Seriale

Też Fear the walking dead bardziej podoba mi sie od TWD, które dosyć szybko mnie znużyło. Może początek epidemii jakoś bardziej mnie interesuje.
 
sciagam Narcos, jestem zajebiscie zaskoczony, bo nie wiedzialem o istnieniu tego serialu, a tu niby hit i do tego od razu caly sezon wow
 
Co do Narcos to jestem po 3 odcinkach i jest to dla mnie absolutny hit 10/10. Historia zbiezna troche z filmem "Blow" nie bede wyszczegolnial w jakich kwestiach (nie chce spoilerowac) kto ogladal obie produkcje to pewnie skuma.
 
Blow oczywiście widziałem. Serial zostwie sobie na niedziele i pykne na raz ;)
Cieszy mnie że takie pozytywne opinie.
niektore watki sie pokrywaja chociaz przedstawiane sa troche inaczej, zauwazalne sa analogie wlasnie z "Blow"
 
Mr Robot po kapitalnym i chyba jednym z lepszych pilotow w historii ostro pikuje w dol. Odbija dopiero gdzies kolo 8-9 odcinka ale to i tak nie jest juz to. Moim zdaniem mimo tego ze serial jest dobry to jest tylko dobry, a mogl byc wybitny. Obejrze final juz tylko z ciekawosci i juz dzis przeczuwam, ze sezon 2 bezie dupiasty.
 
Coś w tym jest, bywa, ze ściągam po 5 filmów dziennie, żeby nawet ich nie obejrzeć :]

O to to hahaha mam tak samo. Jak czasem zerknę na dysk to patrzę, że i filmy sprzed 5 lat, które bardzo chciałem obejrzeć kiedyś ale do dzisiaj tego nie zrobiłem :d
 
Narcos mega!! Nie wiem komu dziękować, bo w tym temacie, gdzieś mi się ten tytuł przewinął ;)

Jak ktoś jeszcze nie sprawdził, to polecam Fear the Walking Dead. Nie jestem fanem samego TWD, ale tutaj podoba mi się sposób w jaki budowane jest napięcie. Jeśli tego nie schrzanią, to może być ciekawie.
 
obejrzalem dwa odicnki i jest grubo, ale ocena moze troche przesadzona na filmweb
zobaczymy co bedzie dalej, czekam na napisy

FTWD ogladam, ale nic niesamowitego sie nie spoziewam
najgorsze sa te zombie, ktore sa tak wolne, ze kazdy dalby rade by uciec przed takim zombie :lol:
duzo tez przewidywalnosci, oby szybko zaczela sie jakas wieksza zadyma bo postacie cienkie
 
Jestem kolejny: Narcos zajebiste. Uwielbiam historię kolumbijski karteli, mieli zdecydowanie lepszy klimat niż meksykańce. Marzę jeszcze o serialu pokazującym historię narkotykowego Miami bo to mógłby być hicior na miarę Miami Vice i GTA Vice City :hitman:
 
  • Like
Reactions: mat
Jestem kolejny: Narcos zajebiste. Uwielbiam historię kolumbijski karteli, mieli zdecydowanie lepszy klimat niż meksykańce. Marzę jeszcze o serialu pokazującym historię narkotykowego Miami bo to mógłby być hicior na miarę Miami Vice i GTA Vice City :hitman:
czekam na napisy do kolejnych odcinkow jak dziecko na wigilie, ten serial jest cudowny
 
dopiero dwa odicnki, a ile to juz serialów z dobrym początkiem było? pełno, póżniej zazwyczaj słabiej się robi, oby tak nie bylo w tym przypadku
 
Back
Top