SŁODZIAK???

znam ludzi ktorzy waza kolo 130-140kg i wygladaja na duzo mniejszych od niego, jak teraz chyba schud 20 czy 25kg a dalej wyglada tragicznie wiec...
 
W październikowym Sport dla wszystkich był trening i dieta z peirwszego miesiąca Słodziaka. Jezeli ktoś zainteresowany,to zeskanuję.







EDIT: Zobaczyłem,w listopadowym i grudniowym jest część dalsza :)
 
Widzę,że dużo osób, więc wstawiam tutaj. W grudniowym nie ma treningu. Ale słodziak zrzucił w 3 miechy 34,5kg,a nie 20 jak tutaj podawano. Więc serio mógł ważyć około 200kg, zwracam honor. Ja strzelam,że gdzieś 180kg, poczytam jeszcze to może znajdę gdzieś.



http://speedy.sh/m5H5k/skan-slodziak1.png



http://speedy.sh/sKuKC/skan-slodziak2.png
 
Ja Wam powiem, że gdybym miał inną pracę niz mam to bym na ten jego program się zapisał od stycznia. Nie jest to program to którego wybiera się najgrubszych jak do tych różnych "extreme makeover" w TV tylko tych co chcą i płacą, a cena jak za te opcje które w skład tego programu wchodzą jest naprawdę niska, bliska najdroższego karnetu na siłownię, a dodatkowo jest dużo więcej...na dziś mają chyba 3os więc trenerzy tak małą grupą zajmą się na pewno lepiej niż np. 15-20 osobami
 
hmm? to jest jakis program specjalny "na słodziaka" czy jak? moglby ktos opisac dokladnie ocb, bo nawet nie wiedzialem, to bedzie w tv, czy tylko jakis autorski program, ktorego reprezentantem jest slodziak? xD
 
- Profesjonalny plan treningowy dopasowany do potrzeb osoby poddającej się programowi transforMMAcja
- Starannie opracowaną do potrzeb danej osoby dietę
- Doradztwo w zakresie suplementacji
- Zajęcia z trenerem nie mniej niż dwa razy w tygodniu
- Karnet na siłownię
- Całodobową opiekę i doradztwo trenerów

To jest bardzo tanio w/g Mnie, indywidualny plan, dieta, 2 treningi personalne, karnet open na siłownię i doradztwo 24/7 za 200pln to super cena.

@Hubi <- 99-100kg przy wzroście 193 więc teoretycznie nie nadaję się do tego programu bo sam sobie poradziłem ze zrzuceniem kilkunastu kg i kilkunastu cm z pasa ale z wielką chęcią bym wziął w tym udział.
 
@ Doozy



100kg przy takim wzroście to według mnie w miare normalna waga. Wiadomo, że przydałoby się z tego zrobić dobre mięso, ale i tak według mnie jest dobrze.
 
I nigdy redukcji nie robiłem, tylko zmieniłem nawyki żywieniowe ale gdyby taki trener nade mną stał jeden z drugim, wszystko pode Mnie by rozpisali to wyglądałbym nie tylko w porządku ale po prostu dobrze. Poza tym zwykły trening Mnie nudzi, chętnie bym potarczował, pobawił się kettlami, urozmaicił trochę trening po prostu, a nie chce pójść tam tylko na miesiąc bo to bez sensu...
 
no jak za 2paczki/msc to rzeczywiscie niezle, to jest jakas oferta limitowana, czy ogolnie dla kazdego? chetnie bym poczytal o tym dokladniej zwlaszcza, ze same karnety na silke nie kosztuja duzo mniej
 
Ja mam zalajkowany profil tego programu, prosili o maile osoby zainteresowane na które wysłali ofertę w pdf'ie. To co wrzuciłem to główny punkt tej oferty, poza tym wymagają badań krwi, moczu, cukru, ekg itp. Koszt jest bardzo atrakcyjny, jeden trening personalny w tym klubie to 150pln, a oferują min.2 w tygodniu + plan treningowy warty 80pln i jeszcze karnet miesięczny.



