Seriale

GoT - żadnego zaskoczenia. Moce, czy też umiejętności tej młodej to jakaś kpina (serio nikt z tego zakonu, czy jak to nazwać przez tyle czasu nie wpadł na to, aby wykorzystać to do swoich własnych celów?). Zakończenie serii jest nader oczywiste i na 99% blond lambadziara z tymi chujowymi smokami, która sama do niczego nie doszła zgarnie wszystko.

Nie wrzucam w spojler, bo to było wiadome od poprzedniego sezonu i to tylko moje gdybania.
 
GoT - żadnego zaskoczenia. Moce, czy też umiejętności tej młodej to jakaś kpina (serio nikt z tego zakonu, czy jak to nazwać przez tyle czasu nie wpadł na to, aby wykorzystać to do swoich własnych celów?). Zakończenie serii jest nader oczywiste i na 99% blond lambadziara z tymi chujowymi smokami, która sama do niczego nie doszła zgarnie wszystko.

Nie wrzucam w spojler, bo to było wiadome od poprzedniego sezonu i to tylko moje gdybania.
Wszyscy się spodziewają takiego zakończenia, więc będzie inne, tak to działa. Dopiero co się sezon zaczął, teraz nie ma co sobie dupy zawracać zakończeniem.
 
Wszyscy się spodziewają takiego zakończenia, więc będzie inne, tak to działa. Dopiero co się sezon zaczął, teraz nie ma co sobie dupy zawracać zakończeniem.

Myślę, że opcje są dwie: lambadziara zgarnie wszystko (może ze Snowem), lambadziara "bohatersko" zginie.

Tak, czy siak oglądać mam zamiar tylko i wyłącznie dla bitew.
 
Myślę, że opcje są dwie: lambadziara zgarnie wszystko (może ze Snowem), lambadziara "bohatersko" zginie.

Tak, czy siak oglądać mam zamiar tylko i wyłącznie dla bitew.
Dla mnie historia Dany to nie jest jedyny wyznacznik czy zakończenie będzie dobre czy nie. Sam Martin powiedział, że jedna osoba mniej więcej zgadła zakończenie, więc jeśli tylko jedna osoba to musi być raczej mało przewidywalne. Większość powtarza te same przypuszczenia.
 
Dla mnie historia Dany to nie jest jedyny wyznacznik czy zakończenie będzie dobre czy nie. Sam Martin powiedział, że jedna osoba mniej więcej zgadła zakończenie, więc jeśli tylko jedna osoba to musi być raczej mało przewidywalne. Większość powtarza te same przypuszczenia.

Jedna z ilu?
 
Po ingliszu czy się do Knapika przekonałeś?
Inglisz. Chociaż pierwszy obejrzałem z Knapikiem, bo mi neta wywaliło, a nie miałem nic lepszego na dysku. Jakoś obejrzałem, nawet się przyzwyczaiłem, ale wole jednak oryginał.
 
Można się tylko domyślić ile osób mu zawraca dupę, tysiące albo i więcej.

Równie dobrze mógł sobie ot tak to powiedzieć. W pewnym sensie Martin doprowadził do takiego stanu rzeczy (moim zdaniem na minus), że kogokolwiek by nie uśmiercił, cokolwiek by się nie stało, to ludzie się będą tego spodziewać.

Może jednak pozytywnie zaskoczy, ja jednak jestem sceptycznie nastawiony.
 
Zakończenie serii jest nader oczywiste i na 99% blond lambadziara z tymi chujowymi smokami, która sama do niczego nie doszła zgarnie wszystko.

:matt:
Za proste. Nie zdziwię się jak padnie w tym sezonie razem ze smokami. Nocny Król w końcu musi mieć jakieś szanse.
 
:matt:
Za proste. Nie zdziwię się jak padnie w tym sezonie razem ze smokami. Nocny Król w końcu musi mieć jakieś szanse.

Akurat takie stracie to musi być finał serialu. I, inna sprawa, że Martin musi teraz kombinować, Benioff i Weiss znają zakończenie książek i mogli pójść w każdym kierunku, jeśli zakończą serial tak jak planował Martin to dziadek musi ostro wszystko przeprawiać na kolanie ... oczywiście w wolnych chwilach jak kolana wolne od groupie na konwentach ;)
 
Akurat takie stracie to musi być finał serialu.

Jeżeli smoczy ogień jest zabójczy dla Innych to w starciu ze smokami wydają się być bez szans. Jest ich zaledwie garstka, a to król wskrzesza armię umarłych. Muszą jakoś wyrównać siły.


