Siedem
NoLife FC
Nie ma opcji na tych 8 żeby którykolwiek przeszedł Naruszczke by uderzyć juzwiaka a co do Tazzego to i tak najebie Araba.Ale zesrany przed Arabem ten cały Tazy. Arab też nie moja bajka, ale ciśnienie trzymał i o niebo lepiej wypadł. Kamilek pewnie kombinuje teraz jak tu się wymiksować z jutrzejszej walki. Mam nadzieję, że któryś z tych 8 wieszaków skapiszonuje ryj Pawelkowi. Antypatyczny drobny cwaniaczek z bazarku.



O kurwa, jaka pizda. Pyka gorzej niż przeciętna cukinia a praca nóg taka, żelewaczek go spierdoli na glebę w pierwszych dziesięciu sekundach