Seriale

Grzechu napisałem swoją opinie TWD rozmowy są o niczym, nie mają sensu, gadają o jakiś banałach przez 50 odcinków, ogólnie ten serial jest pełen absurdów haha coś jak SOA ogólnie te seriale są bardzo podobne, oceny są niesamowicie zawyżone przez pryzmat pierwszych sezonów
Z Nation miało 2-3 odcinki słabe, a reszta bardzo dobra i ma teraz ocene 5 ileś, a TWD co ma 8.2 i jest niby jednym z lepszych seriali jeden sezon miało dobry później już nuda nuda i nuda

usuń konto
Chyba nie do końca ogarniasz komiksy Franka Millera, a także twórczość Franka Darabonta i co on chce ukazać w tym serialu. Jeżeli wolisz bezmózgą papkę dla nastolatków w stylu Z Nation - ok, o gustach niby się nie dyskutuje, ale wpierać ludziom, że ten serial jest (o zgrozo) lepszy od TWD, to ja ciebie już zupełnie nie rozumiem.
 
Chyba nie do końca ogarniasz komiksy Franka Millera, a także twórczość Franka Darabonta i co on chce ukazać w tym serialu. Jeżeli wolisz bezmózgą papkę dla nastolatków w stylu Z Nation - ok, o gustach niby się nie dyskutuje, ale wpierać ludziom, że ten serial jest (o zgrozo) lepszy od TWD, to ja ciebie już zupełnie nie rozumiem.
no to jest chyba oczywiste, że TWD przy Z Nation wypada blado jeden odcinek to więcej akcji niż cały sezon TWD, do tego można się pośmiać, w TWD starają się być powazni, ale serial jest tak absurdalny, że trzeba mieć 12 lat, żeby to brać serio
 
i jest niby jednym z lepszych seriali jeden sezon miało dobry później już nuda nuda i nuda
Bo z nation chyba nie było na podstawie komiksu tylko na podstawie ... TWD.
Obyczaje w świecie, który opanowały zombie. Normalnie, zwykli ludzie, którzy muszą przetrwać w takich okolicznościach ;-)
W taki sposób możesz z każdego filmu i serialu zrobić obyczajówkę :P
Z resztą chuj z tym już. Oglądam BB 3 sezon.
A tak się kolega bronił :P
 
Bo z nation chyba nie było na podstawie komiksu tylko na podstawie ... TWD.

W taki sposób możesz z każdego filmu i serialu zrobić obyczajówkę :P

A tak się kolega bronił :P
nie wiem, nie czytam komiksów nie mam 5 lat
 
Ostatni odcinek Better Call Saul jakos nie zachwycil. 2gi odcinek był znacznie lepszy.
Gotham - Rowniez rozczarowanie. Mogliby juz zabic Fish, jest nudna i ten watek sztuczny. Jest Joker i to fajny watek, chociaz w sumie nie wiadomo czy to rzeczywisci Joker, ale wszystko wskazuje ze mamy postac Jokera, ten smiech. Natomiast w poprzednim odcinku mielismy Stracha na Wroble, tez ciekawy watek, ale przygnieciony chujowymi watkami Fish i mlodego Wayna. Brak w tym serialu spojnej fabuly. To boli. Better Call Saul ma sens. Gotham natomiast dryfuje miedzy watkami z komiksow i nie potrafi tego polaczyc w calosc. Moim zdaniem fabula powinna sie opierac o porachunki gangsterskie. To najciekawsze watki. Polaczyc to z nowymi bohaterami przedstawianymi w serialu i tyle. To by mialo sens.
 
Grzechu, nie tyle broniłem, co nie chciało mi się do tego zasiadać. No, ale mnie dość łatwo wciąga. Plus, że mogę sam dozować kiedy następny odcinek ;-)
 
No kurwa dalej nie mogę zrozumieć Alibaba dlaczego dalej oglądasz TWD skoro tylko pierwszy sezon według Ciebie był dobry. Brak słów... Tyle masz seriali dobrych, a oglądasz coś co Ci sie nie podoba...
przecież już napisałem dlaczego
nie ma tego aż tak dużo, już większość oglądałem
powiedzmy obejrze jeden odcinek dziennie jakiegoś serialu to wychodz 365 odcinków, a zazwyczaj jeden serial ma max 10 odcinków na rok(niektóre mniej)
to musiałbym mieć 36,5 dobrych seriali. a mam może z 15 takich co warto oglądać szukam jakiś nowych i czasami mi się udaje ostatnio The Knick oglądałem też sztos
do tego jesteme ciekawy co się stanie w tym TWD w końcu już trochę to oglądam, ale ta akcja tak się wlecze,,,, jak moda na sukces
Grzechu likes this. haha brakuje jeszcze @kiras
 
Banshee dobre? Czy raczej można obejrzeć ale nic specjalnego?
Jak po części będziesz to traktował jako komiks, czy nie czepiał się dokładnej realistyczności (np. w walce), to bierz sie. Kilka fajnych aktorek, mi się akcja podoba, serial też mi sę podoba. Jedno co mnie denerwuje w tym serialu, to jedna walka, która była. Ale dla mnie warto obejrzeć, @defthomas też ogląda i może polecić.
 
@midern
Ale ogólnie dużo jest absurdów/rzeczy nierealistycznych czy raczej tylko walki?
Nie wiem jak to określić. Część walk faktycznie może być nierealistyczna. Jak dla nie nie ma aż tylu absurdów i miło się to ogląda. Sprawdź sam, sezon nie ma wielu odcinków.
 
Się przyjemnie zaskoczyłem widząc bodajże w 3 odcinku 4 sezonu BB jak poleciał entrance song Vikingów :-D Sporo też naciąganych akcji w tym serialu, ale po co się czepiać takich szczegółów :-)
 
yungar w szpitalu i napisow to the americans s03e03 jeszcze brak :( trza bedzie chyba po anglijskiemu obadac
 
918f44317da241a4c137afe00e873725.jpg


Jutro rano 3 sezon ! #hype
 
A propos tego co pisałem wyżej o entrancie Vikingsów w BB. W dobrym czasie dotrwałem do tego odcinka z racji 3 sezonu ;-D

 
Back
Top