I, inna sprawa, że Martin musi teraz kombinować, Benioff i Weiss znają zakończenie książek i mogli pójść w każdym kierunku, jeśli zakończą serial tak jak planował Martin to dziadek musi ostro wszystko przeprawiać na kolanie ... oczywiście w wolnych chwilach jak kolana wolne od groupie na konwentach ;)

Odnoszę wrażenie, że Martin się wypalił i jego dzieło go przerosło. Docierają do mnie informacje, że zajmuje się wieloma rzeczami, ale nie następną częścią, a ,,Wichry Zimy" ciągle są przekładane. A poza tym ma być jeszcze jedna część, która też będzie miała jakieś 1000 stron i trzeba ją napisać. Wolałbym żeby serial nie spojlerował książki, ale zanim ten cykl zostanie zakończony to ja już pewnie zapomnę co się działo w serialu. Oby się wyrobił, bo lata swoje już ma, choć życzę mu ich 120 :smile:
 
Jeżeli smoczy ogień jest zabójczy dla Innych to w starciu ze smokami wydają się być bez szans. Jest ich zaledwie garstka, a to król wskrzesza armię umarłych. Muszą jakoś wyrównać siły.




Odnoszę wrażenie, że Martin się wypalił i jego dzieło go przerosło. Docierają do mnie informacje, że zajmuje się wieloma rzeczami, ale nie następną częścią, a ,,Wichry Zimy" ciągle są przekładane. A poza tym ma być jeszcze jedna część, która też będzie miała jakieś 1000 stron i trzeba ją napisać. Wolałbym żeby serial nie spojlerował książki, ale zanim ten cykl zostanie zakończony to ja już pewnie zapomnę co się działo w serialu. Oby się wyrobił, bo lata swoje już ma, choć życzę mu ich 120 :smile:
Ma problem z dokończeniem Wichrów bo ciągle go gdzieś zapraszają, a w dodatku presja jest ogromna więc musi przy tym siedzieć całymi dniami. Ostatnio niby jest skupiony tylko na pisaniu, a potem się pojawia informacja o kolejnym serialu na podstawie jego twórczości.
 
Dla mnie historia Dany to nie jest jedyny wyznacznik czy zakończenie będzie dobre czy nie. Sam Martin powiedział, że jedna osoba mniej więcej zgadła zakończenie, więc jeśli tylko jedna osoba to musi być raczej mało przewidywalne. Większość powtarza te same przypuszczenia.


Najlepsze zakończenie dla GoT:

0. Król Nocy zabija Brana podczas wizji przed bitwą
1. Król Nocy i Inni giną od smoczego ognia
2. Smoki giną od ran odniesionych podczas decydującej bitwy pod Przystanią
3. Varys z powodzeniem truje Danę i Jona, po czym skacze do morza
4. Bitwa oznacza koniec wszystkich rodów poza Starkami i Lannisterami (przeżyje Sansa, Arya i Tyrion)
5. Littlefinger zostaje królem
6. Sansa zabija LF z pomocą Joraha, bo myśli, że to on zabił Jona
7. Varys zabija Joraha, bo ten chciał przelecieć Sansę
8. Okazuje się, że Varys to nie Varys, lecz udawała go Arya
9. Jaqen H'ghar udający Melisandre zabija Aryę za zdradę
10. Tyrion zabija Jaqena i ratuje w ten sposób Sansę
11. Tyrion i Sansa żyją długo i szczęśliwie jako władcy WestEros

Dziękuję, twórczość własna :]
 
Cieszy, że cohonesy poznały się na pracownikach Dunder Mifflin, spokojnie kolejne sezony sa równie genialne co drugi :) Aż mnie ochota bierze na kolejną powtórkę.

Który user zmienia nick na @LittleKidLover :kissed:
 
Cieszy, że cohonesy poznały się na pracownikach Dunder Mifflin, spokojnie kolejne sezony sa równie genialne co drugi :) Aż mnie ochota bierze na kolejną powtórkę.

Który user zmienia nick na @LittleKidLover :kissed:
Jeszcze jakieś 6 odcinków do końca trzeciego mi zostało, ale póki co drugi to był pogrom. Zresztą wszystko trzyma poziom i na żadnym odcinku się nie nudziłem :p
Z zaciekawieniem obserwuję związek Mike'a i Jan :D Dwight to jest taki popierdol, ale dobry człowiek :D
No uwielbiam po prostu ten serial.
Genialna forma, genialny humor i w większości odcinków fajny morał na zakończenie - prosty, ale wartościowy.
 
@Cactus @lugasek posiadacie może dostęp i linki do The Contender/Za wszelką cenę? Chodzi mi o pierwszy sezon, pamiętam, że oglądałem to za gówniaka i strasznie się tym programem jarałem. Chciałbym to sobie odświeżyć.
 
Back
Top