Seriale

No to kto teraz wg Was zdradzi?
Myślę, że w najbliższych odcinkach zrodzona z Burzy zostanie zdradzona trzeci raz - coś Danka za bardzo w dupkę dostaje, teoria ze zdradziecką Missandei jak najbardziej prawdopodobna.
Jeśli komuś nie można ufać to jest to Varys, on gra w grę tak samo jak LF. Każdy jest wrogiem, każdy jest potencjalnym sojusznikiem.
 
Na chłopski rozum to Król zawsze ma pierwszeństwo przed seniorem. Jednak przypadek Robba jest trudny bo tam król zamordował jego ojca.
Teoretycznie król ma zawsze pierwszeństwo ale on ma w dupie zwykłych lenników seniora oddalonych o tysiące kilometrów, których w życiu na oczy nie widział. Idąc tokiem rozumowania, który przedstawiłeś Frey i Bolton są mniejszymi kurwami od Robba :lol:
 
No to kto teraz wg Was zdradzi?
Myślę, że w najbliższych odcinkach zrodzona z Burzy zostanie zdradzona trzeci raz - coś Danka za bardzo w dupkę dostaje, teoria ze zdradziecką Missandei jak najbardziej prawdopodobna.
Moim zdaniem też może być to Varys chociaż wydaje się to zbyt oczywiste. On od lat gra w gre o tron bo to lubi i jak widać jest dobrym graczem bo cały czas łeb ma na karku do tego zawsze wie kiedy zmienić strone za którą się opowiada.
 
No właśnie Varys wydaje się zbyt oczywisty, a Missandei miała dzisiaj ciekawą wymianę zdań z Davosem, którego pytanie o akcent i pochodzenie skwitowałam uśmiechem. No ale i tak najważniejsza jest usunięta scena z 4 sezonu
 
Już nie wiem, w którym temacie pisać czy w "co mnie wkurwia" czy tu. Obejrzałem kiedyś "Pakt" i ostatnio obczaiłem serial norweski "Układ". Zobaczyłem o czym, pomyślałem fajne. Odpalamy z żoną, a to to samo co Pakt. Tyle, że norweski był pierwszy i Polacy zerżnęli dosłownie wszystko dodając minimum, żeby osadzić to w polskich realiach:siara:
 
Już nie wiem, w którym temacie pisać czy w "co mnie wkurwia" czy tu. Obejrzałem kiedyś "Pakt" i ostatnio obczaiłem serial norweski "Układ". Zobaczyłem o czym, pomyślałem fajne. Odpalamy z żoną, a to to samo co Pakt. Tyle, że norweski był pierwszy i Polacy zerżnęli dosłownie wszystko dodając minimum, żeby osadzić to w polskich realiach:siara:
no i? generalnie sie o tym mowilo caly czas, okej nie musisz byc na czasie, ale co ci zrobili ci polacy? takich seriali jest mnosto chocby 1 z brzegu most nad sundem i bridge, identyczny, btw polacy z malej sie pisze jako narod.
 
no i? generalnie sie o tym mowilo caly czas, okej nie musisz byc na czasie, ale co ci zrobili ci polacy? takich seriali jest mnosto chocby 1 z brzegu most nad sundem i bridge, identyczny, btw polacy z malej sie pisze jako narod.
Zrobili to, że nie umiemy wymyślić nic samemu. Szczerze mówiąc nie czytałem i dlatego mnie to zaskoczyło, bo serial Pakt oceniałem bardzo pozytywnie i poczułem zadowolenie, że wreszcie jakiś zajebisty polski serial oprócz Pitbula. A tu chuj. Ja wiem, że mnóstwo jest takich filmów i seriali ale poczułem się rozczarowany, że Pakt to nie serial od początku do końca wymyślony przez polaków.
 
