Seriale

Jestem po pierwszym odcinku Banshee. Zapowiada się ciekawie. Kolejne odcinki już "w drodze". :)
 
Tar, ale walnąłeś spoilera hehe ;]
Trochę mnie zdziwiło, że tak mało "z morza" akcji pokazali i tu nagle jadą już na koniach...Je też transportowali czy już po przepłynięciu sobie ogarnęli ;-) Bjorn to ten sam aktor co wcześniej swoją drogą?
 
Nie chcę mi się już włączać znowu, a oglądałem po 3 w nocy ;D ale był wątek, że
wsiedli na łajby, a zaraz już jechali na koniach do króla...Chyba, że mieli komitet powitalny i dano im konie ;-)
 
Po trzech epach Galavanta jest zajebiście, dawno tak się nie uśmiałem - piosenki robią papkę z mózgu :]
 
Dobry odcinek TWD. Może w końcu ten 5 sezon się rozkręci i dorówna pozostałym sezonom.
 
Jestem w trakcie oglądania, ale sobie przypomniałem. Nie sądzicie, że to
iż Abraham został draśnięty nożem wcześniej, którym przed chwilą zabijano zombiaki powinno wywołać zakażenie tak jak w przypadku zadrapania bezpośrednio przez zombie? A może nawet bardziej?
 
Wlasnie obejrzalem odcinek 13 sezonu 7 mentalisty i dowiedzialem sie, ze to koniec tego serialu. Jest mi teraz bardzo smutno.
 
@Tar-Ellendil to zdradź mi jak znasz komiks co to za miejscówa i co tam się wydarzy ciekawego? Bo ten serial już jest mi kompletnie obojętny i oglądam, żeby oglądać, więc z chęcią poznam dalsze losy ;)
 
To jest miejsce, w którym Rick i spółka są do tej pory w komiksie, a serial jest dopiero w połowie komiksu.Jest to osada jedna z kilku w okolicach Waszyngton. Rick zostaje liderem osady. W pewnym momencie osada jest atakowana przez hordę zombie. Potem jest walka z ludźmi, którą Rick i jego ludzie wygrywają. Akcja skacze o 2 lata. Osada jest rozbudowana i utrzymuje dobre relacje z sąsiadującymi. Maggie zostaje liderem największej koloni liczącej ponad 200 osób. Glenn zostaje brutalnie zabity przez Negana - głównego rywala ( obecnie więźnia). Carl traci oko i jest w innej koloni niż Rick, a na dodatek zaliczył już pierwszą dziewczynę. Ogólnie jest nadzieja na odbudowę w miarę normalnego życia. Akcja wydaje się ciekawsza według mnie niż to co było do tej pory. Więcej mam pisać?
 
NapiProjekt, nic lepszego nie ma
jest, napisy24/grupahatak i pobieranie sobie samemu, a nie od szuj, ktore czesto usuwaja nazwy grup czy tlumaczy z napisow, ze to niby ich
hataki nigdy sie nie zgadzali na uczestnictwo w napi, a ciagle ich napisy podkradaja
 
jest, napisy24/grupahatak i pobieranie sobie samemu, a nie od szuj, ktore czesto usuwaja nazwy grup czy tlumaczy z napisow, ze to niby ich
hataki nigdy sie nie zgadzali na uczestnictwo w napi, a ciagle ich napisy podkradaja


No kurwa a napisy to do legalnych kopii robione?
 
@EXSite
Potwierdzam. Banshee strasznie wciąga. Oglądam odcinek za odcinkiem, wczoraj a jestem w połowie 1 sezonu
 
@Thai
Właśnie wczoraj obejrzałem cały pierwszy sezon, odcinek za odcinkiem, wciągneło mnie, mam drugi sezon dziś juz na spokojnie, jak się wyrobie to 3 odcinki obejrze
 
A ten murzyn z tygrysem na smyczy kiedy sie pojawi?

Ezekiel zwany Królem pojawił się w 108 komiksie, a jesteśmy obecnie koło 70 także wydaje mi się, że pod koniec 6 sezonu najwcześniej.

Z najbliższej przyszłości: Morgan zginie raniony po tym jak horda zombie przebije się do środka Aleksandrii. Po pokonaniu Hordy grupa dowiaduje się o innych społecznościach i grupach. Zaczyna się wojna z grupą Saviors, których liderem jest Negan.
 
@EXSite
Potwierdzam. Banshee strasznie wciąga. Oglądam odcinek za odcinkiem, wczoraj a jestem w połowie 1 sezonu
@Thai
Właśnie wczoraj obejrzałem cały pierwszy sezon, odcinek za odcinkiem, wciągneło mnie, mam drugi sezon dziś juz na spokojnie, jak się wyrobie to 3 odcinki obejrze
No i jeszcze sezony mają mało odcinków. Jak obejrzycie całość, to dajcie znać. W końcu z Defem będziemy mieli jeszcze kogoś, z kim będzie można pogadać o nowych odcinkach, akcji itd :D
Thai, i jak, jest tyle bzdurnych lub mało realnych akcji, których się spodziewałeś, po tym, jak Ci napisałem, że takowe mogą się pojawić?
 
Back
Top