SŁODZIAK???

http://stsport.pl/2011/07/20/wywiad-z-arturem-przybyszem-rzecznikiem-prasowym-ksw/



http://www.mmanews.pl/2012/05/artur-przybysz-typuje-walki-na-ksw-19/



Burak z niego masakryczny
 
nie rozumiem po co temu kmiotowi robicie darmowa reklamę, w myśl zasady, nie ważne jak, byle mówili...
 
kur#a ludzie jak oglądam KSW to tego gościa wogóle nie kojarzę. Jaka jest jego funkcja tam wogóle? Często o nim czytam na forum ale serio pierwszy raz go widzę tu w filmiku- wywiadzie powyżej. Dobra zbieram sie i dzis spróbuje go obczaić jak nie zapomnę
 
Jaki jest ulubiony fighter Przybysza ??? Rory McDonald !!! Ale wymyśliłem suchara ;) Cicho już 2 miesiące ale pomyślałem że powinno być tyle komentarzy ile kilo o_0
 
Co prawda ostatni raz się tak uśmiałem jak obierałem ziemniaki ale i tak propsy za suchara :-)
 
Mam takiego starego newsa(oksymoron) o Słodziaku. Jest kibicem Legii, widziałem go gdy odsłaniali pomnik K.Deyny.
 
wątpie choć wszystko możliwe...natomiast to, że ktoś kto mieszka w Warszawie tzn. urodził się tu i kibicuje Legii to żaden hit bo ponad 90% stolicy jej kibicuje...
 
Nieźle się uśmiałem czytając wasze komentarze :-) I przyznam wam rację- mały GRUBASSSSSSSS !!!!!!!!!! bardziej kojarzyłby się z cukrzycą niż ze słodziakiem
 
Ja z Nim styczność miałem 1szy raz na konferencji Różal vs JLB przed KSW 18 gdy francuz podpisywał kontrakt w Marriocie. Zatrzymał Mnie i spytał czy My(byłem z kumplem) na konferencję i jak nie będzie wielu dziennikarzy to żebyśmy usiedli i tak było. Jest niski jak cholera i wygląda jak taki mini hypeman...
 
na obrone Słodziaka dodam, że mimo iż ma tysiąc wpadek oraz ogólnie sprawia wrażenie upośledzonego to gdy np przyszlo do konwentu to podobno bardzo sie starał promować ksw w przeciwieństwie np do mmaattack. Więc chęci ma dobre.
 
Będzie ze "stoiskiem" tylko 1 organizacji no chyba, że Fighters Arena coś wymyśli albo MMA Attack się reaktywuje w co głęboko wierzę.



Heraklesy też mają sens bo brak organizacji nie oznacza braku zawodników, Sub of the Year Damian może dostać...
 
to już Rocksi bilans sobie muszą zrobić.



Swoją drogą to ciekawe czy z ostatnim konwentem wyszli na plus.
 
W MMA-Attack nie było na dobrą sprawę komu robić szum wokół stoiska. Konwent być musi.
 
To prawda, p.Agata nie chciała zrobić striptizu, a Marcin służył jako obiekt nienawiści.



Nie wyszli na plus na pewno...z biletów się nie zwróciło na bank, a to chyba jedyna forma zarobku.
 
Rozwiewając wątpliwości: planujemy zrobienie kolejnego konwentu, więc z naszymi finansami chyba nie było tak źle. Ale dzięki, za troskę o nasze kieszenie.
 
KSW nic nie posypie, na swoje stoisko zaprosi kilku malkonentów z cohones, żeby popprowadzili wykłady o tym jakie KSW słabe, nudne i do dupy. Bo w końcu promowanie swojego produktu to coś złego.
 
Wystarczy kilku zakontraktowanych zawodników którzy będą bredzić, że to najlepiej płacąca organizacja dla której chcą bić się najlepsi na świecie więc nasi nie muszą wyjezdzać za ocean i będzie dobry PR.
 
@ Venom



nie chodziło mi o stan waszych finansów tylko biorąc pod uwagę, że ostatni konwent chyba raczej Was rozczarował to się zastanawiałem czy Wam się opłaci/będzie się chciało organizować kolejny. Jak tak to spoko, nie ma się co irytować ;-)
 
Ostatni konwent nas nie rozczarował, wręcz przeciwnie. Oczywiście jest multum rzeczy, który nie wyszły tak jak sobie to planowaliśmy, ale chcemy je poprawić podczas kolejnej edycji. Kwestia opłacalności to też bardziej złożony temat, który przecież niekocznie zawiera się w aspekcie finansowym takiego przedsięwzięcia.



Ruff Ryder



Na ostatnim konwencie nie organizwaliśmy przemów pochwalnych o KSW czy MMA Attack. Zdecydowanie preferujemy formułę dyskusji. Jak masz jakiś problem do tego jak KSW promuje swój produkt, nic prostszego, przyjdź na kolejny konwent i powiedz to Maćkowi i Martinowi.
 
Back
Top