Seriale

To do bani, jeden z lepszych seriali ostatnich lat.
nie sugeruj sie wpisami karateki,obejrzyj sam.Ja jestem po 6 odcinkach i serial daje rade.Oczywiscie jest tu troche inna sytuacja bo Frank jest teraz prezydentem.
 
Lipnie się Breaking Bad skończyło szczerze mówiąc ;] No, ale koniec nigdy dobry nie jest, bo koniec historii dla widza ;-)
To mogę Better Call Saul zacząć ;-)
 
Oczywiscie tak jak mowi @Scurvol nie ma o sie za bardzo moimi komentarzami na temat HOC sugerowac, tylko obejrzec samemu i samemu wyrobic zdanie. Mi przeszkadzaja watki ideologiczne i polityczne. Mam wrazenie, ze ktos tu lobbuje i probuje mieszac w glowach odbiorcom. Mi sie to nie podoba, ta dzialalnosc propagandowa wmieszana w HOC. Wolalem 1 i 2 odcinek gdzie nie bylo zasad, nie bylo walki dobra ze zle, wszyscy byli zli. A teraz mamy progejowska propagande (nic nie mam do gejow !), walke dobra ze zlem, zle wartosci i dobre wartosci. Serial stracil jaja i stracil swoja bezwzglednosc. Sa przeblyski, ale to juz nie to co wczesniej.

Ma ktos link do 13 odcinka z 3 sezonu?
 
Mam wrazenie, ze ktos tu lobbuje i probuje mieszac w glowach odbiorcom. Mi sie to nie podoba, ta dzialalnosc propagandowa wmieszana w HOC.
ja tez to tak odbieram i szczerze mowiac,tez mnie to troche irytuje ale przyzwyczajony jestem do amerykanskiej propagandy i biore na nia poprawke. Serial jest fikcja mimo,ze jest wiele analogi to prawdziwych zdarzen,ktore jak podjerzewam moga mieszac odbiorca w glowach,czyzby taki byl zamysl autorow,to bardzo prawdopodobne. Nie pisze nic wiecej bo nie chce spoilerowac.
 
Lipnie się Breaking Bad skończyło szczerze mówiąc ;] No, ale koniec nigdy dobry nie jest, bo koniec historii dla widza ;-)
To mogę Better Call Saul zacząć ;-)
i jak wrazenia? tak zes sie wzbranial z obejrzeniem BB i dosc szybko Ci to poszlo :wink: znajac Ciebie pewnie napiszesz,ze spoko 3/10 :smile:
 
Ostatnie 3 odcinki House of Cards bardzo spoko. Najgorsze sa motywy z polityka miedzynarodowa i gejami mimo, ze postac Putina (nazwijmy rzeczy po imieniu) fajnie zagrana.
 
znajac Ciebie pewnie napiszesz,ze spoko 3/10 :smile:

No co Ty. Ja ogólnie nie oceniam punktowo filmów/seriali, ciężko porównywać do siebie różniste tematyki by kierować się skalą 1-10 jak dla mnie. Na pewno wciągający serial, niecodzienny pomysł. Fajnie zrealizowany, czasami trochę naciągany, ale nawet w takiej skali nie dałbym niżej niż 8 ;] Trochę mnie wkurzył spoiler z ostatniego odcinka na początku, którego z początku 5 sezonu. No i ogólnie, że Waltowi się tak poje**ło dość w bani, ale można się było spodziewać wpływu całej tej "kariery" na osobowość. Choć na końcu znowu wrócił do bazowej postawy chcąc jedynie za ten hajs ustawić rodzinę. Ciekawe co dalej się działo w życiu Jesse'go, fajnie zagrał tą swoją rolę. Na początku dość komediowo jak od każdego baty zbierał. Czas na BCS :-D Z którym też ciekawe co się stało po BB...;-)
 
93% poprawnych odpowiedzi. Chyba wiem co znowu będę oglądał od jutra :)
Bitch please
friends.png
 
Tylko dwa razy się pomyliłem. Całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę to że oglądałem serial tylko raz i praktycznie jednym ciągiem z przerwami ja oddychanie i siku :)
 
Macie łby nie od parady przyznam albo przed odpowiedzią ich szukaliście w serialu/necie ;] Sam oglądałem wszystko dwukrotnie niegdyś, ale bez takiej uwagi, że ktoś mnie z tego testował będzie :D Pare pytań przyznam zaskoczyło i w ogóle nie wiedziałem z czym się wiążą :D Wynik 73%. 2,3,11,13 źle ;-) Trudno, ale serial i tak zajebisty ;D Po co to pamiętać jakie ciastka leżały pod drzwiami...Czy kto miał ten niby-zawał w ich wyobrażeniach, ich realia są istotniejsze :D Albo kim był mąż Phoebe wcześniej, słaby wątek, nieinteresujący i nie dziwię się, że nie pamiętałem :D

PS: BCS fajne, plus za postaci przewijające się z BB ;-) Strażnik sądowy to nie Huell swoją drogą ;D?
 
Jakby ktoś chciał z lektorem sobie obejrzeć i wesprzeć pomysł puszczenia takiego serialu w telewizji to dziś zajebiste Czarne lustro czyli Black mirror 1 odcinek:-)

środa, 04 marca 22:50 | TVN 7
 
Służby Specjalne - Jest moc. Pitbulla pewnie nie przeskoczy ale szykuje się kolejny świetny serial. Tak trzymać.
 
Back
Top