Prime Show MMA


26.08 FAME, 17.09 HIGH i 1.10 PRIME. Praktycznie w ciągu miesiąca trzy galę będą.

Takefun ma trochę racji, że zaraz zacznie się tendencja spadkowa. Za dużo tego jest i za mało postaci, które wzbudzają emocję. Większość, która miała zawalczyć już to zrobiła i nie ma efektów wow.
 
A jakie mają być efekty wow jak 90 procent tego biznesu należy do żelków.

Murańcy mają Cage i robią 1,5 mln.

2-3 lata temu znało ich może na ulicy 25 osób.

Czy galę freak się przejedzą , wiadomo że kiedyś tak, ale skoro zawodowy istnieje tyle lat , to freak będzie istniał i ciekawił bardziej, bo ma masę otoczki wokół siebie :cool:


Jakbym ja odpowiadał za castingi to miałbyś tylko efekt wzrostowy. :cool:


Pamiętasz jeszcze gdy zastanawialiśmy się czy Muran to ojciec Popka na słynnym filmiku ,,Arek , Arek Tańcula"
 
Last edited:
Dziennikarz Super Ekspressu dymi.


A co do tego wątku. To z kim chłop ma rozmawiać, przecież boks kona już na rękach w Polsce :cool:

Taka bida, że czekam już na takie wywiady z Kizo i Sariusem w reprezentowaniu boksu.

 
Dziennikarz Super Ekspressu dymi.


A co do tego wątku. To z kim chłop ma rozmawiać, przecież boks kona już na rękach w Polsce :cool:

Taka bida, że czekam już na takie wywiady z Kizo i Sariusem w reprezentowaniu boksu.


Kasjo też się nie klika już. Nawet 10 tys nie nabił w te kilka dni, mimo że jest w tytule temat walki ze Szpilka.
 
Kasjo też się nie klika już. Nawet 10 tys nie nabił w te kilka dni, mimo że jest w tytule temat walki ze Szpilka.

Bo jest już na uboczu i równa się boks , a to ludzi mało grzeje. :cool:

Kasjo vs Szpilka to chyba byłaby moja pierwsza polska walka bokserska którą obejrzałbym całą od starcia Kliczko-Adamek.

:cool:

Zero suwaczka, zobaczyłbym z ciekawości jak to wygląda.
 
Last edited:
Tęsknię za czasem beztroski, kiedy nie mieliśmy forsy
Tęsknię i to chyba słychać, o tym jest ta płyta
Że wszystko przemija, ale dziś mam wyj...ane
Siedzę w chacie i gram K....A NA GITARZE!!!!!
:beczka: :DC: :iamdone::aletoniedomnietak::korwinlaugh::waldeklaugh::juanlaugh::jarolaugh::mjsmile::lesnarhappy::śmiech::mamed::tysonhappy::danaillegal:
 
Nudny odpad z fame'u
comment_1660753763ptZqyGZX5gMjvwqHZajEhq,w400.jpg
 
To ten co siedział w Tajlandii tyle lat? W pewnym momencie ktoś rzucił hasło, że byłby dobrym transferem do KSW :bag:
 
  • Haha
Reactions: PIR
Back
Top