Proszę w imieniu userów - naprawcie to...

Można liczyć w jakimś najbliższym czasie na wprowadzenie priva oraz opcji blokady postów wybranego użytkownika ??
 
Yo . Dawno mnie nie było. Nadal gifa z Norisem nie mam w awku. Huj, trudno tak bywa. Kaktus, znajdz mi ten z Norisem co zatrzymuje piłe, bo z nerwów wrzuce znowu ten gdzie Czak ryja obija deftomasowi.



Dodatkowo coraz bardziej zastanwim siem kto to ten Dżihados? Wpadł, pisał o piwsku i chyba sam siem zalał w trupa • WTF siem pytam?
 
Dzihados ogarnia problemy techniczne i prawidłowe działanie strony.



Jaką piłę? Nie kojarzę :D
 
Ja też tak mam.



W "Gorących tematach" widać, że ktoś coś napisał, a po kliknięciu, pokazuje mi się post z wczoraj, chyba nawet Twój.
 
Czyli najprawdopodobniej znów nam pare postów capną :-)



@Cactus - on pisał o tym co miał w sygnaturce: gość ciął drzewo piłą spalinową, a Noris złapał dłonią obracający się łańcuch, czym gościa wprawił w zdziwienie.



Edit. Co do tematu Boks - w adresie zmienić na str 25 - powinno pomóc zobaczyć najnowsze wypociny (tfu, posty) :-)







Edit. 2 . Łap Egzekutor:



funny-gifs-chainsaw-chuck.gif








ewentualnie masz jeszcze kilka innych:



chuck-norris-chin-punch.gif
chuck-norris-class.gif
chuck-norris-grenade.gif




chuck-norris-super-kick.gif
chuck-norris-woman.gif
 
Nie wiem,czy ktoś to poruszał już, ale fajnie jakby doszła możliwość wysłania prywatnej wiadomości do forumowiczów. Czasem chce się coś dodatkowo przekazać, a robiąc to w poście, trochę prywata niepotrzebna wychodzi.
 
A tak w ogóle to forum działa dobrze ostatnimi czasy, więc problem poruszany przez kaczkę41 chyba został już rozwiązany i ekipa mmarocks ma już nowy serwer :-)
 
Poruszał, poruszał, ale w innym temacie. Być moze w nowej odsłonie forum administracja to uwzględni.



Btw. Opcja edycji postów w tej odsłonie forum działa i ma się dobrze, wiec korzystaj :-)
 
@UP, też tak mam, a strona główna się wcale nie wyświetla. Mam nadzieje ze do gali problem zostanie rozwiązany :)
 
Back
Top