Seriale

Czysta zajebistość !!!


dawno nie jaralem sie zadnym serialem tak jak wlasnie tym "Narcos" mimo, ze to dopiero zapowiedzi. Premiera ma byc 28.08 czyli za tydzien i moje pytanie jako, ze jest to Netflix to myslisz, ze wrzuca od razu caly sezon? masz jakies info na ten temat?
 
dawno nie jaralem sie zadnym serialem tak jak wlasnie tym "Narcos" mimo, ze to dopiero zapowiedzi. Premiera ma byc 28.08 czyli za tydzien i moje pytanie jako, ze jest to Netflix to myslisz, ze wrzuca od razu caly sezon? masz jakies info na ten temat?
Tak, 28 Netflix wypuści wszystkie 10 odcinków
 
Skończyłem dzisiaj drugi sezon True detective. Pomimo sporej krytyki jaka jest kierowana w stronę tego sezonu mnie się podobał.
To fakt, że jest jest to zupełnie co innego niż jedynka, jednak mi to nie przeszkadza. Polubiłem postać graną przez Colina Bachledę - Curuś i tego jego kumpla gangstera.
Coś wiadomo na temat trzeciego sezonu?
 
Słuchajcie:
Przestałem oglądać TWD na sezonie, chyba to 6, że akcja dzieje się w szpitalu rządzonym przez patologiczną policjantkę i jest tam ta najnudniejsza dupa z ekipy , i ferajna próbuje swoich odbić.
Po którymś odcinku uznałem, ze to zbyt debilne się robi i przestałem oglądać.
W przyszłości coś zaczęło robić się dobrego, czy lepiej sobie odpiścić?
 
Słuchajcie:
Przestałem oglądać TWD na sezonie, chyba to 6, że akcja dzieje się w szpitalu rządzonym przez patologiczną policjantkę i jest tam ta najnudniejsza dupa z ekipy , i ferajna próbuje swoich odbić.
Po którymś odcinku uznałem, ze to zbyt debilne się robi i przestałem oglądać.
W przyszłości coś zaczęło robić się dobrego, czy lepiej sobie odpiścić?

Według mnie później jest trochę lepiej. To był chyba jeden z najsłabszych momentów. Ten serial jest mega debilny i logiki tam nie znajdziesz. Jeszcze ci niektórzy aktorzy też nie pomagają. Ale i tak to oglądam, czasem przewijam ale w sumie już się tak przywiązałem do tych postaci, że pewnie będę to męczył. A tych sezonów to pewnie jeszcze natrzepią od chuja, bo to taka telenowela w świecie zombie.
 
Według mnie później jest trochę lepiej. To był chyba jeden z najsłabszych momentów. Ten serial jest mega debilny i logiki tam nie znajdziesz. Jeszcze ci niektórzy aktorzy też nie pomagają. Ale i tak to oglądam, czasem przewijam ale w sumie już się tak przywiązałem do tych postaci, że pewnie będę to męczył. A tych sezonów to pewnie jeszcze natrzepią od chuja, bo to taka telenowela w świecie zombie.

To ja to pierdole. Wystarczy, że ostatnio w UFC widziałem walki zombie(Nogueira, Antonio).
 
Skończyłem dzisiaj drugi sezon True detective. Pomimo sporej krytyki jaka jest kierowana w stronę tego sezonu mnie się podobał.
To fakt, że jest jest to zupełnie co innego niż jedynka, jednak mi to nie przeszkadza. Polubiłem postać graną przez Colina Bachledę - Curuś i tego jego kumpla gangstera.
Coś wiadomo na temat trzeciego sezonu?

Tak, jest już gotowy scenariusz nawet i obsada

11846773_10207336821837917_8566590516722127814_n.jpg
 
Co do TD sezonu 2 i końcowki, to jedno pytanie mi się nasuwa na myśl. Mały spoiler będzie.

Na końcu sezonu wiemy, że babki przeżyły. I jak dobrze pamiętam, była Bezzerides i żona gangstera. Gdzieś one poszły, policjantka powiedziała coś w stylu "czeka nas długa droga". I zastanawiam się, czy one gdzieś pójdą i będzie tego dotyczy trzeci sezon, czy po prostu to było takie zakończenie, że one przeżyły, a 3 sezon będzie znowu całkowicie o czym innym? Licze na to drugie. Co myślicie?
 
Widzial ktos moze jakies skrotowe podsumowanie 7 sezonu Sons Of Anarchy? Jestem ciekaw jak to wszystko sie skonczylo, ale nie dam rady przebic sie przez caly 7 sezon bo juz straszna opera mydlana sie z tego zrobila.
 
Znacie jakieś strony gdzie obejrzę online seriale z angielskimi napisami?
Kurde miałem kiedyś pozapisywane, ale wszystko padło i przepadło.
 
Back
Top