Seriale

Obejrzałem pierwszy odcinek Luthera. W języku polskim istnieje słowo, które idealnie oddaje moje odczucia, fajny. Odcinek był po prostu fajny, dobra rzemieślnicza robota, wszystko to już gdzieś widziałem, ale oglądało się przyjemnie. Podoba mi się montaż i praca kamery( oprócz tych przeskoków o kilka klatek, nienawidzę tego). Świetna Ruth Wilson jako Alice Morgan. To tyle na gorąco, nie ma sensu się rozpisywać, bo to dopiero pierwszy odcinek. Będe śledził dalej.
 
Luther, rzeczywiście fajny, ale wg mnie nic więcej. The Shadow Line za to jest zajebiste i zjada luthera "na śniadanie" xD Niestety nie spełnia warunku "jeden odcinek jedna sprawa" jednak serial ma tylko siedem odcinków i to jest niesamowita moc ...



Jaram się



 
Oba te seriale mają klimat i są zajebiste. Nie wiem po co się spieracie o to, który jest lepszy. :)
 
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER GRA O TRONY







Obejrzałem wczoraj czwarty odcinek (3 sezonu) Gry o Trony i w momemencie, kiedy khaleesi zrobiła rozpierdol u tego handlarza to aż ciarki miałem. Ech to jest serial.
 
Właśnie nowy odcinek mam jeszcze do nadrobienia. Trochę wieje nudą póki co a pamiętam że akurat ten etap książki dobrze mi się czytało
 
Ja wlasnie koncze Breaking bad sezon 4 i musze powiedziec, ze serial spoko, ale do mojej osobistej czolowki mu daleko- zabardzo zamula.
 
Mam podobnie jak Seanchai-po drugim sezonie rzuciłem bo dłużył się niemiłosiernie. Inny montaż i było by fajnie. A tak to przy moim przysypianiu po 18 ten serial nie ma szans.
 
keep-calm-and-watch-supernatural-47.png
 
ja tam, za bardzo to seriali nie ogladam, ostatnie co ogladalem cale to american horror story 1 sezon, asylum czy jak s2 sie zwie nie ogladalem



natomiast jak bylem sporo mlodszy to w tv lubilem ogladac roswell (tak mi sie przypomnialo bo ostatnio w radiu slyszalem piosenke babki, co nagrywala theme serialu xD)



btw. ostatnio na fox widzialem jakis odcinek serialu, wydawal sie dosc interesujacy, a nazywa sie kdabra, ogladal ktos, jakies opinie?
 
A jak ! Supernatural rządzi! W środę chyba finał sezonu, nie? Już się nie mogę doczekać...



1. SOA



2. Supernatural



3. Gar o Tron



4. HIMYM



5. Entourage



top 5! :D
 
Moje TOP5 ;)

1. Supernatural
2. Spartacus
3. Sons of Anarchy
4. Game of Thrones
5. The Walking Dead
 
Kurde, zapomniałem o Dexterze i Californication... wszystkie te seriale są zajebiste.
 
A już dzisiaj zakończenie 5 sezonu Mentalisty, nie mogę się doczekać. Przyznam, że jeszcze żaden serial tak mnie nie wkręcił, a już trochę widziałem... Ciekawa postać głównego bohatera, wątek przewodni Red Johna, do tego dość ciekawe wątki poboczne i do tego fajnie przedstawione relacje między ekipą CBI, szkoda że został najprawdopodobniej jeszcze tylko jeden sezon.



W tym momencie oglądam sobie 13 posterunek, szkoda że nie ma powtórek w TV :(
 
Powinna być taka niepisana zasada, ten kto nie oglądał The Wire może sobie swoje serialowe TOP 5 o kant dupy potłuc xD
 
Back
Top