Warto pamiętać, że dla osób tak zaniedbanych jak Artur o wiele łatwiej ułożyć coś co przyniesie efekty, nawet można polecieć 1 kluczem i lekko modyfikować ale ze mną mieli by trochę roboty bo dla Mnie 30 brzuszków na piłce czy 5-6 posiłków co 3h to pryszcz. Mniej bym wyniósł z tego programu niż ludzie z problemem otyłości ale tymbardziej Mnie to nakręca bo trenerzy mieliby wyzwanie...do tego gdzieś tam bym się wcisnął w wywiad dla MMANews i walka z Najmanem/koksem po wakacjach gotowa jak złoto :-)
 
Gdyby u mnie w miescie byl naprawde konkretny specjalista od silowni, poszedlbym do niego zeby zwiekszyc wytrzymalosc i rozwinac sie nieco bardziej w treningu silowym, no ale jak to bywa w polsce, niestety nie zawsze jest tak, jak by sie chcialo.



Poza tym Artur ma ulatwione zadanie, u niego wystarczy tylko motywacja. Z racji swojego stanowiska, ma kontakty z odpowiednimi ludzmi ktorzy sa w stanie mu pomoc.
 
a to, to jest jakas medialna akcja z ta transformacja? czy tylko slodziak w pewnym sensie to tak promuje soba, zeby "zainteresowac" potencjalnych chetnych?
 
No Ja mieszkając w stolicy mam wachlarz opcji ale póki mam taka pracę jaką mam to mimo, że ją lubię to czasem jestem wyjęty na tydzień z życia, a czasem tak jak teraz mam ponad tydzień wolnego i jak tu żyć? :-)



Gdybym do tego klubu Słodziaka miał jeszcze parę min z buta ale mam dokładnie 35min przebijając się przez centrum więc średnio...choć wiem, ze dla wielu to czyste lenistwo i marudzenie.



EDIT: @zoom <- Słodziak razem z tymi trenerami chcą takie transforMMAcje wcielić w życie w tym swoim klubie everybody, nie działa to tak, że przychodzisz kiedy chcesz i zapisujesz się na ten program, jak nie masz Fb to Ci nie pomogę ale jak masz to zalajkuj fanpage TransforMMAcja i wtedy będziesz na bieżąco
 
fejsa mam, nawet zdarzylo mi sie Ciebie tam kilka razy "spotkac" przegladajac rozne rzeczy :-)
 
No w stolicy jest sporo rozwiazan. Ja niestety w super duzym miescie nie mieszkam, ciesze sie ze mam mozliwosc trenowania w dobrym klubie, ktory znajduje sie niedaleko mojego miasta.







Doozy, na Transformacje wystarczy - dziwki, koks, tajski boks :D







@ zoom, mozna w kazdej chwili.
 
(Nie)stety z niczym co wymieniłeś nie miałem nic wspólnego...:-)



@zoom <- podaj mail to Ci wyślę ofertę. Wszelkie pytania kierujesz do nich na mail [email protected]
 
Takie cos jeszcze na necie ogarnalem, Sam jestem ciekawy, jak ten Slodziak bedzie po tej transformacji wygladal.
 
206249_423709734352914_109884416_n.jpg








Lewa - wrzesień 2010, Prawa - wrzesień 2012



Po zobaczeniu tego zdjęcia na profilu Treca z ciekawości napisałem do tego gościa jakie koszty trzeba ponieść aby przejść taką metamorfozę.



Odpowiedź:

trener 1000 zl okolo, silownia tyle co karnet okolo 800 zl za rok, suplementy dieta ponad 1500 zl miesiecznie
 
Suplementacje miał jak zawodowi kulturyści już, kumpel co jeździ na zawody bierze mięsięcznie odżywek za 800-1000zł.
 
Back
Top