Prime Show MMA

Akurat Gikiewicz (konfident wynoszący newsy z szatni) zarabia w Bundeslidze wystarczająco dużo, że nie ma potrzeby chałturzenia we freakach. Dodatkowo gra na pozycji, gdzie wiek nie ma aż takiego znaczenia.
 
Akurat Gikiewicz (konfident wynoszący newsy z szatni) zarabia w Bundeslidze wystarczająco dużo, że nie ma potrzeby chałturzenia we freakach. Dodatkowo gra na pozycji, gdzie wiek nie ma aż takiego znaczenia.

Ziomek to jest jego brat rodzony, który grał w polu. To nie jest ten GK.

Ten to już chyba emeryturę grzeje.
 
Ziomek to jest jego brat rodzony, który grał w polu. To nie jest ten GK.

Ten to już chyba emeryturę grzeje.

Ten napastnik to ostatnio grał w jakieś Tajlandii czy Indiach. Generalnie do zaorania, jedzie na reputacji brata. W sumie do freaków by pasował, no ale NIKT go nie zna poza fanami piłki nożnej.
 
No trochę słaba dyscyplina ;)

Nadawałby się Maciej Korzym, który na boisku był takim małym zadziorem. Nawet rok temu debiutował w K-1, ale sam gadał, że stójka go bardziej interesuje, niż MMA. No ale za odpowiednią opłatą pewnie dałby się przekonać.
 
Nadawałby się Maciej Korzym, który na boisku był takim małym zadziorem. Nawet rok temu debiutował w K-1, ale sam gadał, że stójka go bardziej interesuje, niż MMA. No ale za odpowiednią opłatą pewnie dałby się przekonać.


Walki k-1 to żaden problem w FM
 
Gikiewiczów,Korzyma,Wasyla,Glika ,Peszko jeszcze bardzo dobrze znam jak eklape rzuciłem po Levadii.

Oni się jeszcze wszyscy łapią na ten okres.


O obecnej eklapie wiem tyle ile o NBA ,tenisie czy F1.
 
Last edited:
Nie oszukujmy się, dziennikarze też chyba widzą, że bez Pudziana i Mameda KSW pakuje manatki. Nie ma sensu stawiać wszystkiego na projekt, który najlepsze lata ma za sobą. FEN robi pięć gal rocznie, Babilon drugie tyle, a to druga liga. Tymczasem o czymś trzeba pisać. Freaków jest na tyle dużo, że zapewnią tematy na parę lat, więc dziennikarze będą starali się zachować jakieś pozory neutralności, choć wiemy na czym sprawa stoi.
 
Nie oszukujmy się, dziennikarze też chyba widzą, że bez Pudziana i Mameda KSW pakuje manatki.


Dlatego zadziwia mnie ta chęć u niektórych by to padło, bo nie wiem o kim będą te newsy gdzie będzie po 50-100 postów. Jeśli Szeligi,Denisy,Soroki pójdą w siną dal.


Taki boks oprócz kanału ringpolska to już praktycznie nie istnieje w Polsce.
 
Ogólnie socjologicznie to, też jest ciekawy temat u dziennikarzy. Tak jak piszesz Fen, era KSW po Mamedowa-Pudzianowska i Babilon nie dadzą rady zrobić wywiadów nawet na 50 k czy 100 postów pod newsem. I sam jest ciekaw jak dalej taki IntheCage czy Jaru chce to rozegrać w przyszłości. Tym bardziej, że tak jak piszesz galę FM potrafią już być nawet co 1 miesiąc co tym bardziej kuszące by w to wejść, bo tak jak piszesz taki Babilon czy Fen jak zrobią 6 gal rocznie to pewnie dobrze będzie.

Dla przykładu HL,Fame i Prime jeszcze w tym roku robi galę.

Dlatego ja uważam że taki Ferrari, Szeliga,Soroko,Tyburski czy Denis to ,,nowe konie pociągowe MMA następnej ery" czy się tego chce czy nie.


To trochę jak z boksem. Gdzie dziś moim zdaniem Paul to dziś top 5 medialny bokser świata. To jest już tą nowa era sportu.
 
Last edited:
Aby freaki miały być na Narodowym to potrzeba zgody Narodowego, a szczerze uważam że takiej nigdy nie będzie. :boss:

No chyba że będzie to żelkowe g...o w 100 procentach by zarządzający zobaczył później konfe i powiedział ,, o jakie słodkie, mile chłopaczki, zgadzam się " :)
 
Back
Top