SŁODZIAK???

mmajster

Oplot Challenge
Welterweight
156637_178026982215867_100000257006881_535991_481793_n.jpg

Witam!! ostatnio trafilem na dosyc ciekawy(?) profil na facebooku.

http://www.facebook.com/SlodziakOfficialFanpage

MAM TYLKO PYTANIE - CZY PRAWDĄ JEST TO IŻ OWY SŁODZIAK TO RZECZNIK PRASOWY KSW - TEN OD WYWIADóW Z ZAWODNIKAMI ITD???

Bo jakos po charakterze strony i wpisach ciezko uwierzyc. :-)

Anonymous

NoLife FC
Też nie wiem, aczkolwiek ten grubcio, na pewno jest mocno związany z KSW, bo na gali w Torwarze kręcił sie wokół K&L ja przyslowiowy bąk. A i gonił kupców spod Torwaru, którzy próbowali wcisnąć szalik PL bez porozumienia z KSW. Ale czy to jest Przybysz....?? Wątpię. Ale niech ktoś z redakcji potwierdzi

tsatsiki

WSOF
Featherweight
Przybysz to zdrowo popierdolony hipokryta , niedawno w jednym z wywiadów na temat muzyki powiedział:

Czy moje gusta mocno odbiegają? Bardzo mocno! Nie słucham • realistów, hobby turystów • , tych, co śpiewają o tym, że są na melanżu. To komercyjne gówno dla głupich, różowych małolatek, co już po pierwszym takcie strzelają sobie z palca, a w gaciach mają hektolitry kiślu. Poza tym jakbym chciał słuchać disco polo to sięgnąłbym po klasykę, coś w stylu Bayer Full i • Majteczki w kropeczki • lub Boys • Jesteś szalona • .

http://rapiszon.pl/index.php?c=wywiad&module=details&id=17

a teraz szaleje z Pewexem na imprezach :-)

Anonymous

NoLife FC
Skąd on się wziął w tym KSW? To jakaś znana postać na rynku?

Ps . Nadal nie mogę uwierzyć ,że to ten Przybysz (oczywiście sprawdziłem na sieci - i to faktycznie on):-)

Highlander

ONE FC
Featherweight
Masakra...moim zdaniem taki rzecznik szkodzi wizerunkowi organizacji, ale to zapewne kumpel Martina i Kawulskiego, dlatego dalej tam jest.

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Zaraz i tak wykorzysta ten temat, żeby napisać jak to nienawidzi hejterów i jak to ma na wszystko wyje*ane jak znam życie, no i, że generalnie mu zazdrościmy :D

mmajster

Oplot Challenge
Welterweight
aha, myslałem, ze może pracownik KSW na takim stanowisku to jakas powazniejsza osoba :-) ale coz, hhehhee

btw; skad sie wzięło to zdjecie w moim poscie na gorze?

Mort

Żołnierz Chrystusa
Jest czego zazdrościć, popatrzcie na foty! :-)

Z Rapiszona: (poszukiwania takiego skarbu nie powinny mieć miejsca w klubach) :-)

R.: Poszukiwaczem skarbu?

A.P.: Tak, od świtu do zmierzchu poszukuję tej jednej jedynej, ale jak na razie słabo mi to się udaje.

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Przybysz pracował kiedyś w jakimś portalu albo gazecie i nie wiem nie bijcie jeśli się mylę ale chyba w przeglądzie sportowym, jakoś tam się zapoznał z K&L, którzy to zrobili go swoim "rzecznikiem prasowym".

.Originator

Jungle Fight
Light Heavyweight
Przegląd Sportowy to za wysokie progi dla Słodziaka.

Jak to się stało, że trafiłem do Federacji KSW? Maćka Kawulskiego i Martina Lewandowskiego poznałem kilka lat temu. Wtedy pracowałem w tygodniku sportowym o nazwie • Mazowiecki Sport Express • . Z racji, że w tamtym okresie czasu gale odbywały się w restauracji Wook i w hali Torwaru pisałem o nowym, szybko rozwijającym się sporcie, o MMA , a także o imprezie, która była coraz głośniejszym wydarzeniem, czyli o • Konfrontacji Sztuk Walki • .

Z biegiem czasu nawiązywaliśmy coraz to lepszą więź na linii organizator • dziennikarz. W pewnym momencie odszedłem z gazety, lecz zwróciłem się do chłopaków z zapytaniem o możliwość prowadzenia strony Konfrontacja.com. Zgodzili się i tak to się zaczęło. Z czasem liczba zadań, czy też obowiązków wzrastała, co przerodziło się w pełnienie przeze mnie funkcji, którą mam do teraz.

http://cohones.mmarocks.pl/topic/rapiszon-rozmawia-z-arturem-przybyszem-z-ksw

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Nie wiem co mi się nagrało z tym Przeglądem sportowym, przeprosiny należą się głównie Escobarowi, że z Przybysza zrobiłem mu kolegę z pracy ;p

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
,,A jeśli ktoś z nasz szydzi, wypowiada się o nas źle to niech idzie się wypałować''

Ujął to dosadniej kaczka :-)

ten gość pracuje na dwa etaty :-)

pimps_playas_hustlas_xlarge.jpeg

Adis

Jungle Fight
Lightweight
Dobra, już namierzylem. http://www.wiocha.pl/279185,Wieprzak_mysli_ze_jest_fajny

Nieźle ktoś pocisnął. :-)

sosa

Brutaal
Bantamweight
Adis ale gdzie to pociśniecie ? Rozumiem ,że niejaki Słodziak pocisnął samego siebie ubiorem ale co dalej ? :p