Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

@ScoTT to szybko to idzie z przesyłką. Elegancko. Co do rękawic - zniknęły już wczoraj koło 19. Liczyłem, że dadzą nowe, ale dostaliśmy tylko zdjęcia.
 
@ScoTT to szybko to idzie z przesyłką. Elegancko. Co do rękawic - zniknęły już wczoraj koło 19. Liczyłem, że dadzą nowe, ale dostaliśmy tylko zdjęcia.
Tez sie zdziwilem. Tak sie zastanawiam jak im sie to oplaca, bo taka przesylka tez pewnie pare groszy kosztuje. Zrobie filmik z unboxing jak dojdzie ;) A teraz poluje na rekawice.
 
Pomysłów im brakuje?
- plakaty z auto
- koszulki z auto
- pogram z auto ale zawodnikow a nie lysego :)
...
Mozna wymieniac bez konca i jak dla mnie lepsze to niz stolek UFC :)
 
Myślę, że portal się dopiero rozwija. Jak tak z nimi korespondowałem, to wygląda to tak jakby pracowała przy tym...jedna osoba.
 
Wow to faktycznie. Sam pomysł jest kapitalny i oby faktycznie sie to rozwijalo a nie umarlo. W zyciu bym nie pomyslal ze uda mi sie zdobyc "za darmo" zdjecie, rekawice z autografem takich gwiazdeczek.
 
Dzięki Panowie, po jednym dniu mam 2000 pkt i docelowo fightpassa albo jakieś gadżety. Super wątek.
 
Panowie mam problem. Nie działą mi ten fightpass, wydałem na to łącznie 2000pkt ale dalej nie moge tego aktywować. Jak wchodze na subskrypcje na ufc.tv to widze tylko tą pierwszą 7 dniową, którą anulowałem. Na górze strony ufcrewards nadal widze, że mam ponad 2000pkt, ale jak wejde w moje konto to mam
435 Redeemable Points
Tutaj historia
DATEACTIVITY
4/18/2015
Daily Login

0" class="mobile points ct-points-color ng-scope" style="box-sizing: border-box; color: rgb(208, 73, 89); text-transform: capitalize;"> 0" class="ct-points-color ng-binding ng-scope" style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px;">+5 Points

4/18/2015
Visit UFC.com

0" class="mobile points ct-points-color ng-scope" style="box-sizing: border-box; color: rgb(208, 73, 89); text-transform: capitalize;"> 0" class="ct-points-color ng-binding ng-scope" style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px;">+5 Points

4/17/2015
Use #UFCNewJersey on Twitter

0" class="mobile points ct-points-color ng-scope" style="box-sizing: border-box; color: rgb(208, 73, 89); text-transform: capitalize;"> 0" class="ct-points-color ng-binding ng-scope" style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px;">+10 Points

4/17/2015
Visit UFC.com

0" class="mobile points ct-points-color ng-scope" style="box-sizing: border-box; color: rgb(208, 73, 89); text-transform: capitalize;"> 0" class="ct-points-color ng-binding ng-scope" style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px;">+5 Points

4/17/2015
Retweet

0" class="mobile points ct-points-color ng-scope" style="box-sizing: border-box; color: rgb(208, 73, 89); text-transform: capitalize;"> 0" class="ct-points-color ng-binding ng-scope" style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px;">+10 Points

4/16/2015
Visit UFC.com

0" class="mobile points ct-points-color ng-scope" style="box-sizing: border-box; color: rgb(208, 73, 89); text-transform: capitalize;"> 0" class="ct-points-color ng-binding ng-scope" style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px;">+5 Points

4/15/2015
Read news articles on UFC.com

0" class="mobile points ct-points-color ng-scope" style="box-sizing: border-box; color: rgb(208, 73, 89); text-transform: capitalize;"> 0" class="ct-points-color ng-binding ng-scope" style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px;">+5 Points

4/15/2015
Visit UFC.com

0" class="mobile points ct-points-color ng-scope" style="box-sizing: border-box; color: rgb(208, 73, 89); text-transform: capitalize;"> 0" class="ct-points-color ng-binding ng-scope" style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 9px;">+5 Points

4/14/2015
Rewards Redeemed

-1,000 Points
Pomożecie to pochytać?
 
Poszukaj w folderze SPAM. Ja na swój czekałem ok 24 h i dopiero w spamie go znalazłem. Jak dostaniesz kod to w My account -->> Billing & Payment Info

Edit: nie wpisuj zadnych numerów karty itp. powinno się pojawić miejsce w które należy wpisać kod.
 
Czekam od poniedziałku, więc już raczej nie przyjdzie. W spamie nic nie mam od nich.

Posprawdzaj dokładnie czy nie masz gdzieś błędu w wpisanym adresie email na UFC Rewards (może zarejestrowałeś na facebooka a tam masz inna poczte wpisaną) jeżeli wszystko ok to możesz do nich wysłać maila z zapytaniem o co kaman? Raczej do tej pory nikt nie miał z tym problemu więc szukał bym przyczyny po twojej stronie.
 
Założyłem nowe konto. Mam kog, ale nie wiem gdzie go wpisać, w billing payment jest tylko miejsce na dane karty, które juz mam wypełnione.
 
Gdzie mam ten kod wpisac?
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    63.3 KB · Views: 39
Dobre pytanie. Sam w tej chwili nie moge tego znaleźć. Może ktoś inny robił ostatnio i pomoże. Z tego co pamiętam było okienko gdzieś w tym miejscu (foto) ale teraz go nie ma.
fp.png
 
OK! Udało sie. Założyłem nowe konto i dalej nie było tego okienka, pojawiło się dopiero po kliknięciu 7 dniowego triala. Wszystko pochytane.
Na starym koncie to okienko nie wyskakiwało chyba dlatego, że mam puste konto i nie dało się dojść tak daleko :) W każdym razie dzięki za pomoc.
 
Macie może pomysł dlaczego nie mogę połączyć rewards z Twitterem? Wyskakuje mi brak jakiegoś kodu czy tokena i nie za bardzo wiem jak/ i czy w ogóle przez telefon da radę to ogarnąć.
 
Te "zdjecia" z autografami ... nie wiem czy ktoś zauważył ... one mają wymiar 16x20 ... cala :) takie male zdjecie.
 
czy żeby użyć kodu na następny miesiąc FP trzeba czekać aż ten obecny się skończy, bo chyba w tym momencie nie mam tego okna w które się wpisywało kod.
 
czy żeby użyć kodu na następny miesiąc FP trzeba czekać aż ten obecny się skończy, bo chyba w tym momencie nie mam tego okna w które się wpisywało kod.
Tak, jak skończy Ci się ten miesiąc to będziesz miał możliwość wpisania kolejnego kodu.
 
Back
Top