Seriale

Co do BB. Się ucieszyłem, że Danny Trejo gra...;-)
A i Gwiazda Z nation DJ Qualls, dobra była akcja z Badgerem na maxa :D No i pojawił się ...Saul Goodman ;-D
 
Nie doceniłeś mnie Grzechu :D Końcówka 2 sezonu na mnie czeka, 12 i 13 odcinek, ale dziś nie dam rady. O 17 idę na imprezę pić łychę. Choć może motywacja do zobaczenia końcówki sprawi, że jakoś odpalę w nocy :D Na razie zaliczę TWD najnowszy, bo jeden, a czasu mam mało. Końcówkę najchętniej bym obejrzał z 1 odcinkiem nowego sezonu ;-)
Wrażenia jak mówię fajne, wciągnął, ale i tak się dziwię, że za taki kultowy uznajecie. No, ale nie powiem, cały pomysł fajnie się układa. Trochę pośmiać się też można z tych ich wypadów na pustkowia :-D
Przesada z Dannym "Żółwiem" :-D
 
Byłem w pełni przekonany, że 3 odcinek BCS wyszedł dzisiaj... Rozczarowanie to za mało powiedziane
#smuteczek
 
Co do nowego odcinka TWD to naprawdę dobry. Lepszy niż większość odcinków tego sezonu.
 
Dlaczego?
Ciężko powiedzieć. Raczej na potwierdzenie kultowości powinny padać argumenty niż na to czemu miałby nim nie być. No, ale to i tak szczegóły, nikt nie każe oceniać czy dobry czy bardzo dobry czy kultowy, ani w skali 1-10. Ważne, że pozytywny, a nie negatywne emocje wywołuje ;-)

W TWD już drugi akcent z Z nation, po wozie strażackim, teraz tornado ;-)
 
Ciężko powiedzieć. Raczej na potwierdzenie kultowości powinny padać argumenty niż na to czemu miałby nim nie być. No, ale to i tak szczegóły, nikt nie każe oceniać czy dobry czy bardzo dobry czy kultowy, ani w skali 1-10. Ważne, że pozytywny, a nie negatywne emocje wywołuje ;-)

W TWD już drugi akcent z Z nation, po wozie strażackim, teraz tornado ;-)
bez spojlerów już mi niespodzianke zepsułeś
Byłem w pełni przekonany, że 3 odcinek BCS wyszedł dzisiaj... Rozczarowanie to za mało powiedziane
#smuteczek
a kiedy niby an filmweb dzisiaj premiera, na chomikuj nic nie ma
 
10980726_445081512324900_4014662870448782642_n.jpg
 
bez spojlerów już mi niespodzianke zepsułeś
Jaką niespodziankę? Nie przesadzaj i nie bądź tak do bólu przewrażliwiony...Obejrzysz to sam poczujesz.
Powyższe nic nie zdradza jak to się skończyło, prędzej zwiastuje, a spoiler to zdradzenie istotnego zdarzenia w odcinku ;-)
 
G.R.R Martin miał już rozmowę na temat tego co będzie zamieszczone w 6 sezonie Gry o Tron i już się biorą za kolejny sezon. Dodał, że zginie więcej postaci niż w książkach i, że HBO zamawia 2 sezony maksymalnie także jeszcze może być ich drugie tyle co do tej pory.
 
na HBO2 wlasnie zaczal sie 1 odcinek 1 sezonu gry o tron widocznie wszystkie sezony beda puszczac az do premiery 5 :)
 
Dla mnie lipa i nuda, czyli standard.
mógł ten retard wodę wypić, to chociaż by się stado przerzedziło. Co do zakończenia, tez mnie zaskoczyło, że Daryl potrafi naprawiać sprzęt grający - człowiek orkiestra :lol:.
 
czy tylko ja prawie zasypialem na nowym odcinku TWD??
ja zasypiam już drugiego sezonu, ale przy dialogach przewijam i tylko jak coś się dzieje oglądam serial trwa około 15min
serial przy Z Nation wypada blado, ogólnie jest lipny, fatalne dialogi, mało akcji, bezbarwne postacie, fabuła się ciągnie, nikt już nie wie o co tam w ogóle chodzi, pierwszy sezon był dobry, teraz co raz gorzej
teraz jakiś gość już wiadomo co będzie na początku wszystko pięknie, później się okaże, że chcą ich zabić, oni zabiją bad guya(w między czasie zginie jakiś czarny i przyjdzie nowy) i tak w kółko, żenada
 
Jak dla mnie pierwsze trzy sezony TWD były bardzo dobre. Czwarty trochę gorzej ale też był dobry. Piąty sezon przeciętny aczkolwiek nowy odcinek naprawdę dobry.
 
Tak to można TUFa oglądać a nie serial.
TWD właśnie tak się ogląda, dialogi tam są tak nudne i przewidywalne, że nie ma sensu tego w ogóle słuchać, przecież to jest porażka, jeszcze na początku oglądałem całe, później już uznałem, że tego nie zniose i szkoda mojego czasu
dwa odcinki i fabułą nie drgnęła ani o 1cm, jedynie przyszedł jakiś pajac, z którym na 99% będą walczyć i zginął czarny
 
Back
Top