Seriale

Zaczalem ogladac Banshee i bardzo mi sie poki co podoba, ale zastanawiam sie jednak czy nie przerodzi sie w telenowele z motywem Prisonbreaka polegajacym na ciaglej ucieczce przed ojcem Anatazji
 
Ale piękny strzał na ósmy odcinek Mr. Robot :pray:
czerpanie z FC oczywiste, ale w jaki sposób!
 
Zaczalem ogladac Banshee i bardzo mi sie poki co podoba, ale zastanawiam sie jednak czy nie przerodzi sie w telenowele z motywem Prisonbreaka polegajacym na ciaglej ucieczce przed ojcem Anatazji
Są tylko 3 sezony póki co, może będzie czwarty, więc telenoweli raczej nie będzie. Dużym plusem serialu jest ta żydowska laska... omfg!
@Grzechu
A czytałeś książkę? Jest rewelacyjna i serial kompletnie nie oddaje tego, co tam się działo (klimat bez porównania).
 
Są tylko 3 sezony póki co, może będzie czwarty, więc telenoweli raczej nie będzie. Dużym plusem serialu jest ta żydowska laska... omfg!
@Grzechu
A czytałeś książkę? Jest rewelacyjna i serial kompletnie nie oddaje tego, co tam się działo (klimat bez porównania).


Jaka żydowska laska?
 
Czort ich zna, nie siedzę w ich kulturze, ale zawsze kojarzyli mi się właśnie z takimi ortodoksami :]

Oni są zdaje się protestantami, właśnie ortodoksyjnymi, którzy przypłynęli z Holandii. W serialu mówili o nich Dutchies.
 
Oni są zdaje się protestantami, właśnie ortodoksyjnymi, którzy przypłynęli z Holandii. W serialu mówili o nich Dutchies.
Faktycznie, poczytałem trochę o nich na wikipedii.
Tym lepiej świadczy o Rebece xD
 
Przecież jeszcze jest niedostępny w Polsce

No i co z tego. Taki Bojack Horseman jest z dubbingiem PL.

11325761_1598826863731615_420830401_n.jpg
 
Kobiety w Banshee? Indianka Nola najlepsza!
Z drugiej strony, oglądąłem ten serial z fajną znajomą bibliotekarką i zwróciła uwagę, ze "te dziewczyny wcale cycków nie mają. same brodawki widać" :D

Mr Robot przechuj serial, mi się bardzo podoba.

True Detective s2... Skończyłem 7 odcinek (przedostatni chyba) i kurwa. Już mi się końcówka nie podobała. I chyba wiem jak się cały sezon skończy i też mi się raczej nie spodoba. Ehh.
 
True Detective s2... Skończyłem 7 odcinek (przedostatni chyba) i kurwa. Już mi się końcówka nie podobała. I chyba wiem jak się cały sezon skończy i też mi się raczej nie spodoba. Ehh.

Drugi sezon to niezła lipa. Najlepsza scena sezonu na imprezie / domówce z Vipami :)
 
Kobiety w Banshee? Indianka Nola najlepsza!
Z drugiej strony, oglądąłem ten serial z fajną znajomą bibliotekarką i zwróciła uwagę, ze "te dziewczyny wcale cycków nie mają. same brodawki widać" :D

.

Tylko Ivana Milicevic ma same brodawki. Ale i tak jest hot.
 
Drugi sezon to niezła lipa. Najlepsza scena sezonu na imprezie / domówce z Vipami :)
A właśnie powiem Ci, że dla mnie ten sezon nie był aż taki tragiczny. Dzisiaj obejrzę finał i zobaczymy, czy spartaczą go tak, jak pisaliście. Scena na tej imprezie spoko była :D
 
Tragiczny nie był ale odpalili tyle wątków że ciężko się było połapać w tych wszystkich połączeniach. Miał coś w sobie ale na pewno można go było zrobić lepiej :)
 
Back
Top