Proszę w imieniu userów - naprawcie to...

Anonymous

NoLife FC
mmarocksj_rpxsprp.jpg

W imieniu userów proszę o usprawnienie działania portalu/forum w czasie takich wydarzeń jak np. ostatniej nocy. Myśle ,że tak poważanemu portalowi tego typu rzeczy nie powinny się zdarzać.

W imieniu swoim i pozostałych użytkowników - uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie tej prośby.

:-)

heileris

ONE FC
Lightweight
Obawiam się, że MMARocks doszło do takiego punktu, iż nie ma prostej recepty na zwiększenie wydajności bazy danych i trzeba po prostu inwestycji w lepszy hosting a do tego potrzeba kasy...

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Zabawne że winny w ponad 50% temu obciążeniu wysuwa taką prośbę :P

A co do prośby to naturalnie też się przyłączam bo nie ukrywam że jest to coraz bardziej uciążliwe ostatnimi czasy.

JB_

WRESTLING || JUDO
Cohones
MMARocks
Pracujemey nad tym. Kilka dn temu zoptymalizowalismy to co jest - widać nie pomogło.
Możliwe, że bedzie trzeba wymienić serwer na wydajniejszy.

Jedno jest pewne. "Tak dalej być nie może".

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
Jedno jest pewne. "Tak dalej być nie może".

Zdecydowanie i dolaczam sie do prosby! Nie moze byc tak, ze regularnie strona siada, tym bardziej o 4 w nocy(nie istotne czy ma miejsce walka o pas HW UFC czy nie).

Ruff Ryder

EFC Africa
Flyweight
Kaczka odswieżasz forum co sekundę i napierdalasz taką ilość postów, że nawet serwery Pentagonu tego by nie wytrzymały.

dyb

Brutaal
Heavyweight
a pamietam jak przy MMAA pisalem ze sie wiesza przy ufc ksw i innych, to zaraz ktos mi zarzucil ze przy ufc sie nie wiesza, ha, masz babo placek! :P

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
kaczka41 są spore szanse żę to jest prawdziwe zdjęcie naszego serwera hehe.

Kurde jakie klasyki tu poszły :D

Kaczka odswieżasz forum co sekundę i napierdalasz taką ilość postów, że nawet serwery Pentagonu tego by nie wytrzymały.

Jesteście Red Bullem, to wyglądajcie jak RB, a nie Bi-Pałaer z Biedronki!;)

Niestety możemy nie zdążyć przed galą KSW 17 bo zmiana serwera przy takiej liczbie serwisów/userów nie jest prosta, ale na pewno przeniesiemy się z firmy OVH która delikatnie mówiąc zawiodła nas kompletnie.

Zrobiliśmy dużo by zooptymalizować stronę po gali MMA Attack, Sama strona wczytuje się teraz dużo szybciej, wszystko wygląda na papierze pięknie a mimo to serwer pada z taką częstotliwością że nie pozostaje nam nic innego jak uciekać.

OVH pozostaje głuche na nasze reklamacje, jedyne co robia to wysyłają nam mejle z nazwą "usterka na serwerze została usunięta"

vooodyn

Oplot Challenge
Lightweight
defthomas, jeżeli chodzi o serwer to zapoznajcie się z ofertą firmy IQ. Firma może nie jest tania ale jakość, wydajność, support na najwyższym poziomie. Myślę, że warto wziąć ją pod uwagę w testach. pozdro

Anonymous

NoLife FC
Najważniejsze ,żeby w końcu działało porządnie (do , czy po KSW.... - przeczekamy).

Tak mnie zastanawia, czy w nocy tak dużo osób chce wejść na stronę, czy jakiś inny powód jest dodatkow, że sie wiesza..?

Ps. Jak próbowałem wejść - stronka już nie działała......a niee!:-) w nocy przywitałem się i skomentowałem 2 rundy Henderson-Guida i chwilę później siadło :-) jednak to moja wina:-)

Droni

Bellator
Welterweight
Kaczka odswieżasz forum co sekundę i napierdalasz taką ilość postów, że nawet serwery Pentagonu tego by nie wytrzymały. - Mistrzostwo