Proszę w imieniu userów - naprawcie to...

Hmm ja u innych widzę normalną ilość postów, tylko u siebie mam jakby zresetowany licznik xP
 
Mi spadek licznika nie przeszkadza,bardziej mnie ten fiolet mdli i teraz dłużej bedę musiał z nim żyć:-)
 
Analizując sytuację na forum zwiazaną z przepinaniem serwera, wygląda to tak, jakbyśmy cofneli sie w czasie tak około 23-25 dni do tyłu. Tzn. tematy podświetlane , informujące o nowym poście - po kliknieciu- przenoszą do posta właśnie sprzed 3 tygodni. W związku z tym licznik postów nadal pokazuje stan sprzed tych 25 dni, wszelki zmiany dokonane w tym czasie (podpisy, zmiany nicków, itp) wróciły do poprzedniego stanu.



Teraz wszyscy liczymy na skuteczną interwencję Dzihadosa :-)
 
Licznik licznikiem, ale gdzie som kurwa moje zajebiste gify w sygnaturce?? Lepiej żeby wszystko wróciło, bo nigdzie ich nie zapisałem :-)
 
Analizując, wygląda na to, iż użytkownik kaczka41 dopierdolił 1000 postów w 25 dni!!!



lol
 
Napisanie 50 postów/dzień - to przeciez żaden problem. Także teoretycznie po 20 dniach 1000 powinno pękać :-)



Choc czasem i mnie nie ma przy kompie 24/dobę lub żona nie pozwala :-)
 
Myslę, że i tak twoja żona to złota kobieta, bo jest zajebiście wyrozumiała :-)



moja jak widzi napis "cohones" to od razu - "znowu tam siedzisz?!!!"
 
już wiem, pewnie ktoś zhakował forum/stronę i teraz wrzucono ostatniego up-cośtam!!! yeah kocham informatyke, ona kocha mje!
 
Heh zniknęło mi na oko 60 postów, a tutaj kaczka pisze, że 1000 stracił ...:-)



-połowa użytkowników forum nie natrzaska tyle w rok :-)

Pytanko:wróci licznik do normy, czy mam napierd...ć na podwójnym gazie?


To zabrzmiało jak groźba... ;)
 
Heh zniknęło mi na oko 60 postów, a tutaj kaczka pisze, że 1000 stracił ...
O_O.gif




-połowa użytkowników forum nie natrzaska tyle w rok
lol.gif


Mi to zajmie jeszcze cztery lata :-)
 
ok, a tak z braku lepszego tematu. jest jakis sposob, zeby klikajac na nazwe tematu z "najnowszych" (z glownej strony) przekierowywalo mnie do postu, ktory czytalem ostatnio? bo za kazdym razem, gdy wlaczam nowy temat znajduje sie na pierwszej stronie i musze szukac momentu, gdzie przestalem czytac.
 
jeśli klikniesz na ostatnią rubrykę - czyli czas kiedy został dodany ostatni post - przekieruje Cię na ostatnią stronę
 
Z tego co widzę to chyba zkasowało wszystkie starsze posty i tematy?



Sama liczba postów nie jest ważna ale to że pierwsze "hisotryczne posty" zostały gdzieś usunięte ;p
 
Może to i lepiej. Jak Dzihados wpadnie i rozpęta Dżihad, to w ogóle konta poznikają.



Ps. Jedyn plus całego zamieszania , to zmartwychwstanie Diabła chyba :-)
 
Back
Top