Proszę w imieniu userów - naprawcie to...

Anonymous

NoLife FC
mmarocksj_rpxsprp.jpg




W imieniu userów proszę o usprawnienie działania portalu/forum w czasie takich wydarzeń jak np. ostatniej nocy. Myśle ,że tak poważanemu portalowi tego typu rzeczy nie powinny się zdarzać.



W imieniu swoim i pozostałych użytkowników - uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie tej prośby.



:-)
 
Obawiam się, że MMARocks doszło do takiego punktu, iż nie ma prostej recepty na zwiększenie wydajności bazy danych i trzeba po prostu inwestycji w lepszy hosting a do tego potrzeba kasy...
 
Zabawne że winny w ponad 50% temu obciążeniu wysuwa taką prośbę :P



A co do prośby to naturalnie też się przyłączam bo nie ukrywam że jest to coraz bardziej uciążliwe ostatnimi czasy.
 
Pracujemey nad tym. Kilka dn temu zoptymalizowalismy to co jest - widać nie pomogło.
Możliwe, że bedzie trzeba wymienić serwer na wydajniejszy.

Jedno jest pewne. "Tak dalej być nie może".
 
Jedno jest pewne. "Tak dalej być nie może".






Zdecydowanie i dolaczam sie do prosby! Nie moze byc tak, ze regularnie strona siada, tym bardziej o 4 w nocy(nie istotne czy ma miejsce walka o pas HW UFC czy nie).
 
Kaczka odswieżasz forum co sekundę i napierdalasz taką ilość postów, że nawet serwery Pentagonu tego by nie wytrzymały.
 
a pamietam jak przy MMAA pisalem ze sie wiesza przy ufc ksw i innych, to zaraz ktos mi zarzucil ze przy ufc sie nie wiesza, ha, masz babo placek! :P
 
kaczka41 są spore szanse żę to jest prawdziwe zdjęcie naszego serwera hehe.



Kurde jakie klasyki tu poszły :D

Kaczka odswieżasz forum co sekundę i napierdalasz taką ilość postów, że nawet serwery Pentagonu tego by nie wytrzymały.







Jesteście Red Bullem, to wyglądajcie jak RB, a nie Bi-Pałaer z Biedronki!;)


Niestety możemy nie zdążyć przed galą KSW 17 bo zmiana serwera przy takiej liczbie serwisów/userów nie jest prosta, ale na pewno przeniesiemy się z firmy OVH która delikatnie mówiąc zawiodła nas kompletnie.



Zrobiliśmy dużo by zooptymalizować stronę po gali MMA Attack, Sama strona wczytuje się teraz dużo szybciej, wszystko wygląda na papierze pięknie a mimo to serwer pada z taką częstotliwością że nie pozostaje nam nic innego jak uciekać.



OVH pozostaje głuche na nasze reklamacje, jedyne co robia to wysyłają nam mejle z nazwą "usterka na serwerze została usunięta"
 
defthomas, jeżeli chodzi o serwer to zapoznajcie się z ofertą firmy IQ. Firma może nie jest tania ale jakość, wydajność, support na najwyższym poziomie. Myślę, że warto wziąć ją pod uwagę w testach. pozdro
 
Najważniejsze ,żeby w końcu działało porządnie (do , czy po KSW.... - przeczekamy).



Tak mnie zastanawia, czy w nocy tak dużo osób chce wejść na stronę, czy jakiś inny powód jest dodatkow, że sie wiesza..?



Ps. Jak próbowałem wejść - stronka już nie działała......a niee!:-) w nocy przywitałem się i skomentowałem 2 rundy Henderson-Guida i chwilę później siadło :-) jednak to moja wina:-)
 
Kaczka odswieżasz forum co sekundę i napierdalasz taką ilość postów, że nawet serwery Pentagonu tego by nie wytrzymały. - Mistrzostwo
 
Back
Top