Prime Show MMA

Już jutro konfa Prime 3

:antonio::antonio:

Czas na powrót najlepszej polskiej organizacji.

Jeszcze jakby tak Ziemka ogłosili jutro na rywala Kamerzysty.::snoopd::
 
Robalini wraca? Ciekawe czy znowu dozna kontuzji ręki wyprowadzając low kicka :lol: Wygląda na mismatch. Rutkowski się skompromituje jak nie wygra z Pająkiem przed czasem. Walki kobiet nic mi nie mówią, choć obstawiam, że Szewczyk raczej zaliczy wpierdol.
 
Ozdoba co się dzieje z żelaznąpipką?

Przecież karta prime to szajs i festiwal, żelków a "boss" pisze ze jest lepsza od f15 gdzie byly same żelki?

:beczka:odjebało naszemu ekspertowi już po całości.
Poczekajmy na całą kartę. Na razie nie zapowiada się dobrze, dużo walk kobiet z tragicznym main eventem, nudny boks sportowca ze średnim amatorem i zaprzepaszczony potencjał Bagietsona.
 
Poczekajmy na całą kartę. Na razie nie zapowiada się dobrze, dużo walk kobiet z tragicznym main eventem, nudny boks sportowca ze średnim amatorem i zaprzepaszczony potencjał Bagietsona.

Duzo ta karta sie juz nie zmieni.

Został tylko rywal dla Ztrolowanego / najprawdopodobniej Rataj/

I rywal dla Tarzana i Vandalka . I masz calą kartę.


Tarzan vs TBA , Maluba vs Kotelecka , Ztrolowany vs Rataj , Cichy vs Cios + konfa ciekawią mnie 100 razy bardziej niz cale F15 gdzie ogladałem tylko 2 panel z Muranami.
 
Last edited:
Kamerzysta vs Ziemowit Piast Kossakowski to kozackie zestawienie. Prime 3 ma potencjał, bo poza sportowa waleczką 3 treningi dziennie walczą ładne dziewczyny i kilku niezłych zadymiarzy.

Ps. A Tarzan ma potencjał na najmocniejszego Freakfightera w Polsce. Zamiotlby podłogę Ferrarim czy innym żelkom.
 
Co do dzisiejszej konfy to ja tylko przypominam, ze Maluba stała się znana dzieki TvN jako zwyciężczyni programu ,,Projekt Lady ''

czyli najwyższa kultura, etykieta, sprzątanie itp.

:beczka: Jest to o tyle ważne, ze ona jest zupełnie inna w realu :jjsmile:


I dziś to ujrzycie. Tam k...y idą jak z karabinu.:cool:
 
Bardzo lubie oglądac oktagon live ale turski niech nie pierdoli głupot i nie odzywa się na pewne tematy bo prowadził hejt park i program na kanale sportowym z burneiką i promował czeczenów równiez w swoim programie.
 
Wyglada to jak moja rekordowa kupa. Payrzylem i zastanawiałem sie czy to juz odpowiedni moment by splukac. Fatalna karta
 
Back
Top