Prime Show MMA

Szczerze jako fan Prime z bólem, ale nie zgadzam się.

Kasjo vs Popek i Kamerzysta vs Bagietka w boksie czyli = nikogo.

Zusje vs Godlewska, do tej pory jestem w szoku jak powstało te zestawienie bo to walka na 20 sekund, żeby tylko.

Piątkowska vs siłaczka z Fejmu no powiedzmy że coś tam , co tam można zobaczyć.

Stifler vs Soroko. Dla mnie Stifler to taki Najman 2.0 , nie wiem co on robi w tym świecie FM.

Skolim vs Ksieciunio, też takie 3 na 10


Olejnik vs Robalini, też nie wiem czy mnie aż tak strasznie to jara.

Dlatego obecnie dla mnie Prime 4 nie ma kompletnie podjazdu do F16. Szczerze to jutrzejszą konfe też się obawiam, bo nie widzę zbytnio paneli do dymienia.

Szczerze? Uważam że Prime 4 jest dużo słabsze nawet od Prime 3 na tą chwilę.


Ogólnie świat FM to ciekawe miejsce bo dla mnie jest tu multum ludzi którzy kompletnie nie mają papierów by tu być a są jakby np 7 latek został generałem Wojska Polskiego.

Np- Godlewska,Najman,Stifler czy Popek.

Myślę że już czas żebyś ty zawalczył, z Denisem najlepiej, masz potencjał konfowy a KO od Penisa wyjdzie wszystkim na dobre bo nie będziesz miał czasu pisać. Dawaj dane, wyślemy je do Prime MMA. :gospeldance:
 
Dobra aktualizacja.

Skolim vs Ksieciunio i Ochroniarz Murana vs Kaluski. To fajne waleczki.

Jednak podbudowa zawsze zrobi swoje, myślałem że ten Skolim i Ksieciunio będą stypic a jest klasa poziom.

Plus jeszcze syn Mirasa, więc może nie będzie tragedii na tej P4.
 
Szczerze jako fan Prime z bólem, ale nie zgadzam się.

Kasjo vs Popek i Kamerzysta vs Bagietka w boksie czyli = nikogo.

Zusje vs Godlewska, do tej pory jestem w szoku jak powstało te zestawienie bo to walka na 20 sekund, żeby tylko.

Piątkowska vs siłaczka z Fejmu no powiedzmy że coś tam , co tam można zobaczyć.

Stifler vs Soroko. Dla mnie Stifler to taki Najman 2.0 , nie wiem co on robi w tym świecie FM.

Skolim vs Ksieciunio, też takie 3 na 10


Olejnik vs Robalini, też nie wiem czy mnie aż tak strasznie to jara.

Dlatego obecnie dla mnie Prime 4 nie ma kompletnie podjazdu do F16. Szczerze to jutrzejszą konfe też się obawiam, bo nie widzę zbytnio paneli do dymienia.

Szczerze? Uważam że Prime 4 jest dużo słabsze nawet od Prime 3 na tą chwilę.


Ogólnie świat FM to ciekawe miejsce bo dla mnie jest tu multum ludzi którzy kompletnie nie mają papierów by tu być a są jakby np 7 latek został generałem Wojska Polskiego.

Np- Godlewska,Najman,Stifler czy Popek.
Weź ty już wypierdalaj raz na zawsze. Jak ty żyjesz z myślą że jesteś tak niechciany???
 
Karta taka sobie, jak większość ostatnio we frikach. Przy takim natężeniu, to tak teraz musi wyglądać: 2-3 walki ciekawe i reszta zapychacze, wymiana i wyciskanie z "zawodników" ile się da. Rynek mocno nasycony i tendencja spadkowa.
 
Karta taka sobie, jak większość ostatnio we frikach. Przy takim natężeniu, to tak teraz musi wyglądać: 2-3 walki ciekawe i reszta zapychacze, wymiana i wyciskanie z "zawodników" ile się da. Rynek mocno nasycony i tendencja spadkowa.


Słabiutka ta karta niestety. Plus taki że Stifler zapowiedział koniec kariery po walce z Soroko.Jeden z miliona, których nie widzę w FM.



PS- Wiem, że FM istnieje już parę lat, a czasami nadal mam ten szok gdy taka Piątkowska siedzi koło Olejnika i Robaliniego i gadają o wspólnej walce.


To jednak za każdym razem robi mega szokujące wrażenie, że takie światy siedzą teraz przy jednym stole.


To tak jakby Gołota czy Michalczewski dogadywał się z Lech Rok Pawlak z YT z 15 lat temu na walkę.
 
Last edited:
Koniec CZEGO ?
Stiflera. Nudziarza tak bezbarwnego że aż mi się niedobrze robi. Gość stoi koło tych Popów czy Mixerów. Szkoda że Prime boi się dać dobrego Sebixa z ulicy Soroko , który może ostro by go wnerwił.

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Jadę ostatnio równo z Fame, ale ich karta sportowo jest bardzo mocna ta F16 po mega tragicznej F15.
Szkoda tylko tego Ferarry, a tak karta tip top jak na ostatnie standardy FM gdzie tych chudzielców bez masy jest od groma.
 
Last edited:
Szczerze jako fan Prime z bólem, ale nie zgadzam się.

Kasjo vs Popek i Kamerzysta vs Bagietka w boksie czyli = nikogo.

Zusje vs Godlewska, do tej pory jestem w szoku jak powstało te zestawienie bo to walka na 20 sekund, żeby tylko.

