Seriale

Siema, na weeb tv normalnie działa hbo? Chyba dzisiaj będę chciał obejrzeć na live GoT, bo jutro wyjeżdżam na dłuzej
na ta chwile normalnie dziala, ale wez pod uwage, ze tam strimuja uzytkownicy i niektore kanaly moga zniknac w mngnienu oka, lepiej juz wykupic wizja.tv, jest bardziej stabilna, albo pobaw sie z kodi.
 
Kolejny odcinek, który trzyma poziom. Na całe szczęście królowa smoków nie ma już prawie nic oprócz garstki dothraków , smoków i jedynego możliwego sojusznika Jona. Myślę, że jeszcze przed końcem sezonu ucieknie na Północ szukając pomocy u Jona i będzie walczyć z Nocnym Królem. Jaime i Euron po raz kolejny rozpykali ją jak dziecko.
 
Jaimie nauczył się czegoś od Robba, a Euron kolejny raz rozkurwił flotę Dany. Teraz wszystkie eunuchy zostały w zamku, którego nie mogą utrzymać.
 
te bitwy morskie troche zenujace, jak mozna nie zauwazyc floty okretow, a pokazane jest jakby mialy conajmniej silniki i podplywaly z predkoscia swiatla
 
Danaerys jak narazie zbiera okropny wpierdol, nic tylko czekać aż smoki zaczną zdychać. Jeżeli Dany nie ruszy szybko ze smokami na flotę Eurona to nie widzę jej zwycięstwa. (Po końcówce ostatniego sezonu było to wręcz nieprawdopodobne)
 
JPRDL ale to GoT się zrobiło tandetne ze szkoda słów, jeszcze jak był materiał Martina to jakoś trzymało. Teraz wszystko jest takie do bólu schematyczne, wątki odhaczone chyba na kolanie, oj słabo to wygląda.
 
niech mi ktoś wytłumaczy czemu Olenna była w Wysogrodzie? Nie pamiętam jak się tam znalazła. I czemu skoro ten typo z jej rodu szedł razem z Jamiem ona w ogóle mogła tam siedzieć? To kto tam u nich rządzi i ma wojska pod sobą?
 
niech mi ktoś wytłumaczy czemu Olenna była w Wysogrodzie? Nie pamiętam jak się tam znalazła. I czemu skoro ten typo z jej rodu szedł razem z Jamiem ona w ogóle mogła tam siedzieć? To kto tam u nich rządzi i ma wojska pod sobą?
W pierwszym odcinku był omawiany plan, miała wrócić do Highgarden i zebrać armię. Typ z jej rodu to Randyll Tarly, którego w drugim odcinku Jamie namówił do zdrady.
 
W pierwszym odcinku był omawiany plan, miała wrócić do Highgarden i zebrać armię. Typ z jej rodu to Randyll Tarly, którego w drugim odcinku Jamie namówił do zdrady.
Kim on dla niej był? I kto tam był ważniejszy w tym rodzie?
 
Kim on dla niej był? I kto tam był ważniejszy w tym rodzie?
Rodzina Tyrell (za wyjątkiem babci) została wycięta przez Cersei w 6 sezonie, więc ich władza w regionie mocno spadła. Randyll Tarly to posiadacz największej i najlepszej armii w Reach, która przeszła na stronę Lannisterów. W drugim odcinku miał do wyboru albo zdradę Olenny Tyrell albo zdradę korony.
 
JPRDL ale to GoT się zrobiło tandetne ze szkoda słów, jeszcze jak był materiał Martina to jakoś trzymało. Teraz wszystko jest takie do bólu schematyczne, wątki odhaczone chyba na kolanie, oj słabo to wygląda.
Sezon 5 to bluźnierstwo, 6 też kiepsko, 7 jest spoko, sporo akcji ale pewnie przy książce której jeszcze GRRM nie napisał wypada blado
-Melisandre mówiła, że Varys zdechnie, ciekawe w jaki sposób mi się wydawał postacią która jakoś się doczłapie żywy, tym razem pewnie Mel się nie myli, ktoś pisze że zdradzi Daenerys, ale wątpię bo niby na czyją rzecz?
-Dany się nie potrzebnie pierniczy w podchody, ma przeważające siły, do tej pory podchody zawodzą
-kurna ta flota Eurona to rozwala każdego, w ogóle w 6 sezonie wyglądał jak jakiś żebrak itp., tera się ogarnął
-Cersei jak za nią nie przepadam, tak ma przebłyski, w tym odcinku dobra robota.Dobrze że te kurwiska z Dorne taki los spotkał, są głupie, ich "logika" jest godna pożałowania "jak pomścić Oberyna?Wyciąć jego rodzinę w pień"
-Olenna jakie życie taka śmierć, like a boss, masakrowała każdego, też chciałbym odejść w takim stylu
-ciekawi mnie jak się potoczy wątek Jaime,Bronn,Tyrion , Jaime wie już że to nie Tyrion zabił, ciekawe jak Cersei na to zareaguje, wydaje mi się że Bronn może zabić Jaime'a jeżeli będzie ambaras z Tyrionem
-odcinek bez OGARA to odcinek stracony
 
