Prime Show MMA

Jóźwiak nie próżnuje. Czerpie z kryzysu wieku średniego ile się da :waldeklaugh:
Czerpać to raczej za dużo mu Kokocińska nie da, za to na pewno musi zapierdalać na jej zachcianki, leasing Panamery sam się nie spłaci, bo młoda powiedziała, że starym BMW nie będzie jeździć.
 
Pisałem Wam jakiś czas temu, ze Zadora będzie walczył z Kasjo.
Teraz macie tego potwierdzenie oficjalne

ta walka Piątkowskiej z różnica 70kg….to kurwa mać patologia jak sam skurwesyn…aż wszystkie słowa wydają się wsteczne
 
puszbarbie to facet? :confused: HL wracaj proszę :lol:
Tak, walczył już z Sobotą na PRIME. Ma pseudonim puszbarber, ale zrobili z niego kobietę :mjsmile:

Pisałem Wam jakiś czas temu, ze Zadora będzie walczył z Kasjo.
Teraz macie tego potwierdzenie oficjalne

ta walka Piątkowskiej z różnica 70kg….to kurwa mać patologia jak sam skurwesyn…aż wszystkie słowa wydają się wsteczne
Przecież Ewka to ugra w swojej formule. Jeszcze im dadzą rękawice 12 albo większe i grubas dostanie wpierdol.
 
Tak, walczył już z Sobotą na PRIME. Ma pseudonim puszbarber, ale zrobili z niego kobietę :mjsmile:


Przecież Ewka to ugra w swojej formule. Jeszcze im dadzą rękawice 12 albo większe i grubas dostanie wpierdol.
Kiedyś Agnieszka Rylik powiedziała bardzo mądre słowa „mogę być mistrzynią świata w boksie, ale różnica płci sprawiłaby ze moje mistrzostwo w niczym by mi nie pomogło” zapytana o konfrontacje z mężczyzna. Po prostu kobiety są słabsze, nawet te super wytrenowane
 
Ewka zleje spoconego grubasa.


Ja prdl.

Nie mógła któraś freak ,,federacja’’ zapłacić za walkę Piątkowska vs Brodnicka w MMA?

Musieli dać jej faceta?

7AF5E461-EE5F-479B-8120-AEB44FD0A3FD.gif
 
Kiedyś Agnieszka Rylik powiedziała bardzo mądre słowa „mogę być mistrzynią świata w boksie, ale różnica płci sprawiłaby ze moje mistrzostwo w niczym by mi nie pomogło” zapytana o konfrontacje z mężczyzna. Po prostu kobiety są słabsze, nawet te super wytrenowane
Ja stawiam, że go zrobi spokojnie.

Ja prdl.

Nie mógła któraś freak ,,federacja’’ zapłacić za walkę Piątkowska vs Brodnicka w MMA?

Musieli dać jej faceta?

View attachment 67627
Za to by zapłacili wszyscy, ale Brodnicka unika tej walki jak ognia..
 
Za to by zapłacili wszyscy, ale Brodnicka unika tej walki jak ognia..

Szkoda bo tam jest prawdziwa ,,zła krew’’ a nie udawany konflikt pod kamery.

Piątkowska wzięłaby rewanż za walkę w boksie i pobicie za które dostała wyrok Brodnicka.


To nie ma znaczenia czy go zrobi czy nie zrobi. Takie zestawienia nalezy bojkotować, sprzeciwiać się temu a nie przyklaskiwać w milczeniu. Nie ma większej patologii jak walka kobiety z facetem publicznie.

Dokładnie.

Już na jakiejś gali w PL niedawno coś takiego było i zawodniczka dostała bęcki od jakiegos niebinarnego pajaca a nie było chyba aż takiej różnicy wagi.

To samo z walkami niziołków z ludźmi o normalnym wzroście.

Patologia.
 
Jeżeli na zasadach bokserskich to Ewcia z jednym palcem w cipie, a z drugim palcem w dupie, jedną ręką robi grubasa. Gruby sam padnie z braku tlenu. W mma pewnie grubas jakby mu się udało ją złapać i przeleżeć masą aż by się udusiła.
 
Szkoda bo tam jest prawdziwa ,,zła krew’’ a nie udawany konflikt pod kamery.

Piątkowska wzięłaby rewanż za walkę w boksie i pobicie za które dostała wyrok Brodnicka.




Dokładnie.

Już na jakiejś gali w PL niedawno coś takiego było i zawodniczka dostała bęcki od jakiegos niebinarnego pajaca a nie było chyba aż takiej różnicy wagi.

To samo z walkami niziołków z ludźmi o normalnym wzroście.

Patologia.
Takie pato robił Najman, ale to jest kurwa żart. Dawać Ewie ponton
 
Piątkowska niech już wraca do tej pracy na lotnisku bo to jest totalny cringe. Walka z facetem na freakowej gali? Ja rozumiem, że 95% rywalek boi się z nią walczyć, ale bez przesady.
 
Piątkowska niech już wraca do tej pracy na lotnisku bo to jest totalny cringe. Walka z facetem na freakowej gali? Ja rozumiem, że 95% rywalek boi się z nią walczyć, ale bez przesady.
Ewa serio na lotnisku pracuje? Co ona tam robi?
 
Ewa serio na lotnisku pracuje? Co ona tam robi?
Nie wiem, ale nie zapomnę jak kiedyś był z nią wywiad na Weszło i było o filmach Smarzowskiego i padło takie pytanie "jaka jest we współpracy", a ona palnęła "myślę, że jako kobieta jestem łatwa...", a po chwili "jak to brzmi" i ten idiota Gapiński drący się, że mistrzyni świata w boksie przyznała się, że jest łatwa.
 
@PanMac @roki900 Jeszcze w 2020 roku pracowała w kontroli naziemnej lotniska, ale nie wiem jak się ta funkcja nazywa fachowo.

 
@PanMac @roki900 Jeszcze w 2020 roku pracowała w kontroli naziemnej lotniska, ale nie wiem jak się ta funkcja nazywa fachowo.

No i spoko, uczciwa robota, lepsze to niż świecić dupą na insta czy of.
 
Łoo, ale zestawili patusow.

Ja pierdolę, to Prime to jest totalne dno. Te dwa przygłupy to nie wiem czy łącznie mają 80IQ. Obaj zdania nie potrafią złożyć, konfa z nimi będzie sztosem. Dawać więcej takich patusow, to rozłożą friki na łopatki. Jeszcze brakuje tylko żeby na trybunach napierdały się między sobą bojówki kibolskie, a to kwestia czasu.
 
Back
Top