Zrobili to, że nie umiemy wymyślić nic samemu. Szczerze mówiąc nie czytałem i dlatego mnie to zaskoczyło, bo serial Pakt oceniałem bardzo pozytywnie i poczułem zadowolenie, że wreszcie jakiś zajebisty polski serial oprócz Pitbula. A tu chuj. Ja wiem, że mnóstwo jest takich filmów i seriali ale poczułem się rozczarowany, że Pakt to nie serial od początku do końca wymyślony przez polaków.
no ok, twoje zdanie, nie neguje. Po prostu taki zabieg robia najwieksze stacje, pakt tez wyszedl od hbo, z Polska to ma niewiele wspolnego tak naprawde.
 
no ok, twoje zdanie, nie neguje. Po prostu taki zabieg robia najwieksze stacje, pakt tez wyszedl od hbo, z Polska to ma niewiele wspolnego tak naprawde.
No ja rozumiem, że nabili sobie widzów, bo serial norweski pewnie mało osób zna, tak jak ja do tej pory. Chciałbym po prostu obejrzeć coś dobrego, polskiego, nie historycznego ani wojennego. Dlatego byłem pod wrażeniem Paktu, nadal jestem bo Dorociński zagrał dobrze, ale jak mówiłem myślałem, że to autorski scenariusz.
 
No ja rozumiem, że nabili sobie widzów, bo serial norweski pewnie mało osób zna, tak jak ja do tej pory. Chciałbym po prostu obejrzeć coś dobrego, polskiego, nie historycznego ani wojennego. Dlatego byłem pod wrażeniem Paktu, nadal jestem bo Dorociński zagrał dobrze, ale jak mówiłem myślałem, że to autorski scenariusz.
glina z polskich tez sie wybija ponad przecietnosc, jesli nie widziales, a tak to sama padaka, oprocz pitbulla.
 
Obejrzałem El Chapo, obok Narcos to nawet nie stało. Jeżeli ktoś czeka aż pojawi się to na naszym Netflixie z lektorem czy napisami to odradzam, zmarnowane 9h życia.

Jak szukasz czegoś w narko klimatach to polecam Queen of the south, mi się bardzo dobrze ogląda.
 
No właśnie Varys wydaje się zbyt oczywisty, a Missandei miała dzisiaj ciekawą wymianę zdań z Davosem, którego pytanie o akcent i pochodzenie skwitowałam uśmiechem. No ale i tak najważniejsza jest usunięta scena z 4 sezonu

Właśnie mi jedna rzecz w zdradzie Varysa mąci sprawę, przecież on pomógł Tyrionowi uciec, Cersei chce jego łba, to na czyją rzecz mógłby zdradzić
 
Właśnie mi jedna rzecz w zdradzie Varysa mąci sprawę, przecież on pomógł Tyrionowi uciec, Cersei chce jego łba, to na czyją rzecz mógłby zdradzić

Na swoją. W poprzednim odcinku była taka scena, w której tłumaczył się Lambadziarze od Smoków dlaczego jej pomaga. Od małego jego losami kierowali Ci postawieni wyżej i myślę, że ma głęboko skrywaną nienawiść do "błękitnej krwi" i nie zdziwiłbym się, gdyby jakiś czas temu uknuł plan, żeby im trochę tej krwi upuścić. W tym Danerys, która sama chce być widziana jako wyzwolicielka i obrończyni szaraczków, ale gdy przychodzi co do czego to nie odmawia sobie wszelakich tytułów i chełpi się swoim pochodzeniem.
 
upload_2017-8-2_12-1-8.png
 
@Cactus siema, moze ty poomozesz rozwiazac zagadke, w czwartki zawsze wychodzil kingdom ten serial o mma, a w ten czw nie wyszedl, mial to byc final sezonu i napewno wczoraj w stanach lecial bo w 9 odcinku podali date 10, czyli ta srode, a nigdzie nie moge go znalezc, gdzie wczesniejsze normalnie byly.
 
Król Artur jest, reszty jeszcze nie ma w dobrej wersji.
Zakazane Imperium chcesz 720, czy 480 wystarczy?
Szukałem tego Króla Artura, ale przecież dopiero co w kinach był więc o dobrej jakości można zapomnieć do czasu wyjścia na DVD.
 
Back
Top