Seriale

Jestem w połowie drugiego sezonu Power. Jest on chyba jeszcze lepszy niż sezon pierwszy. Dużo się dzieję. Polecam jak ktoś nie oglądał.
 
@Grzechu to dla Ciebie.
W PM była kiedyś taka akcja, że główna bohaterka Majka zdradzała męża Pawła z jakims doktorkiem, później doktorka ktoś zabił i Majka sprzedała męża na policje, że niby to on. Nie spodobało się to jednemu z użytkowników forum kibice.net i napisał taką oto piosenke.

:fly:
 
Panowie, czytam i nie mogę znaleźć. Czy piąty sezon Breaking Bad był w planach np. już w trakcie robienia trzeciego, czy czwartego? Bo wydaje mi się, że jest trochę "dorobiony", nie jest taki spójny jak poprzednie sezony i miałem wrażenie, ze miało to się zakończyć na czwartym.
 
Czy piąty sezon Breaking Bad był w planach np. już w trakcie robienia trzeciego, czy czwartego?
Nie wiem czy był ale pojawił się normalnie bez większych przerw.
Bo wydaje mi się, że jest trochę "dorobiony", nie jest taki spójny jak poprzednie sezony i miałem wrażenie, ze miało to się zakończyć na czwartym.
A widziałeś zakończenie 5 sezonu? Bo to jest to co wyróznia ten serial ;)
 
Panowie, czytam i nie mogę znaleźć. Czy piąty sezon Breaking Bad był w planach np. już w trakcie robienia trzeciego, czy czwartego? Bo wydaje mi się, że jest trochę "dorobiony", nie jest taki spójny jak poprzednie sezony i miałem wrażenie, ze miało to się zakończyć na czwartym.

Wydaje Ci się.
 
A widziałeś zakończenie 5 sezonu? Bo to jest to co wyróznia ten serial ;)


Nie, jestem właśnie po ósmym odcinku piątego sezonu i wydarzeniu, które myślałem, że będzie miało miejsce w połowie serialu gdy zaczynałem go oglądać :D
 
Za kilka dni 2 sezon Z NATION, najlepszego serialu o zombie! Ktoś jeszcze czeka?
ta czekam, jeden odcinek to więcej akcji niz cały sezon TWD
najlepszy serial o zombie
bedzie co ogladac
Narcos, Z Nation, TWD, FTWD duzo zombie :yahoo:
jeszcze jakies premiery sa niedlugo?
 
Obejrzałem dzisiaj 2 odcinki Fear The Walking Dead.
Nie miałem zbyt dużych oczekiwań, pamiętający przynudnawe odcinki Walking Dead.
Zaskoczenie było ogromne. To jest ogromny powiew świeżości! Znacznie lepiej patrzy mi się na historię ludzi, którzy starają się odnaleźć w obliczu narastającej epidemii.
Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.
 
Ja się zajebiście nakręcam na Narcos. Myślę, że sobota najpóźniej kiedy nadrobię, bo wolne mam, a pogody chyba nie będzie by na dworze coś podziałać.

O TWD za ponad miesiąc, nieźle. Z nation startuje, będzie trochę śmiechu znowu mam nadzieję. Wkręciłem się w historię tych ludzi tak poza tym.

FTWD nie ma co porównywać do TWD....Chyba, że do pierwszych odcinków pierwszego sezonu ;] A te też nakręciły cały hype serialu. Ogólnie lepiej się sprzedają filmy, gdzie ludzkość zmaga się z jakimś wirusem itp. niż survival w świecie zombie. To już dla fanów gatunku raczej. No, ale nie ma się co dziwić, że w TWD doszli do takich czasów jakie mają, skoro jest po 5 sezonie i szósty się zaczyna. Wciąż zdecydowanie jestem ciekaw jak się to skończy.
 
Jak ktos z Was jeszcze nie ogladal Narcos to ja nie wiem na co kurwa czekacie...

Mistrz.
Póki co dwa odcinki. Tak jak piszesz, klimat jest niesamowity. Serial zrealizowany na bardzo wysokim poziomie (wygląda to bardziej jak film).
 
Jestem po finale Mr. Robot, opóźnionym o tydzień przez wiadomą sprawę.
Scena odcinka to rozmowa Elliota z żoną Tyrella.
Po pierwsze ta laska to jakiś pieprzony magnes, leci do ulubionych na FW i niech zacznie grać jak najwięcej.
Po drugie, po tej rozmowie miałem konkretnego mindfucka ... a co jeśli Elliot i Tyrell to jedna i ta sama osoba? Ta myśl nie odpuściła mnie już do samego końca. Oczywiście z pomocą przychodzi reddit
https://www.reddit.com/r/MrRobot/comments/3jkzdk/spoilers_the_tyrell_theory/
Sam już nie wiem, tdoria naciągana, ale ten serial może łamać wiele reguł, więc kto wie.
 
Jestem po finale Mr. Robot, opóźnionym o tydzień przez wiadomą sprawę.
Scena odcinka to rozmowa Elliota z żoną Tyrella.
Po pierwsze ta laska to jakiś pieprzony magnes, leci do ulubionych na FW i niech zacznie grać jak najwięcej.
Po drugie, po tej rozmowie miałem konkretnego mindfucka ... a co jeśli Elliot i Tyrell to jedna i ta sama osoba? Ta myśl nie odpuściła mnie już do samego końca. Oczywiście z pomocą przychodzi reddit
https://www.reddit.com/r/MrRobot/comments/3jkzdk/spoilers_the_tyrell_theory/
Sam już nie wiem, tdoria naciągana, ale ten serial może łamać wiele reguł, więc kto wie.

Mnie to jakos nie zdziwilo, wycinek z mojego fejsika :D:

27ybpk0.jpg

Niestety u mnie bez opadu szczeny :(
 
Ja się zatrzymałem na 7 odcinku ( w jeden dzień łyknąłem wszystko) i jakoś nie chce mi się za końcówkę zabierać. Coś zjebali.
 
Ostatni odcinek miał swoje momenty, ale nie zachwycił - czekam na kolejny sezon Mr. Robot, ale jakby zamknęli na pierwszym, to bym nie płakał.
 
Back
Top