Seriale

@kamerling @Grzechu Ten twój link coś nie halo. Przy adblocku czy bez, przeglądarką czy managerem pobiera 443kb

Firefox lub pobrać i wrzucić na jakiś hosting. Widzę, że Grzechu zgłosił gotowość do działania to w takim razie nie przeszkadzam :smile:
 
Dziwna sprawa.

Zakończyłem inne pobieranie, wyczyściłem historię i ciastka, uruchomiłem ponownie przeglądarkę i spróbowałem z tego pierwotnego linka pobrać. Znowu to samo. 443 kb waży plik i ma on jakiś komunikat, że błąd z połączeniem.

A z serwera MEGA no to już poszło elegancko. Nie miało prawa być inaczej :))

Także, wielkie dzięki za pomoc @Grzechu ! :beer:
 
True Detective - sezon 3ci zapowiedziany!

CL6npS5WoAAlJrX.jpg
 
Mr Robot bardzo fajny serial, wieczorami fajnie mi się wczuwa w ten klimacik. Będę oglądał, jestem fanem.

Pierwszy odcinek 2 sezonu TD za mną. Ogólnie trzeba się wyzbyć myśli o porównywanie z pierwszym sezonem, bo to jakby dwa rózne seriale, dwa różne sezony. Po pierwszym odcinku jednak (nawet bez porównywania do pierwszego sezonu) średnio mi się podoba. Trójka policjantów, trójka ma problemy - alko, alko i związki, problemy z pracą (?) i chęć zabicia się? Mam nadzieję, że będzie lepiej. Piosenka na wejście mi się nie podoba.

Penny Dreadful i Hannibal dalej w planach czekają.
 
Mr Robot bardzo fajny serial, wieczorami fajnie mi się wczuwa w ten klimacik. Będę oglądał, jestem fanem.

Pierwszy odcinek 2 sezonu TD za mną. Ogólnie trzeba się wyzbyć myśli o porównywanie z pierwszym sezonem, bo to jakby dwa rózne seriale, dwa różne sezony. Po pierwszym odcinku jednak (nawet bez porównywania do pierwszego sezonu) średnio mi się podoba. Trójka policjantów, trójka ma problemy - alko, alko i związki, problemy z pracą (?) i chęć zabicia się? Mam nadzieję, że będzie lepiej. Piosenka na wejście mi się nie podoba.

Penny Dreadful i Hannibal dalej w planach czekają.

Później ten 2 sezon TD jest trochę lepszy. Także możesz oglądać.
 
Dzisiaj wyszlo pare nowych seriali. Wyciekl 1 odcinek Minority Report (planowany na 21 wrzesnia) oraz normlane premiery Blindsport i Lucifer.
 
Jedyny oprócz creditsów plus drugiego sezonu Detektywa. Kurde, nawet po pierwszych epach byłem przekonany, ze sezon jakiś tam porządny poziom będzie trzymał i nie da się tego spierdolić, a tu Pizza zrobił to koncertowo. Jak w trzecim sezonie nie dostanie bandy scenarzystów, którzy będą trzymać nad nim bata to znowu dostaniemy popłuczyny i pseudofilozoficzne dyrdymały.
 
Jedyny oprócz creditsów plus drugiego sezonu Detektywa. Kurde, nawet po pierwszych epach byłem przekonany, ze sezon jakiś tam porządny poziom będzie trzymał i nie da się tego spierdolić, a tu Pizza zrobił to koncertowo. Jak w trzecim sezonie nie dostanie bandy scenarzystów, którzy będą trzymać nad nim bata to znowu dostaniemy popłuczyny i pseudofilozoficzne dyrdymały.

ja rowniez nie jestem zachwycony drugim sezonem. Oczywiscie wiedzialem, ze bedzie to inna historia itp itd ale baardzo daleko jej do poziomu pierwszej. Obejrzec mozna ale bez zadnych fajerwerkow zachwytu. Na plus mroczny klimat zupelnie rozniacy sie od standardowego wizerunku Kaliforni. Mysle, ze po tylu odcinkach smialo moge przyrownac oba sezony.
 


Hehe
Drugi sezon odpuściłem ale trzeci na sam fakt obecności McConaughey'a i Harrelsona trzeba musowo zobaczyć. A nuż trafi się równie dobry sezon jak pierwszy choć poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko
 
Hehe
Drugi sezon odpuściłem ale trzeci na sam fakt obecności McConaughey'a i Harrelsona trzeba musowo zobaczyć. A nuż trafi się równie dobry sezon jak pierwszy choć poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko

Nie było żadnej mowy, że McC i WH wracają na trzeci sezon.
A drugi sezon byłby bardzo dobry gdyby nie ch*jowe zakończenie
 
A oglada ktoś jeszcze Under the dome?
te post apokaliptyczne seriale zawsze fajne byly, ten jest troche gorszy chociaz na podstawie Kinga.
 
ogląda ktoś Ballers z Dwaynem Johnsonem? warto?

Ja oglądam i lubię. Bo lubię football, superauta i Rocka. Amerykanie też lubią bo podobno pobili już najlepszy sezon Entourage na którym byl lekko wzorowany (Wahlberg jest producentem)
 
Back
Top