy też, ze w końcu udało się do niego tu kilka osób przekonać. Ja chyba zabiorę się teraz za IASIP. Jak @Gambit pisze, że dobre to trza spróbować
 
Back
Top