Prime Show MMA

czemu tak uważasz? jak rozumiem oploci to żółtodzioby na tym forum. Pardon, zarobił to on 400 koła, ale w miesiąc, zwracam honor :conorsalute:
dokładnie. Później miał wizytę skarbówki dzięki donosom i nie skończyło się to dobrze dla niego :korwinlaugh:
Zamieszczanie filmików w internecie jako prowadzenie działalności gospodarczej która powinna być zarejstrowana


BTW teraz ten pies pająk jest demonetyzowany. Niektórych kanałów prankowych szkoda, ale po sukcesie kilku takich kanałów no niektórzy jechali już po całości i w sumie...
... ten MrBeast też jest zajebisty. Chodzi rozdaje sztabki złota jako napiwki, wykupuje cały towar w sklepach.
No kuźwa czytam tych ludzi jak książki. Czytam. Czasami mam wrażenie że dział freak MMA jest dla twardych, bo słabi strasznie szybko tu padają.

Tą odklejke dopiero co Ci pisałem. I o to Bezimienny który w polityce wydaje się bystry, tutaj zgłupiał i wymyślił sobie, że Wardęga zarobili 1 MILION złotych na psie pająku. Co jest niesamowita bzdurą.

I wiesz czemu już wygrałem, bo nie powinieneś mnie pytać o te karty na czasie Maty jakie państwa/ tu już widać , że włada tobą strach i się gubisz, powinieneś jak w polityce napisać czemu żadne firmy nie zbudowały super psa pająka, bo by zarobiły 3 mln.

Wiesz czemu , bo nie masz danych dlatego nie możesz szybko odpisać mi na 3 strony /hehe/


A skoro Wardęga jest milionerem ,tak ?


To czemu w Cagu specjalnym przed swoją ostatnią walka niemal się nie rozpłakał ,żeby dali mu kolejną walkę przed operacją nogi.

To ten Wardęga taki bogaty i tak strasznie ryzykuje zdrowiem. Ojoj , ale jak to.


@Bezimienny

Ja niszczę na argumenty. Nie wygrasz tej wojny.

W tym dziale są twarde sk....czybyki. największe na tym forum.
Uważam , że przerasta cię ciężar tego działu mordka.On nie jest dla każdego.

Nie no: od początku. Napisałeś, że Mata jest tak samo popularny na kartach na czasie w innych krajach jak Wardega. Ponawiam pytanie: który teledysk Maty był tak popularny aby być na karcie na czasie od Japonii, Australii, Argentyny, USA?

PS Pomyśl ile zarobił Baby Shark za 10 mld wyświetleń
 
Michał Cichy ty Januszu, widać że nie oglądałeś ACA, skoro nie wiesz, jaka tam potrafi być ilość pojedynków na gali :(
 
comment_1645295297t9EFMUHiU3EvTyXcZa5BeU.jpg
Oko wujka Władka
 
Druga walka a ludzi tyle ile na FAME MMA UK, jeszcze prezenter z Wotore, karta jak na freak-fighty spoko ale obsada... sama jakość. :putinlaugh:

EDIT: Praca kamery na otwarciu też profeska. :mamed:
 
Druga walka a ludzi tyle ile na FAME MMA UK, jeszcze prezenter z Wotore, karta jak na freak-fighty spoko ale obsada... sama jakość. :putinlaugh:

EDIT: Praca kamery na otwarciu też profeska. :mamed:


Bilety miało sprzeda uniwersum Kamerzysty , ale oni są dziś ,,martwi " i do tego problemy z prawem.

Hot zasięgowców ma HL i Fame , dlatego jest jak jest na tej hali.
 
Druga walka a ludzi tyle ile na FAME MMA UK, jeszcze prezenter z Wotore, karta jak na freak-fighty spoko ale obsada... sama jakość. :putinlaugh:

EDIT: Praca kamery na otwarciu też profeska. :mamed:
... wy to oglądacie jak na strumyku nawet pierwszej walki nie było
 
Back
Top