Seriale

Obejrzał juz ktoś wszystkie odcinki House of Cards ? :lol:
Jak skończę The Missing to zabieram się za ostro za "Franka". Choć pewnie i tak będę oglądał z dwa tygodnie, heh

Poczekam, aż ktoś spakuje wszystkie odcinki w jedno i pobiorę. Obejrze najpóźniej za miesiąc, najwcześniej za tydzień lub dwa. Nie spieszy mi sie - po co łykać w dzień lub dwa coś, na co będę czekał potem caly rok?
 
game-of-thrones-key-art-season-5.jpg
kur.. duze sa juz te smoczyska niech leca i rozjebia krolewska przystan:lol:
 
Skończyłem maraton z trzecim sezonem House of Cards.

Niestety najgorszy sezon. Do 5odc nie dzieje się praktycznie nic "porywającego", a cały sezon ma może 3 intrygujące wątki. Całość dużo bardziej skupiona na relacji Franka z Clair, a nie na politycznych kuluarach i ekscesach. Seria trzecia nie przykuła mnie tak mocno jak dwie poprzednie. Jest kilka zapadających w pamięć tekstów czy momentów, ale brakuje tego czegoś, że chce się włączyć "jeszcze jeden odcinek". Spodziewałem się, że pole do popisu będzie mniejsze z racji tego, że Frank został prezydentem w sezonie drugim, ale jestem rozczarowany brakiem iskry. 6/10
 
Jak ktoś ma nc+ i dekoder z dostępem do netu może obejrzeć cały sezon HoC za darmo - promocja seriale+ za 0zł na 2 miechy.
 
Ależ ten Supernatural się spierdolił. Po 5/6 sezonie to już nie jest ten sam serial, który uwielbiałem.
Teraz oglądam, bo oglądam, przywiazanie, ale też żeby zobaczyć jak rozwiążą (spierdolą się zapewne) niektóre wątki.
 
Wow - jest nowy House of Cards ! Już ściągam !! Chcoiaż wolałbym napisy (nawet ang) niż lektora ;)
Napisy znajdziesz bez problemu - wpisujesz w google House Of Cards 03x01 Subtitles i masz napisy po angielsku. Po polsku napisy bbędą niedługo już do trzeciego odcinka.

Nie rozumiem tylko, czemu serial nie jest wypuszczany odcinek raz w tygodniu? Kazdy by czekał, nabierał sobie apetytu, lepiej by weszło. A potem najwyzej powtórzył całą serię od nowa. Jak będę oglądał, to właśnie po 1-2 odcinki dziennie, zeby mieć chwilę żeby porozmyślać.
 
Ja bez napisów nie. Kiedyś tylko polskie, ale od jakiegoś czasu nie chce mi sie na nie czekac i zasysam angielskie. I praktycznie wszystko rozumiem. Jednak takich Vikingów, gdzie jest nieco trudniejszy jezyk, oglądam z polskimi. SouthPark jest kreskówką z mega prosty jezykiem (chyba, ze gra słów jest), i jego oglądam bez niczego czasami.
 
Zgadzam się co do South Parku, mega wyraźnie. Myślę, że dużą różnicę robią dźwięki w tle, jak aktor np biegnie i mówi, albo go zabijają i cos tam bełkocze. w South Parku głosy są izolowane, mega wyraźne, to samo stand upy czy podcasty. Dużo łatwiej zrozumieć.
 
Ja tam sie ciesze,ze od razu mamy calosc HOC.Dla mnie tak lepiej sie oglada niz czekanie caly tydzien na nastepny odcinek,wtedy czesto zdarza mi sie,ze nie pamietam dokladnie poprzedniego. Co do napisow to zawsze ogladam bez,moj angielski daje rade.Przy brytyjskich produkcjach posilkuje sie czasem napisami po angielsku,nie przepadam za niektorymi akcentami z wysp.
 
Ja tam sie ciesze,ze od razu mamy calosc HOC.Dla mnie tak lepiej sie oglada niz czekanie caly tydzien na nastepny odcinek,wtedy czesto zdarza mi sie,ze nie pamietam dokladnie poprzedniego. Co do napisow to zawsze ogladam bez,moj angielski daje rade.Przy brytyjskich produkcjach posilkuje sie czasem napisami po angielsku,nie przepadam za niektorymi akcentami z wysp.
ja jak mam dobry serial to cały sezon w dwa dni mogę obejrzeć :D
a tak zawsze czekam tydzień na następny odcinek co w sumie jest dobre, bo nie dałbym rady z własnej woli czekać aż tydzień, a tak mam dwa miesiące oglądania, a nie dwa dni :lol:
 
Back
Top