Prime Show MMA

Wraca zadymiara Wiolka
comment_1660839821zRxQ1qI3I1bkiWZnrolIPm,w400.jpg
 
26.08 FAME, 17.09 HIGH i 1.10 PRIME. Praktycznie w ciągu miesiąca trzy galę będą.

Takefun ma trochę racji, że zaraz zacznie się tendencja spadkowa. Za dużo tego jest i za mało postaci, które wzbudzają emocję. Większość, która miała zawalczyć już to zrobiła i nie ma efektów wow.

A ja myślę, że mamy doczynienia z tym samym co było z KSW i masą organizacji, które powstały po 2009 roku bo skoro dwóch szaraków odniosło sukces (ta ksywa Lewandowskiego ,,król barteru" to prawda? xD) to dlaczego my mamy nie odnieść? Daj zrobimy dwie trzy gale na stratach, zaistniejemy na rynku mocnym wejściem, a później będzie już tylko z górki.
O Boże ile tych gal było, kto je jeszcze pamięta? MMaAttack, ta gala z soccerami, ta gala z walką Kita vs Grabowski była mocna, ale...
... organizacje szybko upadły i przywilej bycia pierwszym dla KSW był...

To samo może mieć FameMMA. Ile tych organizacji freakowych już się wycofało?
Też ciekawe jakie wyniki miał Prime i czy się zwróciło...
 
Cholera jak ten Andrzej Wawrzyk się zmienił.Kompletnie inny gościu. W ogóle bym go nie poznał :o o:


Cycu naoglądał się pogromcy aligatora?

Obejrzałem to w sumie teraz i cofam słowa, w ktorych stwierdziłem, że jóźwiak wszedł do frików w odpowiednim momencie i może być ciekawy jako frik.
 
Teraz sobie uświadomiłem że Prime przechodzi do historii. Będą aż 3 walki kobiet.

Maluba vs Wiolka
Daga vs Rybak /plotki/
Pysia vs TBA.
 
Back
Top