SŁODZIAK???

1500 na miesiąc jest bardzo możliwe. Pamietajmy że jedzenie wcale niejest tanie dodatkowo dochodzi koszt odżywek które pewnie były tymi "lepszymi".
 
To teraz wiem skąd takie metamorfozy...z portfela :-)



Tylko, że trener personalny + dieta to już niemal gwarancja sukcesu licząc, że masz czas i motywacje. Zmarnowanie czegoś takiego jak Slodziak ma, bo rozumiem, że on jako flagowy przykład transforMMAcji nie płaci za trenerów, siłownię i rozpisanie diety. Do tego KSW idzie mu pewnie na rekę i może przychodzić do pracy po 1szym treningu więc mając takie warunki o ile tak jest to trzeba by być kompletnym kretynem żeby nie skorzystać. Co innego, że za wysiłek i wytrwałość należy się szacun...
 
Taką sylwetke, to można zrobić bez żadnych wspomagaczy. Wygląda jakby uciekł z Oświęcima.:-)
 
[strike]Po prostu nie wiem, czym się zachwycacie, gość po prostu zrzucił zbędne kilogramy. Sylwetka owszem jakieś zarysy wyrzeźbienia ma, nie wiem jak nogi. Ale bawi mnie ta szyja kurczaka i brak kapturów.[/strike]







Zresztą nie ważne, po jednym zdjęciu nie będe oceniał sylwetki gościa, nie wiem jak plecy, nogi itp.
 
Graty "Słodziak", oby każdy "puszysty" miał taką determinacje i chęć do wysiłku



Same poztywy.Wygląd a przedewszystkim ZDROWIE + + +
 
w pizdu to wszystko jak fajek jeszcze nie rzucił. Ma zamiar, ale nakurwił 41 kilo w dół popalając szlugi
 
Jak rzuci palenie to będzie przybierał znowu....dziwne, że paląc doszedł do takiego stanu.



Hmmm, pijąc colę tył? No ja prawie na coli samej jadę, stąd chyba moja mała masa, bo organizm więcej wody by potrzebował, a człowiek to głównie woda, więc i masa nieduża ;-) Rozumiem, że colą popijał coś tłustego, wiadomo, smakuje, ale efekt taki może właśnie być...po samej coli tyć nie powinien ;-)



Tak czy siak, powodzenia.



PS: Jakie on miał przygody z tak wieloma sportami? Chyba nie chodzi o obracanie się w KSW, gdzie wiele stylów prezentowanych było.
 
Born2kill po coli sie nie tyje? A od czego sie tyje jak nie od weglowodanow prostych czyli cukru? Butelka coli to ma kilka solidnych lyzek stolowych cukru w sobie.
 
Naprawdę sporo się zmienił szacun dla niego, w tej 3. części jest fragment ze split screenem i jest pokazane jak na początku idzie po bierzni i teraz.. No jest różnica widoczna. :-)
 
Born2kill po coli sie nie tyje? A od czego sie tyje jak nie od weglowodanow prostych czyli cukru? Butelka coli to ma kilka solidnych lyzek stolowych cukru w sobie.


Tyje się od nadwyżki kalorycznej, ale najprościej tego dokonać właśnie węglami prostymi:-)
 
Plus kwestia indywidualna-metabolizm. Ty możesz pić litry coli i generalnie stać z wagą w miejscu, ktoś inny będzie się oszczędzał i będzie miał ogromne poblemy z utrzymaniem wagi.
 
Dużyandgruby jakbyś z taką sylwetką poszedł na Transformmacje to prawdziew grubasy chyba by się zalały łzami ;] sam przy dużo mniejszym wzroście ważę niewiele mniej, kurcze, może mam problem:P


A temu panu co wydając przez rok wydał 18 kafli na dietę i suple żeby wyglądać jak po 6 tygodniach redukcji podziękowałbym. Na prawdę można osiągnąć wiele nie wydając więcej niż 200 może 300 na suple, a i to nie jest konieczne. Dieta... no na jedzenie trochę idzie, trudno to policzyć bo to zawsze zależy od tego czy gotujesz dla siebie, czy więcej osób.


A swoją drogą zawsze myślałem, że można maksymalnie zrzucić z kilo fatu na tydzień więc jak Słodziak mówi że chyba 20 kg w 1 miesiąc to jakoś tak.... wtf?
 
Ale spójrz jak on wygląda. Dla lekko otyłego człowieka np. 180cm i 90kg (przy 17-20%) bf'u 1,5kg na tydzień jest to dobra redukcja, a i tak 1kg tłuszczu na tydzień nie spalasz raczej,bo spadają inne rzeczy.
 
A swoją drogą zawsze myślałem, że można maksymalnie zrzucić z kilo fatu na tydzień więc jak Słodziak mówi że chyba 20 kg w 1 miesiąc to jakoś tak.... wtf?


Przy jego stopniu otyłości jest to możliwe, zwłaszcza, że to jest dopiero 1 miesiąc, gdzie głównie schodzi woda. Z miesiąca na miesiąc będzie coraz ciężej. Najgorsza jest końcówka, wtedy trzeba się ostro namęczyć.
 
Nie, na początku poszło najwięcej. Teraz chyba łącznie zlecial 40kg, wiem,że po 3 miesiacach miał coś około 35kg straconych, zresztą pisałem tutaj to wszystko dokładnie ile, nawet screeny z gazety dawałem.
 
Różnicę widać gołym okiem, raczej ciężko nie zauważyć braku 40kg. Dobrze idzie, obrał gość cel i go realizuje, szkoda że ma taki a nie inny styl bycia, przez co ma wielu antyfanów.
 
Back
Top