Seriale

Rozumiem, że te wrzucone na PB kolejne odcinki Narcos to jakaś ściema i tylko pierwszy dotąd wyszedł?

Choć wrzucony jest też cały sezon, pod 4giga...
 
Coś tam tłumaczą, na razie tylko pierwszy odcinek przetłumaczony w całości

dsfd.jpg
 
Skończyłem własnie Narcos. Bardzo spoko,świetnie zagrane, jednak troche niedosyt bo historie Pablo znałem dużo wcześniej.Troche jak ekranizacje ulubionej książki oglądałem.

Polecam.
 
Mają być podobno jeszcze dwa sezony.

Ten serial zasługuje na hype bo większość może go przeoczyć, a jest dużo lepszy od większości popularnych produkcji.
Z innej beczki drugi odcinek Walking Dead wczoraj wyszedł także jak obejrzę to się wypowiem.
 
@herrflick całość łyknąłeś przez weekend? To chyba niezłe naprawdę?

Bardzo dobre,akcja,intrygi,wyraziste postacie.
@Tar-Ellendil wspomnial ze mają być jeszcze dwa sezony to troszke sie obawiam że mogą je rozwlec bardziej i nie będzie takiej petardy już.Jak ktoś nie zna historii Medellin bedzie bawil sie dwa razy lepiej jak ja.A ja bawiłem się przednio.
 
Obejrzałem pierwszy odcinek Ray Donovana. Sporo tam różnych wątków i na początku ciężko się połapać, ale podobało mi się.
Aktor grający głównego bohatera pasuje jak ulał do tej roli :)
 
powaznie? ja to sie zajaralem tym pierwszym odcinkiem, naprawde bardzo mi sie spodobal.
Mi się w dalszym ciągu Robot podoba, chociaż całą historię i tematykę można było rozwinąć nieco inaczej. Najlepiej mi się to oglądąło późnymi wieczorami, można się wczuć w klimat.
 
Hannibal przy 3 sezonie strasznie dołuje, chyba nie dam rady go skończyć...masaraksz;
#Grzechu tym Editem się nie ratuj i tak się wydało, że jesteś psychofanem PM :D
w sumie też to na studiach oglądałem, teraz 70% obsady nie kojarzę, a był czasy jak Grażynka czaj w więźniu łoiła :D
 
Hannibal przy 3 sezonie strasznie dołuje, chyba nie dam rady go skończyć...masaraksz;
#Grzechu tym Editem się nie ratuj i tak się wydało, że jesteś psychofanem PM :D
w sumie też to na studiach oglądałem, teraz 70% obsady nie kojarzę, a był czasy jak Grażynka czaj w więźniu łoiła :D


I tak go skonczyli-Hanibala
 
Back
Top