Proszę w imieniu userów - naprawcie to...

Serwer jest dobry bo już od czasów pierwszego KSW z pudzianem (Wtedy strona umierała tak jak ostatnio na MMA Attack) były zmiany i na następnych było już o wiele lepiej. Doszło forum, użytkowników i ciężaru strony. i to jest właśnie problem strona oparta jest o wordpress i jego bazy danych a to nie jest po prostu gotowe na taki ruch - tu trzeba nowoczesnych technologii, bazy napisanej specjalnie na takie sytuacje itp itd. Dynamicznie doczytywane komentarze by znacznie pomogły dla odciążenia strony(np disqus)



A w idealnej sytacji do tego przydante są serwery w cloudzie (np Azure od Microsoft), na noc/dzień/czas ważnej gali wynajmujesz na 2-3 godziny drugi serwer, wszystko samo się konfiguruje i kopiuje i na strone nie ma bata. (najlepszy w Europie od tego jest insys.pl jednak raczej poza zasięgiem finansowym mmarocks jeśli chodzi o samo zrobienie strony czy hostingu na azure :( )
 
Dzisiaj strona juz smiga jak Frankie Edgar :-)Give credit where it's due - zaraz bedzie, ze wazelina, ale brawa dla redakcji za radzenie sobie ze wzrastajaca iloscia uzyszkodnikow ;)
 
Ale optymalizacji nie możecie darować. Strona główna jest ciężka, w komentarzach brakuje paginacji.
 
mam pewna sugestie
moze udaloby sie jakos ulatwic poruszanie na forum w tematach w ktorych jest duzo stron?
Widac tylko pierwsza i ostatnia strone i w momencie kidy mamy stron 40 i chcemy zobaczyc cos na 20 musimy przelatywac po jednej stronie
moze udaloby sie zeby w rozwinieciu bylo mozliwe wejsc na pierwsza i 3 ostatnie
np. 1 ... 38, 39, 40 lub wpisac recznie nr strony?

Dzieki za odp
 
Do czasu usprawnienia tego elementu w nowej odsłonie forum (jeśli w ogóle ktoś podejmie Twój problem) - polecam w adresie url zmienić liczbę po prostu - jesteśmy na 5 stronie np. a chcemy na 30 ....więc w adresie ......../page/5 zamiast 5 wpisz 30 i enter - powinno pomóc
 
pst

Dobry pomysł z tą paginacją komentarzy na głównej.



marcinmarcin86

Z tym może być trudniej bo z forum mamy mniejsze doświadczenie ale postaram się poszukać jakiegoś rozwiązania
 
A może całkowicie wyłączyć komentarze na głównej i dodać tylko link "Komentarze na forum"?
 
Nie, ponieważ mimo wszystko ruch na forum to jakieś 10 % w porównaniu do ruchu na głównej stronie MMARocks. Ale kombinujemy coś żeby jeszcze bardziej zintegrować forum ze stroną np wyświetlać najciekawsze posty z forum / ostatnie komentarze z forum na głównej Rocksa itd
 
Nie ukrywam że pracujemy też nad nową grafiką głównej ale problem z serwerem całkowicie nas zablokował ostatnio i stąd znowu obsuwa
 
Nie, ponieważ mimo wszystko ruch na forum to jakieś 10 % w porównaniu do ruchu na głównej stronie MMARocks






Niektórzy co nawet często główna odwiedzają, nadal nie wiedzą ,że forum cohones istnieje w ogóle...z Razorem na czele mimo,że już kilka razy mu o tym przypominaliśmy :-)
 
ostatnie komentarze z forum na głownej? lepiej nie bo 80% tutaj to bzdety albo'' :-):-)''.. wa razy bym sięnad tym zastanowił
 
ostatnie komentarze z forum na głownej






Przecież tak cały czas jest . Ja na główną wchodzę 1 % reszcza to tylko forum i jak napiszę komentarz na forum, to trafia on przecież do danego tematu na główną i odwrotnie, więc wtf? :-)
 
