Rywal dla Koksa

Specjalnie się zarejestrowalem po to, żeby powiedzieć, że dziś mi się śniło, że Burneika walczył z Hulkiem Hoganem :D Ale nie szło mu za dobrze, poza tym wypadł z ringu (chyba mi się w śnie z ksw pomyliło) i dostał w papę od jakiegoś widza ;P



Myślę,że to powinien być sen proroczy.
 
Ja bym dał braci Mroczków. Jak freak, to freak, 2 na 1. Akurat razem zrobiliby kategorię wagową Koksa.
 
Okniński stoczył jedną walkę w formule MMA, jednak nie można jej znaleźć w googlach. Może ktoś służyć filmikiem? Kaktus, liczę na Ciebie ;)
 
Mirek Okniński v Koksu ? w sumie z bratem pudziana byłoby smieszniej go zestawić ale nie zmienia to faktu i chyba pierwsze ( ciekawe czy jedyne) WAR Mirek !
 
Hmm, czyli jednak Okniński. Jakbym miał procentowo podzielić szanse w tej walce, to 1% na wygraną Koksa, 99% Mirek.
 
Już kiedyś pisałem, że chętnie zobaczyłbym taki bój! :) będzie śmiechu! Mirek nie może sobie pozwolić na przegraną, bo w złym swietle postawiłaby jego klub, zresztą jego porażka jest niemożliwa.
 
jak szkoda ? miał się pokazać raz z najmanem i koniec. mam nadzieję, że miro mu wybije raz a dobrze ze łba MMA bo burneika w oktagonie to zart dobry na raz.
 
1. Mirosław Okniński - Koksu by przegrał



2. Krystian Pudzianowski - Koksu by wygrał



3. Andrew Bryniarski - ?
 
Dokładnie, lubię Roberta ale jak powiedział klasyk: "Klaun jest śmieszny do czasu" i ten czas skończył się w momencie odklepania przez Marcina(ma ktoś taki filmik może jak Najman zamawia drinka?) lecz niestety prosta kalkulacja robi swoje. Robert wie, że żeby żyć z kulturystyki trzeba wygrywać zawody albo chociaż stawać na podium co po ostatnim Mr. Olympia widać najlepiej natomiast MMA jest na topie, jego popularność jest bardzo duża i tylko federacje MMA mogą mieć z tego korzyść bo nie federacje kulturystyczne. Wymyślił suple, na swojego sponsora się wysrał czyli firmę Revenge, sam kręci filmiki, tworzy "undergroundowe" radio, handluje ciuchami, robi Tour`y po Polsce, będzie otwierał razem z Triceps.pl i franczyzobiorcami siłownie Burneika Gym i to wszystko oraz więcej bez dotknięcia podium na komercyjnych zawodach swojej dyscypliny.



Walkę przegra ale rekord 1-1 to nie tragedia, min.1 walkę po tej porażce na bank jeszcze mu zaoferują.



Współczuje jego sponsorowi czyli firmie betsafe(?) bo musi wystawić kurs na tą walkę a istnieje tylko jeden czyli 1:1 Mirek vs 50:1 Robert.
 
Czarodziej



a skąd wiesz czy by Koksu wygrał z Krystianem ? jak nie widzieliśmy go w akcji :-)
 
Skończcie z tym Byniarskim. Kto to w ogóle jest ?
Jak już powiedziałem - marketingowo ciekawie byłoby go zestawić z Krystianem.

Swoją drogą polecałbym przenieść koncentrację na realne walki MMA dla rywali Grabowskiego i Drwala ;)
 
Temat do zamknięcia bo Mirek się wypowiedział, że będzie walczył z Robertem na MMAA 3 lub 4. Lepiej założyć temat MMA Attack 3 i tam na ten lub najlepiej inny temat dyskutować.
 
Wiem bo byłem ale poźniej powiedział nie dosłownie (gdy mu wypomniał kawul czy ktoś tam) że dlatego na 2 nie zawalczy. Zresztą nie istotne...
 
jajcarz czemu ? jak dla mnie może go skasowac jak Mir Minotauro. Oduczyłoby go to pajacowania. Naprawdę uwierzyłem, że to z najmanem to był zart i na tym się skończy dlatego teraz mu życzę skutecznych batów, zeby więcej nie wpadł na pomysł startów w MMA.
 
Painkiller



Nie przesadzaj. :) Mamy wolny kraj, dlaczego ma się mu zabronić bićw MMA? Małysz sobie jeździ, to niech Koksu sobie walczy. Przeciez to nie wpłynie negatywnie na jakość prawdziwych zawodników MMA, a tylko pozwoli ich bardziej wypromować. Wiecej luzu.
 
Mirek? Jestem totalnie zawiedziony. Po co Koksowi ta walka to ja nie wiem.
 
Back
Top