Prime Show MMA

Nazwisko managera starczy. Wpuszczenie gościa po wylewie do klatki to jest proszenie się o tragedię i ten kto do tej walki by dopuścił powinien beknąć za to
Niech zrzutkę zrobią kurwa a nie wpychają chłopa po wylewie do klatki. W sumie to jego osobista decyzja bo pewnie każdy by to zrobił dla córki
 
Niech zrzutkę zrobią kurwa a nie wpychają chłopa po wylewie do klatki. W sumie to jego osobista decyzja bo pewnie każdy by to zrobił dla córki
żeby była taka zrzutka, to potrzebna jest jakaś resztka empatii

do resztek empatii potrzebni są odpowiedni ludzie

odpowiednimi ludźmi trzeba umieć się otaczać
 
Niech zrzutkę zrobią kurwa a nie wpychają chłopa po wylewie do klatki. W sumie to jego osobista decyzja bo pewnie każdy by to zrobił dla córki
No sorry, ale ja bym szukał innego zarobku niż ryzykować życiem. Przecież jego cios w głowę mocniejszy może zabić. Więc nie pomoże córce jak będzie musiała iść na jego pogrzeb
 
Moja znajoma go zna - mówi, że typ mając 15 lat było sukcesem, że się podpisać bez błędu w nazwisku potrafił.
Słuchając jak mówi, jestem w stanie w to uwierzyć. Straszny matoł.
Nie wiem czy to dobra droga dla frików. Jeden kibol jako ciekawostka to ok ale jak zaraz będzie ich 5 czy 10 to lekka przesada.
Friki doszły do ściany, lepiej już było, a teraz bez żadnego plany, desperacko próbują utrzymać zainteresowanie, a to biorąc patusów kiboli, a to starych, słabych zawodowców. Strasznie się miotają, nie ma tam żadnej strategii.
 
Jeden kibol jako ciekawostka to ok ale jak zaraz będzie ich 5 czy 10 to lekka przesada.
Był tu taki lubujący się w znęcaniu nad bezdomnymi pet który twierdził, że tam powinny być same takie patusy, najlepiej ze sprzętem i w ogóle. Na szczęście po długim czasie go moderacja stąd wykurzyła.
 
Kolejny Gromdziarz wchodzi we friki. Obstawiam, że zobaczymy go na PRIME.


Hunter już dłuższy czas robi formę, mijamy się na siłowni często i śmiga teraz do trójmiasta to Michała Wlazło, wydaje mi się że czar prysł po Gromdzie w kwestii wizerunku Huntera i jak dostanie kogoś mocniejszego to będzie zbierał.
 
Oni są pojebani w tym Prime. Pół roku przerwy, beznadziejne wyniki PPV i dają na ME jakiegoś noł nejma, którego ich widzowie w ogóle nie kojarzą.
 
Znam z wielu miast takich właśnie kozaków ze środowisk kibicowskich i jest często jeden schemat, na gościnnych występach ostrożnie , tylko w przewadze wtedy można podziałać a poźniej kozaczenie i robienie marki u siebie na podwórku hukając na młodych. Fajnie to widać teraz gdy te prawilniaki schylają się o kasę i fame na tych freak galach.

Znałem/słyszałem też o wielu popierdoleńcach, bijoków co szli ostro , w wiele akcji aż ciężko uwierzyć ale to były inne czasy , była ta patologia i banda pojebów ale chociaż byli prawdziwi ale to co teraz się dzieje to pozerka i pluje na tych jebanych patusów wykolejeńców co przy okazji zazwyczaj są przestrzelonymi pozerami i do pierwszego aresztu piszą poematy do proroka jak Denis Zalęcki syn swojego tatusia (podobno) tzn że podobno że syn , bo że pisał to legit info
 
Znam z wielu miast takich właśnie kozaków ze środowisk kibicowskich i jest często jeden schemat, na gościnnych występach ostrożnie , tylko w przewadze wtedy można podziałać a poźniej kozaczenie i robienie marki u siebie na podwórku hukając na młodych. Fajnie to widać teraz gdy te prawilniaki schylają się o kasę i fame na tych freak galach.

Znałem/słyszałem też o wielu popierdoleńcach, bijoków co szli ostro , w wiele akcji aż ciężko uwierzyć ale to były inne czasy , była ta patologia i banda pojebów ale chociaż byli prawdziwi ale to co teraz się dzieje to pozerka i pluje na tych jebanych patusów wykolejeńców co przy okazji zazwyczaj są przestrzelonymi pozerami i do pierwszego aresztu piszą poematy do proroka jak Denis Zalęcki syn swojego tatusia (podobno) tzn że podobno że syn , bo że pisał to legit info
Dzisiaj są instagramowi chuligani. Solarium, fryzura na żel, torebeczki, patriotyczne tatuaże, obcisłe koszulki Armani i foteczki. Pierwsi do pierdolenia w necie, a ostatni do prawdziwej bijatyki. Zawsze coś nie tak- bo skład za młody, bo policja, bo rywal w przewadze. Parodia kibolstwa z lat 90.
 
Dzisiaj są instagramowi chuligani. Solarium, fryzura na żel, torebeczki, patriotyczne tatuaże, obcisłe koszulki Armani i foteczki. Pierwsi do pierdolenia w necie, a ostatni do prawdziwej bijatyki. Zawsze coś nie tak- bo skład za młody, bo policja, bo rywal w przewadze. Parodia kibolstwa z lat 90.
Wszystko się zgadzam.
Ale priorytet to robienie hajsu na dragach itd i łapanie pod pretekstem kibicowania w to małolatów którymi się można wysłużyć. Z głowy mogłbym na przestrzeni ostatnich 10 lat wymienic masę kurewek co byli w topce w swoich grupach z wielu klubów , było PDW szacuneczek a ostatecznie wisiała szmata z wyzwiskami że będzie ruchany :mjsmile:
 
Wszystko się zgadzam.
Ale priorytet to robienie hajsu na dragach itd i łapanie pod pretekstem kibicowania w to małolatów którymi się można wysłużyć. Z głowy mogłbym na przestrzeni ostatnich 10 lat wymienic masę kurewek co byli w topce w swoich grupach z wielu klubów , było PDW szacuneczek a ostatecznie wisiała szmata z wyzwiskami że będzie ruchany :mjsmile:
Jasna sprawa, ja tylko do typowo kibicowskich spraw nawiązałem. Tacy instagramowi kibole to 95% kumatych trybun i 5% regularnych bandytów. A już największa beka, że te 5% robi swoje biznesy z największymi wrogami, wmawiajac reszcie bzdury. W takim Krakowie, debile tną się maczetami na śmierć, a topka współpracuje.
 
Jasna sprawa, ja tylko do typowo kibicowskich spraw nawiązałem. Tacy instagramowi kibole to 95% kumatych trybun i 5% regularnych bandytów. A już największa beka, że te 5% robi swoje biznesy z największymi wrogami, wmawiajac reszcie bzdury. W takim Krakowie, debile tną się maczetami na śmierć, a topka współpracuje.
Najpierw Załęcki pierdolił głupoty o ruchaniu strażaka diego w kryminale a poźniej Wielki bu który go jechał za wyświetlanie ksywek w internecie sam idzie na świecznik po łatwy hajs i fame w internecie.

Ogólnie tatuaże i obicisła podróbka Armaniego z turcji i można teraz pozować na zabijakę hoolsa opowiadajać ilu pacjentów się nie rozjebało na ulicy co uprawia od długiego czasu np Denis
 
Back
Top