Seriale

BTW Co z napisami do ostatniego Banshee?

No właśnie nie wiem, robią je ze sporym opóźnieniem.
Ja większość odcinków tego sezonu oglądałem z angielskimi napisami, język dosyć prosty, niektórych zdań nie łapałem, ale też można się nieco poduczyć i podłapać.
 
Thai, i jak, jest tyle bzdurnych lub mało realnych akcji, których się spodziewałeś, po tym, jak Ci napisałem, że takowe mogą się pojawić?
Praktycznie w ogóle takowych nie ma. Wiadomo, sceny walki trochę naciągane ale to normalka w większości filmach/serialach. Ogólne serial na duży plus, nie mogę się oderwać od monitora.
 
Ivana Milicevic najlepsza. :heart: Chociaż ta Rebecca też niczego sobie.
Nieeee. W serialu jest jeszcze jedna babeczka, która jak dla mnie przebija dwie wymienione przez Ciebie.
Imię z serialu oraz nazwisko aktorki daję w spoilerze, nie wiem kiedy dokładnie się ona pojawiła i czy już ja widziałeś. Wiec jak nie chcesz, nie patrz w spoiler.

Nola - Odette Annable
Fajna babka.
 
Skonczylem 6 odcinek i jeszcze sie nie pojawila zadna ktora by przebila Ivanke wiec nie zagladam w spoiler :D
 
@Masu, akurat ja ją baaaardzo lubię. Miała w sobie to coś. No i brunetka, a do nich mnie ciągnie najbardziej.

A raczej lubiłem.
 
bym sobie jakiś nowy serial obejrzał
jakiś serial w klimatach Macheta, Hobo with Shotgun czy Pulp Fiction, czyli przemoc i czarny humor
ma ktoś taki serial?
 
No i skończyłem 1 sezon Banshee. Skończył się tak, że najchętniej pobrał bym od razu drugi, siedział i całą noc oglądał :D

@Alibaba
Bierz się za Banshee.
 
No i skończyłem 1 sezon Banshee. Skończył się tak, że najchętniej pobrał bym od razu drugi, siedział i całą noc oglądał :D

@Alibaba
Bierz się za Banshee.
ale w tych klimatach jest?
mam teraz co oglądać TWD, House of Cards, Vikings i BCS, ale coś w takich klimatach jak pisałem szukam, Ojciec mój też lubi takie klimaty to chętnie by oglądał
 
Jest przemoc, jest także trochę humoru ale nie za dużo. No ale na pewno to nie jest coś w stylu Machety. Ale ogólnie serial mega wciągający.
 
Jest przemoc, jest także trochę humoru ale nie za dużo. No ale na pewno to nie jest coś w stylu Machety. Ale ogólnie serial mega wciągający.
a możesz go do czegoś porównać jakiś film/serial? ocena dość słaba, nie ma takich absurdów jak w TWD czy SoA?
 
@Alibaba
Ocena 7.7 słaba? Nie ma absurdów praktycznie. Wiadomo sceny walki są trochę przekoloryzowane. Ogólnie tak jak pisałem jest naprawdę bardzo wciągający. Nie mam pojęcia do czego go porównać. Obejrzyj pierwsze dwa odcinki a na pewno polecisz do końca sezonu szybko. Sam jaram się już na samą myśl, że jutro odpale drugi sezon. Przez to nawet dzisiaj nie miałem czasu na BCS. :D
 
Witam i od razu podepne sie do tematu, banshee charyzmatyczny serial potwierdzam nie ma drugiego takiego ale absurdów jest tam całe mnóstwo tylko że po prostu nie kłują tak w oczy bo cały serial właśnie na tym polega, hardcorowe sceny walki, zabili go i uciekł itp gdzie w większości serialów tego typu akcja może razić tutaj jest częścią tego całego klimatu.
 
@crh100
Fakt, może źle napisałem, że absurdów nie ma. Tak jak wspomniałem sceny walki są przekoloryzowane, czasami przypomina typowe amerykańskie kino akcji, ale ma w sobie coś takiego, co nie pozwala się oderwać od monitora. Jestem dopiero po pierwszym sezonie ale jeśli nadal tak będzie to czuję, że Banshee będzie jednym z moich topowych seriali.
 
@Thai
zgadzam sie jest w nim to coś co przyciąga i sprawia że chciało by sie już obejrzeć kolejny odcinek i czekasz na dalszy rozwój akcji który niewątpliwie następuje, no i polecam jeszcze scenki po napisach jakby ktoś nie oglądał do samego końca.
No i właśnie pojawiły się napisy do 7 odcinka jak ktoś czekał.
 
Obejrzalem finalowy odcinek drugiego sezonu Broadchurch i stwierdzam,ze sezon duzo gorszy od pierwszego.Mozna obejrzec ale to nie jest juz to.
 
Back
Top