Rywal dla Koksa

Dla ideii sportu lepiej żeby go zestawić z zawodnikiem MMA i pokazać że kulturyści nie są od walki.
 
Zanim zaczniecie krzyczeć, że na MMA Attack miało nie byc freak fightów, to ja powiem tylko jedno słowo - Polsat.


Skoro transmisja ma odbywać się na antenie otwartej telewizji, to wiadomo, że władze wcześniej wymienionej telewizji będą naciskały, aby na gali odbył się "głośny" pojedynek.
 
@elson

Mimo iż bym bardzo chciał i sam temat podkręcałem, to Arlovskiego nie zobaczymy, a to ze względu na jego przeogromne zarobki.
Przykład z Affliction - Fedor Emelianenko ($300,000 with no win bonus) def. Andrei Arlovski ($1,500,000). Specjalnie umieściłem obydwu zawodników - oczywiście Andrei raczej już nigdy nie ujrzy podobnej kwoty; Fedor, który jeszcze niedawno z jednego pojedynku w Strikeforce mógł liczyć na sześć zer na końcu, też obniżył poprzeczkę. Ale mimo wszystko wydaje mi się, że są to wciąż za wysokie kwoty dla polskich promotorów.
Josh Barnett: $150,000 (no win bonus) def. Sergei Kharitonov: $100,000 - Kharitonov już prędzej, ale niestety nie jest to nazwisko tak wielkie jak Fedor, więc nie wzbudzi zainteresowania wśród zwykłego Kowalskiego.
 
Krzysztof Oliwa? Wg. mnie to zły pomysł. Właściwie człowiek zupełnie nieznany szerszej publiczności - poza tym, że mówiło się o nim, jako potencjalnym rywalu pudziana, raczej nikt o nim nie pamięta. Idealny rywal musi być po prostu dobrze znany przeciętnemu Kowalskiemu i tyle... Warto pamiętać, że jednym z elementów sukcesu marketingowego musi być zachowanie Roberta jako pozytywnej postaci, rywal musi nieść za sobą najlepiej całe mnóstwo niechęci...
 
Może sprowadzą mu Chucka Norrisa ;) ;) ;)


Podkreślę jednak, by nikt tej propozycji nie brał na poważnie ;) ;)
 
Oliwa jest znany tylko trzeba go odświeżyć, puścić pare filmików jak sie lał na lodzie i będzie git. Z Mirkiem nie ma szans i szybko by sie to skonczylo, poza tym to musi byc freak. No to kto ? Żadne Bazelaki Sappy i Najmany nie wchodzą w gre
 
Bazelak byłby dobry... Mają podobny styl "walki"


Jakim prawem ten człowiek miałby dostać tak wielką szansę promocji? Sam fakt, że występuje na KSW, bo sponsoruje ich gale jest wystarczającą paranoją. Precz z komunistami, którzy cenzorują komentarze wszędzie tam, gdzie temat tyczy się ich nazwiska. Nawet Najman tak nie robi.
 
totalnie nie mam pomysłu na przeciwnika, kto jest na tyle medialny i na tyle nieudolny, zeby pompować balon pt. bruneika. Mirek go poskłada, w sumie wydaje mi się, że to by było takie najbardziej medialne. Szkoda, ze to zaczyna przypominac historie z WWE, konflikt -> trash talk -> "walka"
 
Oliwa może być dobrym rozwiązaniem, wyjdzie jakieś promo przedstawiające go jako "zabijake z NHL", polacy szybko to łykną
 
Może ludzi z HoS Cohones nie promujmy zbyt często na forum.N, B i S - bo to o nich mowa.



Co do Koksa - tak jak powiedział - będzie walczyć na trójce, a to ,że Cholewa wspomniał,że na 3 nie będzie freaków - nie ma większego znaczenia.
 
ile można pisać, że Oliwe szukaja listem gonczym i parasola i czasu na ucieczke po MMAA3 nie dostanie więc jest nierealny
 
Polsat wymusi na MMA A freak show, bez dwóch zdań, reszta zawodników nie jest znana szerszej publiczności w takim stopniu jak fighterzy KSW. Koksu będzie magnesem na Kowalskich, ale jest to z korzyścią dla wszystkich - przy odpowiednim wypromowaniu innych dobrych zawodników Kowalski dowie się kim jest Grabowski, Sobotta i inni.



Mi wystarczy, jeżeli Cholewa da dobrego przeciwnika Damianowi - Monson, Kharitonov, wtedy przeboleję Koksa, a nawet i Najmana
 
Po co Saleta miałby walczyć z Koksem? Z Najmanem to wiadomo, ale z Koksem? Nigdy by na takie coś raczej nie poszedł.
 
Ja obstawiam, że to będzie Josh Barnett:-) A tak na serio to mi obojętnie. Ludzie i tak przyjdą dla Koksa obojętnie z kim by walczyl. Na Sappa chyba nikt już się nie nabierze, ale brat Pudziana nadał by smaczku takiemu freak'owi (jaki kraj tacy bracia Nougeira). Cieszę się, że zakonczył "karierę" Nein mana, no ale z drugiej strony chciałbym, zeby Burneika tym razem przegrał, bo już mie irytuje to jego pierdolenie o malutkich polskich kanapeczkach i o tej jego wspaniałej sile.
 
Możliwości są chyba tylko trzy:



- Byniarski - ale wątpię bo nikt go nie zna



- Trener



- Bazelak - i to jest chyba najbardziej prawdopodobne, Bazelak coś tam nagadywał na Koksa, Koksu powiedział o nim że jest konfidentem, jakiś tam konflikt jest. Chyba najbardziej prawdopodobne.
 
na mmanews.pl padło nazwisko Krystiana Pudzinowskiego jako potencjalnego rywala dla Koksa...
 
Krystian od dawna nudzi zresztą, że też chciałby spróbować sił w MMA. Naprawdę ciekawe. Daję mu większe szanse niż Najmanowi.
 
w sumie nie wiem czy chcialbym zobaczyć znowu koksa, szoł to szoł ale juz chyba wykracza poza wszelkie normy. Dwóch Pudziao w mma ?;/



Swoją drogą to nie wydaje mi się, że polsat coś naciskał. Po prostu Cholewa dostał otwarty kanał i musi to wykorzystać żeby się wypromować i dostawać kolejne szanse na ogólnodostępnym a bez freaku byłoby ciężko.



Jestem ciekawy ile może wykręcić mmaattack na otwartym polsacie z freakiem i w miare dobrą rozpiską.
 
i co brat pudziana sam by sobie dawaj na ring spiewał czy dla odmiany mario by mu zaspiewał i zatańczył ? choc przyznaje taki freak byłby komiczny do granic.
 
Back
Top