Seriale

nie ma ani napisow ani lektora.


to nie dobrze. Po angielsku nie ma problemu znaleźć, ale terminologia futbolu amerykańskiego to dla mnie czarna magia, a bez tego nie ma sensu oglądać, bo tam na okrągło używają tych magicznych określeń :)

@Gambit - nie bądź taki tajemniczy :)

darmowy miesiąc na netflixie już dawno wykorzystany ;/

@allan77 oglądałeś?
 
Last edited:
@Gambit - nie bądź taki tajemniczy :)

darmowy miesiąc na netflixie już dawno wykorzystany ;/

Z telefonu pisze i nie mam jak sprawdzić. Ale widzę ze jest na Netflixie to napisałem :)
Jak nikt ci nie znajdzie to daj znać, postaram się wrzucić napisy.
 
poprosze, ogladam 2 odcinek i wciaga

No obejrzałem pilota, fajny, ale już mnie to blond babsko zaczyna wkur***c jak Skylar z Breaking Bad :chuck:A Bateman (główny bohater) zawsze będzie mi się kojarzył z komediami, choćby nie wiem jak bardzo się starał.
 
No obejrzałem pilota, fajny, ale już mnie to blond babsko zaczyna wkur***c jak Skylar z Breaking Bad :chuck:A Bateman (główny bohater) zawsze będzie mi się kojarzył z komediami, choćby nie wiem jak bardzo się starał.
po 6 odcinkach powiem ci, ze taki o, myslalem, ze bedzie bardziej mroczny, a to prawie zrobila sie z tego komedia familijna.
 
3 sezon The Office świetny. Odrobinę niżej go stawiam od drugiego, ale poziom dalej wysoki.
Bardzo dobry finał.

Teraz czas na czwarty.
Gdzie w sprawny sposób oglądasz wszystko od początku?:) Czy pościągałeś? Ten serial wraz z Trailer Park Boys to na pewno top3 z seriali, które poznałem dzięki Comedy Central :)
 
Back
Top