Prime Show MMA

Tak będzie, ile to już takich było co do każdego byli kozak, aż w końcu przyszła brutalna weryfikacja.
Kiedyś był taki znany typek Trybson, z jakiegoś show, robili objazd po klubach w Polsce i dostawał za to siano. Przyjechał do lublina, po 2 wpadł do nas do klubu zbił pione coś się napił i poszedł. Później idę sobie na deptak i patrze a ten trybson lata bez koszulki po tym deptaku i drze mordę. Wiadomo jak się skończyło.
 
Kiedyś był taki znany typek Trybson, z jakiegoś show, robili objazd po klubach w Polsce i dostawał za to siano. Przyjechał do lublina, po 2 wpadł do nas do klubu zbił pione coś się napił i poszedł. Później idę sobie na deptak i patrze a ten trybson lata bez koszulki po tym deptaku i drze mordę. Wiadomo jak się skończyło.
:latajacaslomkaptysiowa:trybson to sobie nawet zasluzyl na gifa na cohones, warsaw shore sie to gowno nazywalo i lecialo na mtv, ktorego juz nie ma
gif z konferencji z najmanem
 
Już sobie przypomniałem. Freak Boy miał walczyć z pomysłodawcą akcji Klaun z Koszalina, ale zmienili mu rywala na Zadymę Gromadzkiego.

Więc z kim walczy Miś?
 
Ciekawe czy Wach będzie na tym Prime skoro walczył 10 kwietnia.

1776047395853.jpeg
 
Taazy chce walkę z Pawłem Tyburskim tylko w MMA.

Chlop jest strasznie pizdowaty jak ma kogoś lepszego w stójce niż jakieś Tańcule itp.
 
Szkoda, że chlop ma mroczną przeszłość, bo miał chyba największy sebixowy potencjał od czasów Orła Bienia.

Tym bardziej szkoda, bo lalusiowate, polskie freaki dają taki slot raz na 5 lat.
 
Back
Top