WTF że nie wszystko jest połaczone z forum np Tanio Skóry nie Sprzedam itd :)
 
Nie, ponieważ mimo wszystko ruch na forum to jakieś 10 % w porównaniu do ruchu na głównej stronie MMARocks. Ale kombinujemy coś żeby jeszcze bardziej zintegrować forum ze stroną np wyświetlać najciekawsze posty z forum / ostatnie komentarze z forum na głównej Rocksa itd


Powaznie? :-)



Wydaje mi sie, ze osoby, ktore sa regularnie na forum, to na glowna juz prawie nie zagladaja.



Wyglada na to, ze macie panowie dwa zupelnie rozne segementy docelowe - hardcorowi forumowicze, co pewnie nawet posty na forum klepia owienieci i w rekawicach i czytacze MMARocks.



Pardon, blad sie wkradl - forumowicz oczywiscie nie klepia. Odklepywanie jest dla mieczakow.
 
Zelboys06



Powinienem w sumie jeszzce dodać że 2% z tych 10% ruchu na forum należą do Kaczki41. No offense :)
 
Usunąć kilku spamerów i będzie działać jak należy, już mi się odechciało czytać to forum. Mam nadzieję, że w zapowiadanych zmianach będzie jakaś redukcja niektórych osobników.Cytując klasykę " wiecie co z nim zrobić " :-)
 
Powinienem w sumie jeszzce dodać że 2% z tych 10% ruchu na forum należą do Kaczki41






real-troll.jpg
 
Zelboys06



Powinienem w sumie jeszzce dodać że 2% z tych 10% ruchu na forum należą do Kaczki41. No offense :)


Znajomosc grupy docelowej pierwszym krokiem do marketingu kierowanego do potrzeb danych segmentow klientow.



Wykorzystajcie to - bannery/linki/reklamy "Kaczki Dziwaczki", kaczuch do kapieli, kaczek do hodowli i in produktow ktore moga do kogos trafic :-)



A jak nie, to faktycznie, strona nadwyrezona, odstrzelic chama
:-)



118kf28.jpg
 
Chyba do śmietnika!



A tak poza tym: Żadko wchodze, ale jak już mam czas by zasiąć przy kompie • a portal nie działa i jeszcze wina jest kaczora • to mi siem scyzoryk w kieszeni otwiera.
 
Do czasu usprawnienia tego elementu w nowej odsłonie forum (jeśli w ogóle ktoś podejmie Twój problem) - polecam w adresie url zmienić liczbę po prostu - jesteśmy na 5 stronie np. a chcemy na 30 ....więc w adresie ......../page/5 zamiast 5 wpisz 30 i enter - powinno pomóc



Kaczka ten trick odkryłem kiedy musiałem przeczytać regulamin Twojej gry :-)
 
:-) bez kitu, ruch na forum to 10% tego co się dzieje na głównej? Jestem bardzo zaskoczony, może dlatego, że ja na główną praktycznie nie wchodzę...
 
Akurat gra Kaczki jest zajebiaszcza, lapy precz od niej!

O_O.gif
bez kitu, ruch na forum to 10% tego co się dzieje na głównej? Jestem bardzo zaskoczony, może dlatego, że ja na główną praktycznie nie wchodzę...


Ja tez nie, ale to ma sens - duzo wiecej osob bedzie tylko czytalo, niz sie na forum udzielalo. Dla "czytaczy" forum jest zbedne wrecz.



PS. Przydalaby sie lista userow z podstawowymi danymi typu - data rejestracji, ilosc postow, kategoria wagowa.
 
No ale oba serwisy mają łącznie naprawdę duże staty. A wy się śmiejecie później z nas że mamy serwer za 70 zł i dlatego nam pada :)



W tym miesiącu główna Rocks i Cohones razem wykręciły 2,650,136 Pageviews
 
Back
Top