Seriale

Dobrze, że nie mam takiego problemu i wszystko oglądam z eng napisami, a czasami bez napisów całkowicie. Gdybym miał czekać na tłumaczenia to filmy bym zapewne oglądał z miesięcznym opóźnieniem. Uczyć się angielskiego parówy !
 
tak tak, każdy kto ogląda z napisami to nie zna angielskiego:) kolego, z angielskim to ja mam do czynienia od prawie 20 lat, co nie znaczy, ze musze się fetyszowac i oglądać wszystko w obcym jezyku :)
 
A ja znowu przepadłem. Odpaliłem na nowo "Przyjaciół". Mimo, że każdy odcinek widziałem już setki razy to i tak niezmiennie bawi mnie ten serial który jest jak narkotyk. Dwa dni z rzędu skończyłem oglądanie o 4 nad ranem. Najlepszy serial na świecie!
 
ja "Przyjaciół" zarzucam sobie praktycznie codziennie , każdy odcinek jest genialny :)







powtwierdzam, najlepszy serial na świecie :)
 
Nie ma to jak skreślać serial po tym, że żywa widownia się śmieje. Dziwne masz podejście, no ale Twój wybór.
 
Mi też zabardzo nie spodobali sie "Przyjaciele" ale to może dlatego że oglądałem z lektorem
 
Też miałem nieszczęście, oglądać z lektorem jak leciało w telewizji. Co prawda nic z tego serialu nie pamiętam, ale skoro nie pamiętam to nie zrobił na mnie wrażenia.
 
oglądanie tego serialu z lektorem nie ma sensu, zresztą jest tak w przypadku większości komediowych.
 
Oglądanie jakiegokolwiek filmu z lektorem nie ma sensu:-)







Ja to ogólnie nie lubie seriali. Oglądałem ich mnóstwo, gdybym miał je teraz zliczyć, to bez wątpienia byłaby to liczba trzycyfrowa. Lecz tych, które obejrzałem od początku do końca było może z 10. Przez to nawet nie zabieram się za jakieś nowe, bo wiem, że i tak ich nie skończe.
 
@Yagiel, napisy do TWD są już dostępne od dwóch godzin, ale pewnie już wiesz ... Iglak (tłumacz) pewnie musi w robocie śnieg odśnieżać stąd takie opóźnienia :]







@lugasek, wg mnie wiele tracisz, bo jest sporo produkcji które wciąga nosem wiele filmów ...
 
wg mnie wiele tracisz, bo jest sporo produkcji które wciąga nosem wiele filmów ...


Żaden argument, to samo mogę powiedzieć w drugą strone:-) Poza tym napisałem już, dlaczego nie lubie seriali.
 
Miliard razy pisałem to, ale dzisiaj akurat muszę się uczyć do warunku., więc wiadomo jest wiele różnych rzeczy do roboty i znów to odpalam:







kto nie oglądał to polecam!!
 
Nie wiem czy było, ale na mma trackerze jest pierwszy odcinek The Fight z Discovery o historii boksu.


edit. @hang ja np. nie jestem w stanie oglądać seriali z podłożonym śmiechem i nie widziałem min. przyjaciół, HIMYM.
 
Taka ciekawostka, z przyjemnością zobaczę :

Jeden z najbardziej znanych bohaterów (niekoniecznie pozytywnych) kina wraca do gry. Tym razem w wersji telewizyjnej. W Internecie właśnie pojawił się trailer promujący 13-odcinkowy serial "Hannibal", który zagości na antenie stacji NBC już w kwietniu.



Serial funkcjonuje jako swoisty prequel filmów kinowych. Opowiadać będzie o współpracy Lectera z agentem FBI Willem Grahamem, zanim została ona zerwana za sprawą wyjścia na jaw mrocznych upodobań Hannibala.



informuje portal filmweb.pl.



Zwiastun, który ujrzał światło dzienne wskazuje, że nie będzie to bynajmniej chęć ugładzenia opowieści o krwiożerczym (a może raczej mięsożerczym?) psychiatrze, ale solidna telewizyjna produkcja.
 
http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/29141/Hannibal_od_kwietnia_w_czwartki_o_2200/



Radziłbym się nie napalać na Hannibala
 
Wie ktoś gdzie mogę znaleźć dobry download TuF-a 7ki? Na mma trackerze nie chce ściągać, drastycznie mi ratio spadnie a i tak już jest słabe. Na zwykłych torrentach nikt nie seed-uje.
 
sorry ale nie chce mi sie czytać 20 stron, kto tu ogląda TWD? Podoba wam sie kontynuacja 3 sezonu? ja jak na razie bawie sie świetnie
 
Back
Top