Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

To trzeba własne tweety pisać z # czy wysatczy podawać dalej?

edit: to ma 500 wpaść? bo chyba wpadło za retweet :)
 
Wczoraj dzialalo mi normalnie i #UFCNewJersey i normalne retwwety, a dzisiaj nie chce mi dodac pkt. Ktos ma podobnie?
 
W ogole ta ich stronka dziala tak chujowo, ze az szkoda slow. Jeszcze wieczorem ponowie probe moze dostane pkt
 
panowie co trzeba zrobić by dostać za retweety, bo odpowiadam na 2 razy dziennie i nic
 
spoko zasięgnąłem języka i dostałem punkty 20 dziennie to całkiem niezły interes i warto
Edit Trzeba dać podaj dalej i nie i to wystarczy, Ja jeżeli chodzi o Twetera to jestem zielony
 
Trzeba tylko podać dalej newsa, jak wpiszesz cokolwiek w komentarzu pod newsem to punktów nie będzie.
 
Kto ma dalej problem z twitterem, trzeba wejsc w ustawienia twittera, prywatność i ODZNACZYĆ opcję Chroń moje tweety. Jesli mieliscie tam dziubka to wlasnie dlatego nie dostajecie punktow. Zmiana ustawienia moze dopiero po jakimś czasie skutkować otrzymywaniem pkt, u mnie dopiero po godzinie.
 
To mój pierwszy post tutaj, choć obserwuję stronkę i forum już kilka lat więc Witam wszystkich. Dzięki także za ten poradnik(laik poleciał) dla autora.
Mam już dzięki Wam uzbierane pkt. na 2m-ce FP :) Ale aktualnie korzystam z triala, więc wymienię później pkt.

Mam też pytanie, gdzie jest opcja obstawiania gali i czy jest to obstawianie takie do poklikania, czy trzeba za kasę obstawiać?

Pozdrawiam.
 
A mnie dalej w chuja robią z tymi awards za pick'em up. Bo zdobyłem już przynajmniej dwie a punktów za to nie mam
 
Kurde niby dodali przedmioty w odpowiednim dla nas czasie, ale co mi po zdjęciach jak ja chcę rękawice!
 
Dzisiaj dostałem maila of firmy UPS o przesyłce. Czyli minęło 2 dni od złożenia zamówienia. Proponuję nie podawać polskich liter w adresie bo mój popie*dolili fest, ale jest kod pocztowy więc myślę że nie będzie problemów. Planowana data doręczenia to 23.04.
 
Jak zrobicie retweet newsów, które mają w sobie promocyjny hashtag to wpadają punkty i za retweeta i za hashtag - zrobiłem 2 retweety newsów z hashtagiem #UFCNewJersey i wpadło 4 x 10 pkt.
 
Jak zrobicie retweet newsów, które mają w sobie promocyjny hashtag to wpadają punkty i za retweeta i za hashtag - zrobiłem 2 retweety newsów z hashtagiem #UFCNewJersey i wpadło 4 x 10 pkt.
Ale to normalne bo codziennie dostajesz 20 pkt za retweety i teraz poromcyjnie 20 pkt. za hashtag, więc skoro wykonasz retweet hashtaga to dostajesz za to i za to pkty.
 
OK, ja to odkryłem wczoraj dopiero, że nie trzeba 4 operacji twitterowych tylko wystarczą 2 i tyle samo punktów wpada, więc się dzielę odkryciem ;)
 
OK, ja to odkryłem wczoraj dopiero, że nie trzeba 4 operacji twitterowych tylko wystarczą 2 i tyle samo punktów wpada, więc się dzielę odkryciem ;)
:)

Właśnie usunęli te wykupione rękawice, może nowe wrzucą :) Cza polowac :D
 
Back
Top