Piątkowska vs siłaczka z Fejmu no powiedzmy że coś tam , co tam można zobaczyć.

Stifler vs Soroko. Dla mnie Stifler to taki Najman 2.0 , nie wiem co on robi w tym świecie FM.

Skolim vs Ksieciunio, też takie 3 na 10


Olejnik vs Robalini, też nie wiem czy mnie aż tak strasznie to jara.

Dlatego obecnie dla mnie Prime 4 nie ma kompletnie podjazdu do F16. Szczerze to jutrzejszą konfe też się obawiam, bo nie widzę zbytnio paneli do dymienia.

Szczerze? Uważam że Prime 4 jest dużo słabsze nawet od Prime 3 na tą chwilę.


Ogólnie świat FM to ciekawe miejsce bo dla mnie jest tu multum ludzi którzy kompletnie nie mają papierów by tu być a są jakby np 7 latek został generałem Wojska Polskiego.

Np- Godlewska,Najman,Stifler czy Popek.
Fame MMA 16 ratuje tylko to, że wzięli ograne i zbudowane wcześniej nazwiska. Tam poza zabawnymi dymami Lwa i farmazonami Natana Marconia nie ma nic ciekawego. Nawet Krycha czy Ferrari dostali takie walki, że są zapychaczami. No może jest ciekawość co pokaże stary Muran w walce z równym sobie przeciwnikiem.
 
Mi tam karta F16 pasi jak na standardy tego żelkowego świata.

Kwiat vs Bandura, Rudy vs Polak, Rentel vs Frajerka, Bóg vs Wiejski, Łysy vs Szymol , Krycha vs Kucyk, Lew vs Filipek. To wszystko może iść w 2 strony bez chudych patyków typu Olejnik, Blondynek czy inne g....o.

Ja uważam że F16 to jedna z lepszych kart w Fejmie.
 
Muranowa podpisze kontrakt z Fejm pewnie. Dlatego nie podpisze kontraktu z Prime. Tym bardziej, że teraz trwa wojna na stołkach, więc trzeba uważać z papierem.
 
Announcer gal wchodzi do klatki. Szczerze nie chce mi się już oglądać czy to będzie Wotore czy Prime.
Mam nadzieję że Prime.

 
Karta taka sobie, jak większość ostatnio we frikach. Przy takim natężeniu, to tak teraz musi wyglądać: 2-3 walki ciekawe i reszta zapychacze, wymiana i wyciskanie z "zawodników" ile się da. Rynek mocno nasycony i tendencja spadkowa.

Pisałem o tym dawno. Jest zabetonowanie rynku freaków, a dodatkowo spora część tychże to zwykłe mameje na liścia. Olejnik vs Robalini? Co to kurła jest? Przecież to dwa anty-talenty niewarte funta kłaków. To już większy sens mieli żużlowcy na VIP. Zresztą o czym mowa, wystarczyły cztery rozpiski Prime, żeby nawet ŻelaznaRęka stwierdził, że nie mają podjazdu do Fame 16, tego samego Fame, które miało umrzeć jak Pawłowski odchodził, a Boxdel i Gola mieli stracić pomysł na dymy. Nie ma szans. Będzie jak mówiłem, Fame i HL ugadali się między sobą, że jest miejsce na dwie mocne federacje frikowe, a reszta to plankton. VIP miał potencjał medialny z Najmanem, ale to już przeszłość. Elite i Prime aspirują do miana planktonu, a śmieci pokroju Royal i Pink już padły po jednej gali. Aż takiego zapotrzebowania na 6-7 federacji freakowych nie ma. A Jóźwiak jest bardziej zajęty swoją kurtyzaną, a nie faktyczną rywalizacją na polu freaków.
 
Elite i Prime aspirują do miana planktonu


Elite padło.

Obecnie żyje HL,Prime,Fame i VIP, które obecnie nazywa się Wild MMA.


Z tym Prime, że jest tylko planktonem to bym nie przesadzał. Ich konfy robią na luzie 500k-1mln wejść.

Tak w ogóle to Wam się przyznam o czym Wam mówiłem że ppv Prime 3 mnie nie jarało i dosłownie przed chwilą obejrzalem całe P3.

No i szczerze lipa była. Oprócz highkicków Ztrolowanego nic mi nie utkwiło w głowie zbytnio.


Ja cały czas uważam że to jest świat dla ludzi z masą. Jak się daje Olejniki,Robalini czy 3 walki kobiet to tak się właśnie kończy słabe freakowanie.
 
Last edited:
Elite padło.

Obecnie żyje HL,Prime,Fame i VIP, które obecnie nazywa się Wild MMA.


Z tym Prime, że jest tylko planktonem to bym nie przesadzał. Ich konfy robią na luzie 500k-1mln wejść.

Tak w ogóle to Wam się przyznam o czym Wam mówiłem że ppv Prime 3 mnie nie jarało i dosłownie przed chwilą obejrzalem całe P3.

No i szczerze lipa była. Oprócz highkicków Ztrolowanego nic mi nie utkwiło w głowie zbytnio.


Ja cały czas uważam że to jest świat dla ludzi z masą. Jak się daje Olejniki,Robalini czy 3 walki kobiet to tak się właśnie kończy słabe freakowanie.
Jest jeszcze freak fighters. Śmieszna darmowa gala na której zawodnicy biją się za free w nadziei na zdobycie fejmu xD
 
Back
Top