Seriale

Co do Californication to narazie jedynie Runkle ciągnie ten wózek, bez niego to wogóle lipa by była.
 
Zdecydowanie teraz serial spoczywa na barach Charliego, dla mnie najlepsza seria to ta, w ktorej byl Lou Ashby.
 
Hannibala też jestem ciekaw, byle nie padł po kilku odcinkach.

Interesująco zapowiadający się moim zdaniem jest Bates Motel :

7lCWKKNGiKs[/media]/abr /a href=]

mam nadzieję, że to nie jakaś skoloryzowany-dyskotekowy syf bo historię z tego można zacną zrobić
 
Skończyłem przed chwilą ostatni sezon Spartacusa. 10 odcinek miażdży, postać Spartacusa i walki w chuj epickie :D Zakończenie również, a najlepsza jest końcówka po napisach i ukłon w stronę oryginalnego bohatera.



Fajnie że robią spin off z Cezarem (stąd dużo go było chyba w tym sezonie) ale coś czuje że to nie będzie już to samo
 
Def dzięki za brak spoilera. Nie mogę się doczekać żeby się dowiedzieć jak skończy się spartacus;)
 
Też wczoraj obejrzałem odcinek :D i zdecydowanie podzielam zdanie Defa.



A jeżeli robią spin-off z Cezarem to super! Miałem nadzieję, że nie poprzestaną tworzyć seriale z okresu starożytnego Rzymu, bo wychodzi im to świetnie, każdy sezon był zajebisty na swój sposób.
 
Ja sie tak was zapytam, kiedy wy macie czas na te wszystkie seriale? Praca z dojazdem to jakies 9 godzin, jakies treningi silownia, ogarniecie cohones:-), rodzina lub dziewczyna, spanie, i typowe codzienne obowiazki jak robienie szamy mycie sie itd. Gdzie wy to wszystki upychacie?:-)
 
No właśnie, jak żyć? Kiedyś potrafiłem objerzeć jeden 10 odcinkowy sezon w jedną nockę, a rano do szkoły xD



Wg mnie to żaden problem zobaczyć sobie 2-3 odcinki w tygodniu, nawet poświęcenie 50 minut dziennie da się jakoś upchnąć xD



Co do Spartacusa to jestem dopiero na 4 odcinku, HBO puszcze jeden na tydzień, a spoilerować raczej można - chyba wszyscy wiedzieli jak to się zakończy ...
 
Ja kiedy nie mam czasu na obejrzenie serialu w ciagu dnia, a zwykle nie mam, to ogladam po nocach. Kiedy zabralem sie za Sopranos to norma bylo duszenie po kilka odcinkow z rzedu, az do 5-6 nad ranem. Godzina snu pobudka i powtorzyc to nastepnego dnia :-)
 
Jestem wlasnie w trakcie ogladania ostatatniego odcinka Spartacusa, i mam ochote po 20 minutach go wylaczyc w cholore. Ten sam kretynski motyw co w Walking Dead, spotykasz sie twarza w twarza z najwiekszym wrogiem, smierc jego moglaby przechylic losy calej bitwy i wojny, ale nieee, jestem idiota i przybijam sobie z nim piateczki i ucinam sztampowa rozmowe :-)



Uwielbiam seriale, ktore robia z widzow idiotow.
 
Nadrobiłem wczoraj te 7 edcinków "The Vikings" i jeżeli ktoś jeszcze się waha albo nie oglądał to lepiej niech to zrobi bo nie trafii do Vallhallii ^^ Bardzo dobry srial.
 
Widzałem, że temat Hannibala był poruszany. Obejrzałem 2 pierwsze odcinki i tak, główny bohater tak mnie wkurwia, że w zasadzie zabija we mnie całą chęć do oglądania i gdyby nie Mikkelsen to bym sobie odpuścił.
 
panowie gdzie najszybciej wrzucane sa seriale online ?



gra o tron



vikings



demony da vinci
 
DRACARYS !!!



Zajebisty odcinek, szkoda tylko, że Danny osiągneła swoje apogeum i już nigdy nie będzie tak świetna :[
 
lugasek,



Przychodzą mi do głowy Luther i Sherlock,ale on nie jest krwawy. Jest jeszcze nowy Hannibal, ale jeszcze mnie do siebie nie przekonał
 
Luther ma też fabułę wieloodcinkową. Jeden z najlepszych seriali ever. Klimat, muzyka, aktorstwo.
 
Back
Top