SŁODZIAK???

Tłuścioch naoglądał sie mtv i mysli ze jest czarnuchem... a tu kukiełka zwykły grubas podrabiany.
 
Adis ale gdzie to pociśniecie ? Rozumiem ,że niejaki Słodziak pocisnął samego siebie ubiorem ale co dalej ? :p


Spoko, nie znam się. :)
 
Nie szata czyni człowieka, ale już zachowanie o nim świadczy... minus dla KSW z mojej strony za taki obraz osoby pracującej u nich. Sam miałem problem, żeby postrzegano mnie jak należy i nie patrzono na krótkie włosy, bądź dla laika "ich brak", ale są granice... Skoro K&L, którzy tym bardziej mogliby mieć w du**e ubiór, bo rządzą przywdziewają wyjściowe ciuchy to tym bardziej...rzecznik...jeśli dobrze zrozumiałem stanowisko delikwenta. Ja to podejrzewam, że wyleciałbym z pracy, nawet jakby mnie poza pracą, "na mieście" zobaczono w niewizerunkowych ciuchach...Najwyraźniej typ jest pewny swojej posady i tyle.
 
rotflm.png




nie wiem czy :-) czy :-) ?
 
390305_291674910854486_119743164714329_1044742_1352098427_n.jpg




słodziak udostepnił fote na ksw, nosz kurwa niech go usuną, koles zupełnie jest anty rzecznikiem "najlepszej federeacji w Europie"
 
https://www.facebook.com/questions/308935039118400/?qa_ref=ns&notif_t=question_suggest



Facepalm!
 
ja mam tak samo, nie lubie takiego 'pseudo lansu, jaki to ja nie jestem zajebisty'



chociaz to ze ma tam 54 panny co go polubily na fejsie to i tak sukces patrzac na jego prezencje :P
 
nie czaje gościa, czy on myśli ,że pod pseudonimem nikt go nie rozpozna ?
 
Przykre są te jego teksty, KSW powinno zabronić mu udzielania się na portalach społecznościowych...
 
Ależ on musi być cholernie zakompleksionym,niedowartościowanym chłoptasiem...Dziunie,niunie i inne lalunie-piszcie,polubcie słodziaka,dajcie cynk koleżankom.Przyjmuję ładne,zgrabne i powabne,co by moje morale i maleńkie ego nieco bryknęło w górę.:-)
 
Teraz przestałem się dziwić, że w wywiadach na konfrontacja.com jest tyle błędów i strona jest tak słaba. Apeluję do KSW o większy profesjionalizm. Taki człowiek psuję dobre imię marki.
 
Też to ostatnio zauważyłem, może poprostu nie mogli sie zdecydować czy podpisać Artur Przybysz czy SŁODZIAK! :)
 
Myślę,że jakimś dziwnym sposobem ma ugruntowaną pozycję w firmie.Dziwię się,bo on naprawdę jest antyreklamą poważnej organizacji i dziara ksw team na przedramieniu tego nie zmienia.Robi z siebie błazna,więc musi się liczyć,że widza go nie tylko niunie,dziunie i lalunie,ale też ktoś,komu jego wizerunek,zachowanie kłóci się z federacją.
 
Prosto z fejsa SŁODZIAKa. Rocksi, jak możemy być takimi zazdrosnymi dziećmi neostrady, żeby krytykować tą znamienitą osobę, której ten sport tak wiele zawdzięcza :-). Zostaliśmy zdissowani.



"Hej, hi, hello Niunie, Dziunie i Lalunie. Muszę podzielić się z wami tym, co dziś się dowiedziałem. Mianowicie stado gówniarzy, internetowych napinaczy, hejterów strasznie ubolewa nad tym, że mój profil lubi aż dziewięćdziesiąt pięknych, wyjątkowych i wspaniałych kobiet. Już nawet w komentarzach na stronach internetowych (głównie tych o MMA) piszą i komentują SŁODZIAK-a i krytykują, że jak to tak można mieć taki profil, przecież do kicha itd. Co za kraj, co za naród, co za dzieci neostrady, żenada!"
 
Mówiłem, że w dzisiejszych czasach takie coś można jeszcze odwrócić na swoją korzyść i pokazać jakim to sie jest "elo ziomem" itp. Tak na dobrą sprawę niedługo miarą popularności nie będzie ilość fanów tylko ilość hejterów. Co za czasów dożyłem... :-)
 
Haha...pewnie liczył,że całe 90 niuń,dziuń rzuci się w jego obronie na serwery mmarocks zasypując nas groźbami i mnogością różnorakich wpisów w obronie uciśnionego.Słodziaku,ciebie naprawdę tak dowartościowuje te 90 przypadkowych koleżanek?Bo wiesz...zbieranie pseudoznajomych na portalach społecznościowych jest naprawdę oznaką bardzo wątpliwej oceny samego siebie.Jesli liczysz na jakąś infantylną zazdrość dojrzałych facetów to uwierz,ciężko o nią będzie..i nawet 300 takich dziuń tego nie zmieni.Widocznie niektórzy mierzą nieco inną miarą swoją wartość ;) A tak dla podniesienia swego ego pochwal się na stronie,ile z tych 90 dziewczynek poszło z tobą do kina,na spacer,na kolację?Bo wiesz,między wirtualnym"klik-przyjmij gościa do znajomych" a realną znajomością/przyjaźnią/randkowaniem jest przepaść.Aż dziw,że nie wiedziałeś...
 
Jesli ja jestem dzieckiem neostrady...mimo, ze neta mam pewnie dłużej niż on to cóż... On jest zaprzeczeniem funkcji, którą sprawuje. Nawet jak jest dobry w tym co tam robi dla KSW to i tak jego wizerunek psuje wizerunek KSW, choćby w minimalnym stopniu.



A jeśli ma mnie za napinacza internetowego to niech nam organizuje walkę, pojedynek w Open (to nie Lombard, żebym się bał jego pewnie dwukrotnie wyższej wagi)i niech pokaże tym dziuniom jaki z niego kozak poza slowami, bo na razie jedynym kozaczacym z internecie jest on.



PS: Ku...wszystkie te opinie były zwykłymi opiniami, sam sobie na nie zapracował... już ten komentarz jest ewentualnie większym napinactwem z mojej strony, ale jeśli tylko taki kozak ma ochotę...to na pewno zwiększyloby ilość niuń na jego profilu ;)
 
On jest tak żałosny że szkoda to komentować... trzeba by się zniżać do jego poziomu.







P.s pytał Razor Martina o słodziak? bo nie słuchałem tego wywiadu na żywo
 
Back
Top