Seriale

Właśnie zaraz odpalam i oglądam, jak coś to jest też za darmo na HBO GO.



Na to też czekam



 
Ogląda ktoś jeszcze The Walking Dead ? Właśnie obejrzałem ostatni odcinek 3 sezonu i zrobiło się ciekawie. Teraz trzeba czekać do października na kolejny sezon :-)
 
W tym momencie skończyłem oglądać. Jak dla mnie świetny odcinek. Dobrze, że wraca Gra o Tron to jakoś czas zleci.
 
Co do House of cards to wlasnie obejrzalem caly 1 sezon i jestem pod ogromnym wrazeniem tej produkcji. Swietnie dopracowana, a gra Kevina to wisienka na torcie. Czekam, na koniec Shemeless i Californication, zeby moc sie za to zabrac.
 
Ja oglądnąłem właśnie gre o tron. Bardzo lubię ten serial ale ilość wątków jest tak duża, że na każdy przypada po jednej scenie. Nie za fajnie sięto ogląda.
 
Dzisiejszy odcinek Shemeless zajebisty, szkoda, ze został jeszcze tylko jeden. Z Californication dałem sobie spokój po chyba trzech sezonach.



House of Cards czeka jak tylko skończę 4 sezon Justified - zajebioza xD



Banshee - bekowy serial, tak głupi, że aż fajny, zero realizmu, ale jak trzeba to i baba w ryj dostanie :-)
 
Ma ktos linka do dobrego torrenta z calym sezonem Mr Selfrigde?




Tutaj masz wszystkie odcinki na bardzo dobrych serwerach:

http://www.awesomedl.com/search?q=Mr+Selfridge&x=13&y=6

Polecam wybrać BillionUploads lub Zippyshare.



Instrukcja jak pobierać z BillionUploads.

1. Wchodzimy w link
2. Klikamy przycisk Download or Watch.

8812f39d32c49fca657ac8a2c4f85e19.png


3. Potem przepisujemy kod z obrazka:

38bb0c8015876129b52e6ea351746732.png


4. Następnie odznaczamy "dziubek".

98f06647e706fbdbe1834a16797eb325.png


5. Teraz powinno wyglądać to tak.

e05af5c5177eea713baf512ffa7e99da.png


6. Klikamy download i cieszymy bułe.

624c9e9436c98bf5d499dc1b5a714c7b.png
 
Gambit, na HBO GO może oglądać każdy? Kiedyś sprawdzałem, to krzyczeli o jakiś klucz od operatora.



Drugi sezon Rzymu trzyma poziom?
 
Rzym to najlepszy serial ever więc drugi sezon jak najbardziej trzyma poziom :)
 
Jest czarnoksiężnikiem z krainy Oz :-), a tak serio to nie wiem, nie czytałem książki, a może tam coś było więcej :P
 
Tej głupkowatej sceny z końca ostatniego odcinka 2 sezonu w książce w ogóle nie było.
 
Spokojnie, Tarly jeszcze odegra ważną rolę xD



Pierwszy odcinek trzeciego sezonu na pewno lepszy od tego, który rozpoczynał drugi, w tym sezonie będzie ogień, niestety to tylko serial, więc wątki moą wydawać się szarpane.



Na plus dorosła wersja Missandei, już od pewnego epizodu Misfits dodałem do obserwowanych :-)



tumblr_mkk1toMe9K1r70nqdo1_500.jpg




tumblr_ltxejxUH3D1qaa8d1o1_r2_500.gif




@Tens



na HBO GO tylko pierwszy odcinek był/jest dostępny za darmo ...



Co do Rzymu to obok The Wire najlepszy serial ever, tak doprecyzowując wypowiedź Hanga :-)
 
Właśnie skończyłem final 3 sezonu The Walking Dead i raczej kiepski finał. Szkoda Andrei tylko... z początku jak wleźli do więzienia to myślałem że tamci ich tam zamkną, a nie że będą w kilku strzelać do nich.
 
Ekipa Ricka tylko wykorzystała fakt, że "armia" Gubernatora to ludzie, którzy by w tym świecie nie przetrwali gdyby nie Woodbury. Inaczej - cywile, którzy jak widać bardzo łatwo spanikowali czym podkurwili Gubcia i sprowokowali do wystrzelania ich. Jak widać pod koniec odcinka - Gubernator, Martinez i ten nigga nawet nie wrócili do Woodbury więc Rick i spółka moga się ogłosić wielkimi zwycięzcami .
 
Panowie, najważniejsza rzecz Spoiler Alert !!!



Mi tam rybka bo mam wyjebane na to całe TWD, ale pewnie jest sporo osob, które jeszcze nie oglądały tego odcinka xD
 
MOŻLIWE SPOILERY



Też skończyłem 3 sezon WD i druga połowa sezonu rozczarowująco słaba, a finał dupy nie urywa. Szkoda bo zaczęło się naprawdę elegancko. Szkoda, że Rick znowu zamieni się w pussy.



@dbgoku14 - Jak możesz pisać, że szkoda Andrei, przecież ja na tą żeńską wersję Kawulskiego patrzeć nie mogłem. Obaj strzelają miny jak srający kot. Z Kawulem to pół biedy ale Andrea cały czas tak grała.



Najlepszą postacią nadal tam jest nazista Daryl. Oby wytrwał jak najdłużej bo przestane to oglądać.



------------------



Nowy odcinek Teori Wielkiego Podrywu dał radę i byl jednym z zabawniejszych epów od dawna. No i wisienka na torcie.



488382_10151439332919678_1473643836_n.jpg




vGjh7Rth.jpg




PennyPennyPenny:-)
 
Oglądałem tego Hannibala i aktorsko fajny, muzyka ok. Klimat i ujęcia strasznie mi nie podchodzą. Fabuła na razie też biedna, ale wiadomo, że to dopiero pierwszy odcinek. Dupy serial nie urywa (jak np pierwszy ep Dextera gdzie później obejrzałem kolejnych 8 odc pod rząd do 5 w nocy), ale będę oglądał bo lubię Madsa.
 
@up Widzisz, a mi na przykład ujęcie bardzo podchodzą ;) A co do fabuły to jak dla mnie też jest dobra, ostatnimi czasy scenarzyści prześciagają się w niby-super pomysłach i wychodzi bieda (patrz. The Following).
 
Hang, ale zwróć uwagę od jakich stacji stacji są obie producje. Hannibal - "publiczne" NBC, Dexter - kablówka Showtime. Dla mnie od samego początku ten serial jest skazany na porażkę, i sukcesem będzie jeśli nie zdejmą go przed wyemitowaniem całego sezonu.



@Mojso



chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę, tym bardziej nie widzę sensu robienia takiej "ugrzecznionej" produkcji, która przecież historią dla dzieciaków nie jest, poza tym, nie widzę też sensu oglądania serialu, który dostanie cancela po pierwszym sezonie bez zamknięcia historii, jakkolwiek słaba by ona była.
 
Bo stacje jak HBO, Showtime czy inne mogą na więcej sobie pozwolić w swoich produkcjach, temu są jakościowo lepsze :)
 
No dobra obejrzalem 5 odcinkow najnowszego sezonu Californication, wiec napisze kilka slow swojej opini. Wyraznie widac ze pomysl na serial sie skonczyl, motyw tego sezonu jak do tej pory- pseudoodwyk, goscinne postaci tego sezonu dla mnie totalne dno (groupie ? RLY?!). Ogolnie jestem strasznie zawiedziony, bo akurat ten serial jeszcze nigdy mnie nie rozczarowal.
 
Back
Top