Prime Show MMA

co ci zrobił wielki bu Panie Macieju? Poza tym prime nie jest :gdzie:


Buła to pierdolony gangus z chuliganki Lechii Gdańsk. Sutenerstwo, przemyt ludzi, narkotyki, haracze, pobicia, kradzieże. Do tego hipokryta, który jechał po Penisie Załęckim, że jak kibol może iść do frików, a sam przez 3 lata próbował się wkręcić w ten świat i w końcu mu się udało. A jeszcze ostatnio płakał, że go ludzie niszczą i nie może dostać nigdzie roboty i nie ma za co żyć, a skurwysyn dalej jest gangusem i z tego żyje. Jebać takich cweli.
 
Zupełnie mnie nie grzeje takie zestawienie. Poza tym to będzie w MMA czy jak zwykle Kutasjusz wybierze wielkie poduszki na lapach i zanudzi widzów na śmierć?
 

Buła to pierdolony gangus z chuliganki Lechii Gdańsk. Sutenerstwo, przemyt ludzi, narkotyki, haracze, pobicia, kradzieże. Do tego hipokryta, który jechał po Penisie Załęckim, że jak kibol może iść do frików, a sam przez 3 lata próbował się wkręcić w ten świat i w końcu mu się udało. A jeszcze ostatnio płakał, że go ludzie niszczą i nie może dostać nigdzie roboty i nie ma za co żyć, a skurwysyn dalej jest gangusem i z tego żyje. Jebać takich cweli.
Sama prawda. On nigdy nie wyszedł z tego świata, a sobie w nim bryluję...To zwykłe ścierwo, a znam nieco gdańskie podwórko.
 
Idiotyczne zestawienie, jeśli chcieli wrócić po 6 miesiącach i zrobić dobry wynik PPV. Walka nudna, jak to boks we frikach, do tego ten Zadora wśród dzieciaków oglądających friki jest nikim. Znowu będzie finansowa porażka. Dobrze kiedyś Wardęga powiedział, że oni w Prime zupełnie nie czują rynku i nie mają pojęcia czego chcą widzowie i jak dobierać zawodników.
 
Idiotyczne zestawienie, jeśli chcieli wrócić po 6 miesiącach i zrobić dobry wynik PPV. Walka nudna, jak to boks we frikach, do tego ten Zadora wśród dzieciaków oglądających friki jest nikim. Znowu będzie finansowa porażka. Dobrze kiedyś Wardęga powiedział, że oni w Prime zupełnie nie czują rynku i nie mają pojęcia czego chcą widzowie i jak dobierać zawodników.

Ja zawsze jak widzę te bezsensowne zestawienia Prime, to wyobrażam sobie uśmiechniętą twarz Jóźwiaka i wtedy od razu rozumiem, dlaczego jest jak jest i lepiej nie będzie.
 
obawiam się, że Lupie psychika nie zagra i przestraszy się bardziej przeszłości niż umiejętności przeciwnika
Może tak być. Buła poza gabarytami nie ma żadnego skilla, nawet w boksie bez szału. Moim zdaniem to poziom Lupy, gabarytowo też podobnie więc tak jak piszesz zadecyduje głowa.
 
Rywal debiutant we freakach, który był mistrzem w sportowej organizacji. Plotki są, że Zadora lub Jewtuszko.
BTW ale spadła jego popularność, kilka tysięcy wyświetleń na kanale youtube...

Buła to pierdolony gangus z chuliganki Lechii Gdańsk. Sutenerstwo, przemyt ludzi, narkotyki, haracze, pobicia, kradzieże. Do tego hipokryta, który jechał po Penisie Załęckim, że jak kibol może iść do frików, a sam przez 3 lata próbował się wkręcić w ten świat i w końcu mu się udało. A jeszcze ostatnio płakał, że go ludzie niszczą i nie może dostać nigdzie roboty i nie ma za co żyć, a skurwysyn dalej jest gangusem i z tego żyje. Jebać takich cweli.
Jebać tych sportowych i freakowych bandytów ale trzeba przyznać, że jeszcze w Polsce nie promują morderców.
W USA koleś, który przyznał się do 19 zabójstw miał program w TV a teraz kanał na YouTube...
Jak broniłem Jóźwiaka to jednak muszę przyznać, że koleś sprawia wrażenie takie książkowego przykładu słupa
 

Buła to pierdolony gangus z chuliganki Lechii Gdańsk. Sutenerstwo, przemyt ludzi, narkotyki, haracze, pobicia, kradzieże. Do tego hipokryta, który jechał po Penisie Załęckim, że jak kibol może iść do frików, a sam przez 3 lata próbował się wkręcić w ten świat i w końcu mu się udało. A jeszcze ostatnio płakał, że go ludzie niszczą i nie może dostać nigdzie roboty i nie ma za co żyć, a skurwysyn dalej jest gangusem i z tego żyje. Jebać takich cweli.
BU kolegował lub koleguje sie z bombą. A tu kolejny kumpel, ktory go odwiedził nawet 2 tygodnie temu(3 minuta)

Denis Z. dużo pierdoli, ale naprawdę szczerze stawiam gościa wyżej niż ci ktorzy sie reguralnie do niego srają.
 
BU kolegował lub koleguje sie z bombą. A tu kolejny kumpel, ktory go odwiedził nawet 2 tygodnie temu(3 minuta)

Denis Z. dużo pierdoli, ale naprawdę szczerze stawiam gościa wyżej niż ci ktorzy sie reguralnie do niego srają.

Wielu frików to za wysokie progi dla Pana Oguroha, myślę, że taki boks białych kołnierzyków i amatorzy to w sam raz żeby wrócić na zwycięską ściężkę.
 
  • Like
Reactions: AKK
Pojawiło mi się to w proponowanych na YT i nie wiem dlaczego skojarzyłem tą przypowieść z Don Kasjo :korwinlaugh:

Rozmowa w siedzibie Fame o powrocie :roberteyeblinking:
 
Last edited:
Ale tu już było mówione wcześniej, paru cwaniaków zabetonowało rynek freaków i nie ma ich jak wysadzić. Ten rok to generalnie bez poważnych dymów i emocji. Ciekawe jak długo ten Prime pociągnie, bo Jóźwiakowi to już się kurła chyba nic nie chce, albo Kokocińska go całkiem omotała, albo chłop ma już totalnie wyjebane i chce się bawić w fontannę młodości na Insta.
 
Back
Top