Prime Show MMA

Szkoda, że nie wyszło z tym twoim zestawieniem na fame :waldeklaugh:

Szczerze nie wiem czy bym to udźwignął.

-Wielka widownia
-Pokazanie się publiczne
- jak lubiłem się za dzieciaka bić to już bardzo nie lubiłem dostać choćby liścia w drugą stronę.

Nie wiem czy marzyłby się zerwany ACL, złamany nos czy wybite zęby.

Dlatego szczerze nie wiem czy nawet za 100 klocków bym tam wszedł.
 
To chyba nie ona szon tylko tamta co była ubrana jak na teledysk bennego Benassi.

A skąd wiesz że szon? Masz instagramy tych babek?
Na czacie się przewijało, ile w tym prawdy sam oceń.
Dla mnie żadna szanująca się różowa nie brałaby udziału w czymś takim.
 
Oglądacie program prime? Potrzebuje instagrama tej prawniczki.
I kto tu śledzi youtuberów? Te programy niczym się nie różnią od friendly g..a youtuberów :tysoncoffe:

Jeszcze konfy i F2F mają cos tam z FF wspólnego , choć dla mnie już konfy Fame nie istnieją.

Czy ją odpalę zależy od rywala Czarneckiego.
 
I kto tu śledzi youtuberów? Te programy niczym się nie różnią od friendly g..a youtuberów :tysoncoffe:

Jeszcze konfy i F2F mają cos tam z FF wspólnego , choć dla mnie już konfy Fame nie istnieją.

Czy ją odpalę zależy od rywala Czarneckiego.
Ty baranie ale ja sobie oglądałem program rozrywkowy i jak widzisz wyżej nie znam tych ludzi, tak jakbym oglądał jakiś serial, lykam odcinek i zapominam.

Ty za to kurwa żyjesz najmanem, żelkami i jakimiś fejk dymami :juanlaugh:
 
Back
Top