Plan Tyriona totalnie nie wypalił póki co, po tajemnie chyba pomaga swojej rodzinie. Jeszcze pozwolił Jonowi za darmo brać smocze szkło.
[/QUOTE]
wątpię, potajemnie brzmi jak celowo, a Cersei chce go zabić, Jaime po zabiciu Tywina też nie jest dobrze nastawiony, wszystko raczej przez to, że Danka się pierdoli w tańcu, zamiast najechać prosto na przystań na pełnej kurwie mając dużą przewagę numerów, to nie bo ludzie zginą, wojna niewinni tak czy siak poginą, a królewska przystań nie skupia ludności z całych 7 królestw, tylko samych kłamców itp.
 
Plan Tyriona totalnie nie wypalił póki co, po tajemnie chyba pomaga swojej rodzinie. Jeszcze pozwolił Jonowi za darmo brać smocze szkło.
wątpię, potajemnie brzmi jak celowo, a Cersei chce go zabić, Jaime po zabiciu Tywina też nie jest dobrze nastawiony, wszystko raczej przez to, że Danka się pierdoli w tańcu, zamiast najechać prosto na przystań na pełnej kurwie mając dużą przewagę numerów, to nie bo ludzie zginą, wojna niewinni tak czy siak poginą, a królewska przystań nie skupia ludności z całych 7 królestw, tylko samych kłamców itp.
[/QUOTE]
Chodziło mi bardziej o to, że nieświadomie pomógł Cersei swoim planem. Danka posłuchała Tyriona bo mu ufa i jego plan brzmiał dobrze na początku, a teraz Ellaria, Yara i Olenna są skończone.
 
wątpię, potajemnie brzmi jak celowo, a Cersei chce go zabić, Jaime po zabiciu Tywina też nie jest dobrze nastawiony, wszystko raczej przez to, że Danka się pierdoli w tańcu, zamiast najechać prosto na przystań na pełnej kurwie mając dużą przewagę numerów, to nie bo ludzie zginą, wojna niewinni tak czy siak poginą, a królewska przystań nie skupia ludności z całych 7 królestw, tylko samych kłamców itp.
Chodziło mi bardziej o to, że nieświadomie pomógł Cersei swoim planem. Danka posłuchała Tyriona bo mu ufa i jego plan brzmiał dobrze na początku, a teraz Ellaria, Yara i Olenna są skończone.
[/QUOTE]
Akurat Olenna RIP [*] by tak czy siak padła, za to w taki sposób stracić całe dorne i żelaznych, mehhhhh, ps.beka z Fetora
 
Chodziło mi bardziej o to, że nieświadomie pomógł Cersei swoim planem. Danka posłuchała Tyriona bo mu ufa i jego plan brzmiał dobrze na początku, a teraz Ellaria, Yara i Olenna są skończone.
Akurat Olenna RIP [*] by tak czy siak padła, za to w taki sposób stracić całe dorne i żelaznych, mehhhhh, ps.beka z Fetora
[/QUOTE]
Większa beka jest z Brana, spotyka siostrę i mówi jej że wyglądała pięknie w dniu w, którym zgwałcił ją Ramsey i on to widział.
 
Rodzina Tyrell (za wyjątkiem babci) została wycięta przez Cersei w 6 sezonie, więc ich władza w regionie mocno spadła. Randyll Tarly to posiadacz największej i najlepszej armii w Reach, która przeszła na stronę Lannisterów. W drugim odcinku miał do wyboru albo zdradę Olenny Tyrell albo zdradę korony.
kurwa tyrell, tarly... już mi się to wszystko pierdoli i sobie ich połączyłem w jedno. Dzięki mordo za wyjaśnienie
 
Akurat Olenna RIP [*] by tak czy siak padła, za to w taki sposób stracić całe dorne i żelaznych, mehhhhh, ps.beka z Fetora
Większa beka jest z Brana, spotyka siostrę i mówi jej że wyglądała pięknie w dniu w, którym zgwałcił ją Ramsey i on to widział.
[/QUOTE]
tez mnie to właśnie rozjebalo. Co za nieczuły skurwysyn :lol:. Ale w sumie dobrze bo jej nie trawie
 
Back
Top