Proszę w imieniu userów - naprawcie to...

czy to wina waszego portalu ? bo normalnie na mmarocks nie moge dodać komentarza mam tak 2 dzień ? a na cohones normalnie mogę pisać ?
 
Wiem ,że sie staracie, wiem ,że dla niedzielnego forumowicza, jak opóźnienia są lub wcale nie da się wejść na stronkę - to mu zwisa i powiewa, ale mnie czasem ##$$$%^&&#$##@$@$@
 
No niestety mamy dużo projektow na glowie a ograniczony czas jaki możemy na nie przeznaczyć. Gdyby nie afera z serwerem to pewnie dużo sprawniej by to wszystko chodziło dziś.
 
No niestety mamy dużo projektow na glowie a ograniczony czas jaki możemy na nie przeznaczyć. Gdyby nie afera z serwerem to pewnie dużo sprawniej by to wszystko chodziło dziś.


Krupnik?:-)
 
Hehe w takim razie się przyznam że znalazłem dobry sposób w końcu na picie tego :) Wlewasz krupnik miodowy, wrzucasz na góre kielona troche ziaren kawy, podpalasz , czekasz az sie lekko podgrzeje, dmuchasz , gasisz ogień i wbijasz słomkę na sam dół i ściągasz całego kielona na raz :D Zajebiście ciepło się robi na sercu :D
 
A co Ty ku**a satanista jesteś? Co to za okultystyczne obrzędy?
 
Serio polecam, fajny efekt wieczorem szczególnie jak masz 6 takich kielonów w ogniu na stole :) Tzn dla gości fajnie to wygląda hehe
 
Prośba do redakcji.



W związku z tym ,ze zamierzam udzielać się na forum od około 2 w nocy, a istnieje obawa, że portal padnie (tfu, tfu) - proszę podjąć odpowienie kroki zwiekszające szybkość łączy i pracę Waszych serwerów. Ewentualnie wyłączyć stronę główną Mmaracks i zostawić tylko Cohones.



Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie podania. :-)
 
jaka prośba xD nie wiem czy zdoła się zrobić w jeden dzień, coś co od dawna juz jest zwalczane
 
Łatwiej byloby zablokować najbradziej spamujących userów na jeden dzień i problem z głowy.
 
Co tak się uczepiliście Kaczki? w każdym możliwym poście piszecie o nim, nie mówcie, że tylko spamuje bo czasami wkleja ciekawe wideo czy informacje którę są warte obejrzenia/ przeczytania a że często się udziela to nawet lepiej dla forum bo nakręca ruch.
 
Jako, ze to zaraz pod moim postem, wiec jak rozumiem, to do mnie. Wiec spiesze z odpowiedzia, ze sie nie czepiam, ani tym bardziej nie pisze o nim w kazdym poscie. Podobnie, nie jestem zadna eminencja, ekscelencja, czy wysokoscia, zeby uzywac do mnie tytularnego "my/wy" ;)



Jak on takie rzeczy pisze jak wczesniej, to zarcik o banowaniu pasuje jak ulal ;) Co zreszta sam zainteresowany najpewniej pochwyci w lot.
 
Redakcjo



czemu z mojego licznika zniknęło jakieś 300 postów i zmieniła się moja waga. Poza tym zmieniałem nick z marcinmarcin86 na Marcin i znów wyświetla się ta pierwsza



coś się dzieje z serwerem?
 
Tak przepinamy serwer, możliwe że to przez to. Powinno być szybciej teraz na obu stronach.
 
Dzięki za info Szefuńciu.:-)



Pytanko:wróci licznik do normy, czy mam napierd...ć na podwójnym gazie?:-)
 
Pytanko:wróci licznik do normy, czy mam napierd...ć na podwójnym gazie?
crazy.gif


 
Ok chlopaki, lukne na to :)



Wstepny pomysl jest taki:



1. Kazdy kto chce sprawdzic, czy ilosc komentarzy sie zgadadza z numerkiem pod avatarem stawia mi piwo :) ...



2. ...a potem sie zobaczy :)



Hheheh, a na powazniej, sprawdze to jutro.
 
Back
Top