Seriale

Jak ja wam zazdroszczę mordki, że Biuro dopiero przed Wami. Cieszy też, ze w końcu udało się do niego tu kilka osób przekonać. Ja chyba zabiorę się teraz za IASIP. Jak @Gambit pisze, że dobre to trza spróbować

Obejrzałem pierwszy sezon i mnie nie porwało, jeszcze powrócę kiedyś bo są zabawne momenty.

Widziałeś Chłopaki z Baraków?
 
Niet. Powinienem?

Oczywiście, jeden z niewielu serial przy których momentami płakałem ze śmiechu ledwo łapiąc oddech ;) bardzo specyficzny, łatwo się odbić. To jest produkcja albo ją pokochasz albo znienawidzisz. Polecam oglądać po ang jak ogarniasz język (mimo, że wiele osób poleca wersję lektor z CC).
 
Pierwszy sezon IASIP może być ciężki, (podobnie jak The Office) ale warto się pomęczyć, to tylko 7 odcinków, a jaktjeśli ktoś kocha ABSURD to pokocha ten serial, który nawet na 12 sezonie jest przegenialny i w ogóle nie traci na swojej zajebistości co jest ewenementem przy tak długiej produkcji, Mało tego, chyba od 9 sezonu serial jest jeszcze lepszy. Zacytuje siebie z tego tematu :)

"It's Always Sunny in Philadelphia, skoro podobało się Arrested Development to ten serial jest dla Ciebie, Jest tak zaje***cie świetny że wymiękam. Parada totalnych przekrętów, egoistycznych retarded nieudaczników życiowych pakujących się w najbardziej absurdalne sytuacje. Plus humor trochę na krawędzi jeśli chodzi o produkcje telewizyjne.
Przestałem liczyć, ile razy podczas oglądania powiedziałem do siebie: "pie***one mistrzostwo". 9,4/10 na imdb nie wzięło się znikąd, zapewniam. Coś pięknego. Shiit... to komediowy piedestał!"

Nawet chyba teraz sobie ściągnę pierwsze sezony, bo wczoraj odpaliłem starego PC i mam większość w RMVB !!! xD
 
Obejrzałem El Chapo, obok Narcos to nawet nie stało. Jeżeli ktoś czeka aż pojawi się to na naszym Netflixie z lektorem czy napisami to odradzam, zmarnowane 9h życia.
 
mahersala-ali-768x432.jpg


http://nerdist.com/oscar-winner-mahershala-ali-luke-cage-true-detective-season-3/
 
Pierwszy sezon IASIP może być ciężki, (podobnie jak The Office) ale warto się pomęczyć, to tylko 7 odcinków, a jaktjeśli ktoś kocha ABSURD to pokocha ten serial, który nawet na 12 sezonie jest przegenialny i w ogóle nie traci na swojej zajebistości co jest ewenementem przy tak długiej produkcji, Mało tego, chyba od 9 sezonu serial jest jeszcze lepszy. Zacytuje siebie z tego tematu :)

"It's Always Sunny in Philadelphia, skoro podobało się Arrested Development to ten serial jest dla Ciebie, Jest tak zaje***cie świetny że wymiękam. Parada totalnych przekrętów, egoistycznych retarded nieudaczników życiowych pakujących się w najbardziej absurdalne sytuacje. Plus humor trochę na krawędzi jeśli chodzi o produkcje telewizyjne.
Przestałem liczyć, ile razy podczas oglądania powiedziałem do siebie: "pie***one mistrzostwo". 9,4/10 na imdb nie wzięło się znikąd, zapewniam. Coś pięknego. Shiit... to komediowy piedestał!"

Nawet chyba teraz sobie ściągnę pierwsze sezony, bo wczoraj odpaliłem starego PC i mam większość w RMVB !!! xD
zajebisty odcinek jak uzaleznili sie od cracku ;)
btw ktos oglada kingdom? wczorajszy odcinek rozjebal
 
zajebisty odcinek jak uzaleznili sie od cracku ;)
Właśnie robię sobie powtórkę. Ostatnio ciężko mi nawet jeden odcinek jakiegoś serialu obejrzeć, a ekipa z Paddy's Pub weszła jak w masło i już cztery epy pierwszego sezonu za mną.
 
Właśnie robię sobie powtórkę. Ostatnio ciężko mi nawet jeden odcinek jakiegoś serialu obejrzeć, a ekipa z Paddy's Pub weszła jak w masło i już cztery epy pierwszego sezonu za mną.
no to specyficzny serial, z doswiadczenia wiem, ze nie kazdemu podchodzi taki humor, wiec go juz nikomu nie polecam, mi taki humor wlasnie podchodzi
 
Back
Top